Hit enter after type your search item
Živě Sport

Sledujte zdarma online sportovní přenosy

Mistrovství světa v basketbalu 2023 program

/
/
/
1 Views

Mistrovství světa basketbalistů míří poprvé v historii do Číny, hostit ho bude osm měst. Turnaj odstartuje 31. srpna a vyvrcholí finálovým soubojem 15. září v pekingské Cadillac Areně.

MS v basketu  2019 Čína skupiny

Skupina A (Peking): Pobřeží slonoviny, Polsko, Venezuela, Čína.

Skupina B (Wu-chan): Rusko, Argentina, Korea, Nigérie.

Skupina C (Kuang-čou): Španělsko, Írán, Portoriko, Tunisko.

Skupina D (Fo-šan): Angola, Filipíny, Itálie, Srbsko.

Skupina E (Šanghaj): Turecko, Česko, USA, Japonsko.

Skupina F (Nan-ťing): Řecko, Nový Zéland, Brazílie, Černá Hora.

Skupina G (Šen-čen): Dominikánská republika, Německo, Francie, Jordánsko.

Skupina H (Tung-kuan): Kanada, Senegal, Litva, Austrálie.

 

Z osmi čtyřčlenných základních skupin postoupí dva nejlepší do osmifinálových skupin, rovněž čtyřčlenných. Na méně úspěšné výběry čekají souboje o konečné umístění.

První a druhý celek z každé osmifinálové skupiny následně vytvoří nejlepší osmičku účastníků play off na jeden vítězný zápas.

VÝSLEDKY Mistrovství světa v basketbalu 2019

31. srpna
Skupina A (Peking)
Polsko – Venezuela 80:69 (22:24, 44:36, 60:51)
Čína – Pobřeží slonoviny 70:55 (14:16, 29:29, 51:41)

Skupina B (Fo-šan)
Rusko – Nigérie 82:77 (18:13, 40:35, 58:58)
Argentina – Korea 95:69 (22:11, 43:28, 71:44)

Skupina C (Kuang-čou)
Portoriko – Írán 83:81 (16:30, 31:49, 51:65)
Španělsko – Tunisko 101:62 (16:17, 42:39, 72:47)

Skupina D (Wu-chan)
Srbsko – Angola 105:59 (29:20, 50:32, 78:47)
Itálie – Filipíny 108:62 (37:8, 62:24, 85:39)

1. září
Skupina E (Šanghaj)
Turecko – Japonsko 86:67 (28:12, 47:35, 67:49)
USA – Česko 88:67 (17:14, 43:29, 66:48)

Skupina F (Nan-ťing)
Brazílie – Nový Zéland 102:94 (21:20, 50:50, 78:62)
Řecko – Černá Hora 85:60 (17:9, 42:16, 63:38)

Skupina G (Šen-čen)
Dominikánská republika – Jordánsko 80:76 (22:17, 47:36, 61:53)
Francie – Německo 78:74 (16:4, 36:20, 59:50)

Skupina H (Tung-kuan)
Austrálie – Kanada 108:92 (29:20, 52:40, 76:77)
Litva – Senegal 101:47 (27:10, 48:21, 77:33)

2. září
Skupina A (Peking)
Venezuela – Pobřeží slonoviny 87:71 (26:17, 49:32, 73:56)
Polsko – Čína 79:76 po prodl. (15:25, 39:35, 57:54, 72:72).

Skupina B (Fo-šan)
Argentina – Nigérie 91:84 (28:17, 43:43, 72:61)
Rusko – Korea 87:73 (27:18, 40:37, 63:49)

Skupina C (Kuang-čou)
Tunisko – Írán 79:67 (29:19, 44:35, 59:48)
Španělsko – Portoriko 73:63 (17:21, 36:35, 57:45)

Skupina D (Wu-chan)
Itálie – Angola 92:61 (25:11, 44:21, 70:42)
Srbsko – Filipíny 126:67 (28:13, 62:35, 99:48)

3. září
Skupina E (Šanghaj)
Česko – Japonsko 89:76 (18:18, 45:40, 64:55)
USA – Turecko 93:92 po prodl. (26:21, 47:42, 65:61, 81:81)

Skupina F (Nan-ťing)
Černá Hora – Nový Zéland 83:93 (26:31, 44:53, 65:66)
Brazílie – Řecko 79:78 (15:19, 30:40, 56:53).

Skupina G (Šen-čen)
Německo – Dominikánská republika 68:70 (21:16, 39:37, 52:55)
Francie -Jordánsko 103:64 (25:18, 50:33, 78:50)

Skupina H (Tung-kuan)
Austrálie – Senegal 81:68 (18:16, 36:33, 60:50)
Litva – Kanada 92:69 (24:14, 46:36, 70:54)

4. září
Skupina A (Peking)
Polsko – Pobřeží slonoviny 80:63 (20:24, 36:32, 55:49)
Venezuela – Čína 72:59 (18:10, 33:23, 51:41)

Skupina B (Fo-šan)
Nigérie – Korea 108:66 (17:15, 49:31, 79:50)
Argentina – Rusko 69:61 (12:17, 39:33, 53:40)

Skupina C (Kuang-čou)
Portoriko – Tunisko 67:64 (19:18, 38:32, 52:55)
Španělsko – Írán 73:65 (18:21, 33:31, 52:53)

Skupina D (Wu-chan)
Angola – Filipíny 84:81 po prodl. (21:20, 38:34, 56:46, 73:73)
Srbsko – Itálie 92:77 (28:23, 50:42, 70:57)

5. září
Skupina E (Šanghaj)
Česko – Turecko 91:76 (22:16, 43:35, 66:60)
USA – Japonsko 98:45 (23:9, 56:23, 84:31)
Skupina F (Nan-ťing)
Brazílie – Černá Hora 84:73 (19:20, 43:38, 66:54)
Řecko – Nový Zéland 103:97 (28:19, 51:44, 71:66)

Skupina G (Šen-čen)
Německo – Jordánsko 96:62 (28:17, 48:36, 66:49)
Francie – Dominikánská republika 90:56 (18:8, 43:21, 68:40)

Skupina H (Tung-kuan)
Kanada – Senegal 82:60 (11:22, 33:32, 59:46)
Austrálie – Litva 87:82 (27:19, 52:41, 68:60)

OSMIFINÁLOVÉ SKUPINY

Skupina I (skupiny A+B), Fo-šan
6. září
Polsko – Rusko 79:74 (16:22, 34:40, 53:57)
Argentina – Venezuela 87:67 (17:12, 38:25, 63:47)

Skupina J (skupiny C+D), Wu-chan
6. září
Srbsko – Portoriko 90:47 (23:14, 49:26, 71:39)
Španělsko – Itálie 67:60 (18:18, 30:31, 50:48)

Skupina K (skupiny E+F), Šen-čen
7. září
Česko – Brazílie 93:71 (20:16, 45:32, 65:46)
USA – Řecko 69:53 (19:17, 38:25, 54:37)

Skupina L (skupiny G+H), Nan-ťing
7. září
Austrálie – Dominikánská republika 82:76 (24:19, 40:38, 57:52)
Francie – Litva 78:75 (26:14, 50:40, 65:54)

Skupina I (skupiny A+B), Fo-šan
8. září
Rusko – Venezuela 69:60 (13:10, 27:27, 48:42)
Argentina – Polsko 91:65 (20:14, 42:27, 70:41)

Skupina J (skupiny C+D), Wu-chan
8. září
Itálie – Portoriko 94:89 po prodl. (13:24, 26:46, 50:64, 83:83)
Španělsko – Srbsko 81:69 (13:20, 45:37, 67:56)

Skupina L (skupiny G+H), Nan-ťing
9. září
Litva – Dominikánská republika 74:55 (19:14, 38:24, 52:39)
Austrálie – Francie 100:98 (23:24, 46:46, 71:75)

Skupina K (skupiny E+F), Šen-čen
9. září
Řecko – Česko 84:77 (18:12, 32:33, 57:49)
USA – Brazílie 89:73 (21:18, 43:39, 67:56)

BOJE O UMÍSTĚNÍ (17. až 32. místo)

Skupina M (skupiny A+B), Kuang-čou
6. září
Nigérie – Pobřeží slonoviny 83:66 (24:18, 37:35, 63:46)
Čína – Korea 77:73 (19:18, 35:32, 56:47)

8. září
Korea – Pobřeží slonoviny 80:71 (18:14, 50:30, 66:47)
Nigérie – Čína 86:73 (19:21, 35:31, 60:51)

Skupina N (skupiny C+D), Peking
6. září
Írán – Angola 72:61 (19:17, 28:29, 48:45)
Tunisko – Filipíny 86:67 (27:10, 46:24, 67:39)

8. září
Tunisko – Angola 86:84 (31:20, 52:37, 67:65)
Írán – Filipíny 95:75 (30:24, 48:34, 75:50)

Skupina O (skupiny E+F), Tung-kuan
7. září
Nový Zéland – Japonsko 111:81 (29:29, 55:39, 82:61)
Turecko – Černá Hora 79:74 (16:26, 32:37, 49:58)

9. září
Černá Hora – Japonsko 80:65 (26:16, 40:33, 61:51)
Nový Zéland – Turecko 102:101 (26:31, 50:53, 74:77)

Skupina P (skupiny G+H), Šanghaj
7. září
Kanada – Jordánsko 126:71 (31:13, 63:35, 99:50)
Německo – Senegal 89:78 (14:11, 36:37, 66:60)

9. září
Jordánsko – Senegal 79:77 (22:16, 35:36, 55:56)
Německo – Kanada 82:76 (17:12, 36:33, 56:56)

ČTVRTFINÁLE
10. září
Argentina – Srbsko 97:87 (25:23, 54:49, 68:67)
Španělsko – Polsko 90:78 (22:18, 46:41, 67:58)

11. září
USA – Francie 79:89 (18:18, 39:45, 66:63)
Austrálie – Česko 82:70 (17:17, 33:30, 63:48)

SEMIFINÁLE
13. záři
Španělsko – Austrálie 95:88 po druhém prodloužení (19:21, 32:37, 51:55, 71:71 – 80:80)
Argentina – Francie 80:66 (21:18, 39:32, 60:48)

O PÁTÉ AŽ OSMÉ MÍSTO
12. září
Srbsko – USA 94:89 (32:7, 44:40, 71:68)
Česko – Polsko 94:84 (23:23, 43:35, 64:63)

O SEDMÉ MÍSTO
14. září (Peking)
USA – Polsko 87:74 (28:14, 47:30, 63:55)

O PÁTÉ MÍSTO
14. září (Peking)
Srbsko – Česko 90:81 (20:20, 41:50, 69:62)

O TŘETÍ MÍSTO
15. září (Peking)
Francie – Austrálie 67:59 (11:16, 21:30, 42:46)

FINÁLE
15. září (Peking)
Španělsko – Argentina 95:75 (23:14, 43:31, 47:66)

Basketbal program  – Mistrovství světa mužů 2019

Čtvrtfinálový program Ms v basketbalu:

Úterý 10. září:

13:00 (Tung-kuan): Argentina – Srbsko,

15:00 (Šanghaj): Španělsko – Polsko.

Středa 11. září:

13:00 (Tung-kuan): USA – Francie,

15:00 (Šanghaj): Austrálie – Česká republika.

 

PROGRAM ZÁKLADNÍCH SKUPIN
(časy budou upřesněny)

31. srpna
Skupina A (Peking)
Pobřeží slonoviny – Čína
Polsko – Venezuela

Skupina B (Fo-šan)
Argentina – Jižní Korea
Rusko – Nigérie

Skupina C (Kuang-čou)
Írán – Portoriko
Španělsko – Tunisko

Skupina D (Wu-chan)
Filipíny – Itálie
Angola – Srbsko

1. září
Skupina E (Šanghaj)
Česko – USA
Turecko – Japonsko

Skupina F (Nan-ťing)
Nový Zéland – Brazílie
Řecko – Černá Hora

Skupina G (Šen-čen)
Francie – Německo
Dominikánská republika – Jordánsko

Skupina H (Tung-kuan)
Senegal – Litva
Kanada – Austrálie

2. září
Skupina A (Peking)
Čína – Polsko
Venezuela – Pobřeží slonoviny

Skupina B (Fo-šan)
Nigérie – Argentina
Jižní Korea – Rusko

Skupina C (Kuang-čou)
Tunisko – Írán
Portoriko – Španělsko

Skupina D (Wu-chan)
Srbsko – Filipíny
Itálie – Angola

3. září
Skupina E (Šanghaj)
Japonsko – Česko
USA – Turecko

Skupina F (Nan-ťing)
Černá Hora – Nový Zéland
Brazílie – Řecko

Skupina G (Šen-čen)
Jordánsko – Francie
Německo – Dominikánská republika

Skupina H (Tung-kuan)
Litva – Kanada
Austrálie – Senegal

4. září
Skupina A (Peking)
Pobřeží slonoviny – Polsko
Venezuela – Čína

Skupina B (Fo-šan)
Jižní Korea – Nigérie
Rusko – Argentina

Skupina C (Kuang-čou)
Portoriko – Tunisko
Španělsko – Írán

Skupina D (Wu-chan)
Itálie – Srbsko
Angola – Filipíny

5. září
Skupina E (Šanghaj)
USA – Japonsko
Turecko – Česko

Skupina F (Nan-ťing)
Brazílie – Černá Hora
Řecko – Nový Zéland

Skupina G (Šen-čen)
Německo – Jordánsko
Dominikánská republika – Francie

Skupina H (Tung-kuan)
Kanada – Senegal
Litva – Austrálie

NÁSLEDUJÍCÍ PROGRAM

Osmifinálové skupiny

Skupina I (skupiny A+B), Fo-šan
od 6. září

Skupina J (skupiny C+D), Wu-chan
od 6. září

Skupina K (skupiny E+F), Šen-čen
od 7. září

Skupina L (skupiny G+H), Nan-ťing
od 7. září

BOJE O UMÍSTĚNÍ (17. až 32. místo)

Skupina M (skupiny A+B), Kuang-čou
od 6. září

Skupina N (skupiny C+D), Peking
od 6. září

Skupina O (skupiny E+F), Tung-kuan
od 7. září

Skupina P (skupiny G+H), Šanghaj
od 7. září

ČTVRTFINÁLE
10. září dva zápasy (Tung-kuan a Šanghaj)
11. září dva zápasy (Tung-kuan a Šanghaj)

SEMIFINÁLE
13. záři (Peking)

O TŘETÍ MÍSTO
15. září (Peking)

FINÁLE
15. září (Peking)

 Mistrovství světa  2019  v basketbalu živě

 

Leave your vote

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This div height required for enabling the sticky sidebar

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.