Pro 13, 2020
9 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Anthony Joshua vs Tyson Fury Livestream

Anthony Joshua vs Tyson Fury Livestream

Written by

Dva největší britští boxeři by se mohli v ringu postavit v roce 2021 . Anthony Joshua vs Tyson Fury . Finanční podmínky uvádějí, že prvním zápasem bude rozdělení peněz 50/50, zatímco odvetou bude rozdělení 60/40 ve prospěch toho, kdo vyhraje první zápas.

 

Joshua vs Fury

Datum: léto 2021

Místo konání: Stadion ve Wembley

Kapacita: 90 000

Tituly: WBA, WBO a IBF (Joshua), WBC (Fury)

Potenciální odveta: zima 2021

 

Kdo je Anthony Joshua?

Britský boxer superstar, bývalý vítěz zlaté olympijské medaile a dvojnásobný mistr v těžké váze, je držitelem titulů WBA, IBF, WBO a IBO od prosince 2019.

31letý rodák z Watfordu se stal profesionálem v červenci 2013 a poté, co vyřadil Dilliana Whyteho, vyhrál v roce 2015 britský titul v těžké váze.

Poté, co si v dubnu 2016 od Charlese Martina připsal šampionát IBF v těžké váze, pokračoval v získávání titulů WBA, IBO a WBO vítězstvím nad ukrajinskou legendou Wladimirem Kličkem a Josephem Parkem.

Po šokující porážce Andyho Ruize mladšího v červnu 2019 získal Joshua své tituly od mexicko-amerického bojovníka jednomyslným rozhodnutím v epické odvetě o šest měsíců později.

 

Kdo je Tyson Fury

 

Tyson Luke Fury, nyní 32 let. se narodil ve Wythenshawe v Manchesteru 12. srpna 1988. Tehdy nedonošené dítě a vážící při narození jen jednu libru, je nyní obrovským fyzickým vzorkem. Je vysoký 6 stop 9 palců s dosahem 85 palců. Žije v přímořském městě Morecambe v Lancashire.

Fury má rekord 30-0-1 s 21 vítězstvími uvnitř . Jeho jedinou remízou bylo první setkání s Wilderem v Los Angeles v prosinci 2018.

Tyson (pojmenovaný podle Mika Tysona) měl svůj profesionální debut v prosinci 2008. S Belou Gyongyosi se snadno zbavil a zbytek je historie.

Furyho třpytivá kariéra má dvě odlišné kapitoly. První od debutu do listopadu 2015, kdy šokoval Wladimira Klička, aby se stal mistrem světa v těžké váze.

Pak přišla ta tříletá pauza, kdy Furyho problémy s duševním zdravím ohrožovaly nejen jeho boxerskou kariéru, ale i život. Rovněž dosáhl hmotnosti 400 liber.

Část druhá – návrat – začala v létě roku 2018, kdy nová Fury snadno porazila Sefera Seferiho v Manchesteru. Jen o šest měsíců později byl zpět na úrovni světových titulů.

Fury skvěle boxoval proti Deontayovi Wilderovi v Los Angeles v roce 2018. Přestože byl dvakrát sražen, mnoho odborníků mělo pocit, že si toto rozhodnutí zaslouží. Místo toho to byla kontroverzní remíza.

Po vítězství nad Ottem Wallinem a Tomem Schwarzem v roce 2019 by Fury v únoru 2020 odvetil Wildera v Las Vegas . Tentokrát nenechal nic na náhodu.

Poprvé trénoval Javan ‚SugarHill‘ Steward a Andy Lee, dominoval od prvního zvonu. Výsledkem byl jednostranný beatdown, který skončil v 7. kole, když přišel Wilderův ručník.

Sledujte box živě

BOX v přímém přenosu na Nova Sport

Nova TV umožňuje fanoušky boxu  v Čechách sledovat zápasy Boxu  v TV na svých kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Většinou jde o zápasy z hlavní karty a s českým komentářem v podání Ondřeje Novotného. Kanály Nova Sport můžete sledovat na internetu přes VOYO.

Box živě na O2 TV SPORT

Pokud chcete dívat nejlepší zápasy boxu  tak určitě přes O2 TV Sport. Pokud si koupíte balíček Sport Pack a neunikne vám nic z české MMA scény. Zároveň budete moci sledovat fotbalovou Oktagon MMA, Ligu Mistrů, hokejovou ligu a k dispozici budete mít športove programy jako O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis .

🥊Box živě na TV Tipsport!🥊

🥊Dajto naživo🥊

 

 

 

Sky Sports : Zákazníci Sky mohou ke své nabídce přidat kompletní sportovní balíček za pouhých 23 GBP měsíčně nebo se přihlásit k odběru jednotlivých kanálů. PPV Sky Sports Box Office budou stát jednorázové poplatky.

NOW TV : Denní předplatné Sky Sports můžete získatza 9,99 GBP nebo měsíční předplatné za 33,99 GBP, a to vše bez nutnosti smlouvy.

BT Sport : Pokud jste stávajícím zákazníkem BT Broadband, můžete jej přidat ke své stávající smlouvě na dalších 15 GBP měsíčně . Pro nové zákazníky začínají balíčky širokopásmového připojení a BT TV na 39,99 GBP měsíčně . BT Sport Box Office PPV bude stát jednorázové poplatky.

DAZN : Tato služba byla spuštěna ve Velké Británii a přináší pravidelné exkluzivní zápasy fanouškům na této straně Atlantiku za pouhých 1,99 GBP měsíčně s blížícím se bojem Canelo Alvarez v Callum Smith a GGG.

ESPN + :Spousta dalších bojů bude k dispozici prostřednictvím ESPN. Samotný ESPN + stojí 4,99 USD měsíčně nebo 49,99 USD ročně.

 

Article Tags:
·
Article Categories:
Box

Sport online | Živě sport přenosy | Online stream live | Sport přenosy živě | ČT sport online | ČT Sport živě | Liga mistrů online | Hokej live stream | F1 online sport | Lední hokej online stream | Fotbal živé přenosy zdarma | Tenis online streamy | Biatlon online sport stream | Moto GP online sport stream | NHL online stream - hokej živě | Fortuna liga - fotbal online | Extraliga ledního hokeje online | Tenis živé sport přenosy | Live Fotbal: Živě Liga mistrů online | Online sport živě