Aktuální sportovní kalendář 2021

Fotbalové zápasy, utkání v ledním hokeji, cyklistika a další sportovní akce najdete přehledně v  kalendáři akcí.

 

Čvc
24
So
2021
LOH Veslování Tokio 2021
Čvc 24 @ 12:00 am – Čvc 31 @ 11:30 pm

Živý přenos veslařských letních olympijských her 2021 Živé přenosy pro muže a ženy v Tokiu, vysílání, plán, medaile, výsledky tabulky, wiki, zúčastněné země, medailista, novinky Místo konání olympijských her ve veslování 2021 a podrobnosti televizního vysílání:

🥇LOH 2021 živé přenosy TV ,program kompletní program kalendář🥇

Veslovací závody na letních olympijských hrách v roce 2021 v Tokiu se budou konat ve dnech 24. až 31. července 2021 na vodní cestě Sea Forest (Central Breakwater) v Tokijském zálivu. Čtrnáct medailových závodů bude vybojováno 526 sportovců (každý 263 mužů a žen).

Pánské veslování 

  • Veslování Jednoduché skif
  • Veslování dvojskif
  • Veslování čtyřnásobných vesel
  • Veslovací dvojice Coxless
  • Veslování Coxless čtyři
  • Veslování Coxed osm
  • Veslování Lehké dvojskif

Dámské veslování

  • Veslování Jednoduché skif
  • Veslování dvojskif
  • Veslování čtyřnásobných vesel
  • Veslovací dvojice Coxless
  • Veslování Coxless čtyři
  • Veslování Coxed osm
  • Veslování Lehké dvojskif
LOH vzpírání
Čvc 24 @ 10:51 am – Srp 4 @ 11:51 am

Sobota 24. července 2021

Časové události
9:50 – 12:00 Ženy 49 kg Skupina B
13:50 – 16:00 Ženy 49 kg Skupina A
13:50 – 16:00 Ženy 49 kg Slavnostní vítězství
neděle 25. července 2021

Časové události
11:50 – 14:00 Muži 61 kg skupina B a muži 67 kg skupina B
15:50 – 18:00 Muži 61 kg skupina A
15:50 – 18:00 Muži 61 kg Slavnostní vítězství
19:50 – 22: 00 Muži, 67 kg, skupina A
19:50 – 22:00 Muži, 67 kg, ceremonie vítězství
Pondělí 26. července 2021

Časové události
13:50 – 16:00 Ženy 55 kg Skupina B
19:50 – 22:00 Ženy 55 kg Skupina A
19:50 – 22:00 Ženy 55 kg Slavnostní vítězství
Úterý 27. července 2021

Časové události
11:50 – 14:00 Ženy 59 kg skupina B a ženy 64 kg skupina B
15:50 – 18:00 Ženy 59 kg skupina A
15:50 – 18:00 Ženy 59 kg Slavnostní vítězství
19:50 – 22: 00 Ženy, 64 kg, skupina A
19:50 – 22:00 Slavnostní vítězství žen, 64 kg,
středa 28. července 2021

Časové události
13:50 – 16:00 Muži 73 kg skupina B
19:50 – 22:00 Muži 73 kg skupina A
19:50 – 22:00 Muži 73 kg Slavnostní vítězství
Sobota 31. července 2021

Časové události
11:50 – 14:00 Muži 81 kg skupina B a muži 96 kg skupina B
15:50 – 18:00 Muži 81 kg skupina A
15:50 – 18:00 Muži 81 kg Slavnostní vítězství
19:50 – 22: 00 Muži, 96 kg, skupina A
19:50 – 22:00 Muži, 96 kg, ceremonie vítězství
Neděle 1. srpna 2021

Časové události
13:50 – 16:00 Ženy 76 kg Skupina B
19:50 – 22:00 Ženy 76 kg Skupina A
19:50 – 22:00 Ženy 76 kg Slavnostní vítězství
Pondělí 2. srpna 2021

Časové události
11:50 – 14:00 Ženy 87 kg skupina B a ženy +87 kg skupina B
15:50 – 18:00 Ženy 87 kg skupina A
15:50 – 18:00 Ženy 87 kg Slavnostní vítězství
19:50 – 22 : 00 Ženy +87 kg Skupina A
19:50 – 22:00 Ženy +87 kg Slavnostní vítězství
Úterý 3. srpna 2021

Časové události
13:50 – 16:00 Muži 109 kg Skupina B
19:50 – 22:00 Muži 109 kg Skupina A
19:50 – 22:00 Muži 109 kg Slavnostní vítězství
Středa 4. srpna 2021

Časové události
13:50 – 16:00 Muži +109 kg Skupina B
19:50 – 22:00 Muži +109 kg Skupina A
19:50 – 22:00 Muži +109 kg Slavnostní vítězství

LOH Vodní pólo
Čvc 24 @ 10:53 am – Srp 8 @ 11:08 am

Sobota 24. července 2021

Čas Skupina týmů
14:00 – 16:50 Předkolo žen B Japonsko vs USA
14:00 – 16:50 Předkolo žen A Kanada vs Austrálie
18:20 – 21:10 Předkolo A žen Jihoafrická republika vs. Španělsko
18: 20 – 21:10 Dámské předkolo B, Čína vs. ROC *
neděle 25. července 2021

Čas Skupinová skupina Tým
10:00 – 12:50 Muži, předkolo A, Jihoafrická republika vs Itálie
10:00 – 12:50 Muži, předkolo A, Maďarsko proti Řecku
14:00 – 16:50 Muži, předkolo A, USA vs Japonsko
14: 00 – 16:50 Muži, předkolo B, Austrálie vs Černá Hora
18:20 – 21:10 Muži, předkolo B, Srbsko, Španělsko
18:20 – 21:10 Muži, předkolo B, Chorvatsko vs Kazachstán

Pondělí 26. července 2021

Čas Skupina týmů
14:00 – 16:50 Předkolo žen B, USA vs Čína
14:00 – 16:50 Předkolo B žen, ROC * vs Maďarsko
18:20 – 21:10 Předkolo A žen, Austrálie vs Nizozemsko
18: 20 – 21:10 Předkolo žen, Španělsko A proti Kanadě
Úterý, 27. července 2021

Čas Skupina týmů
10:00 – 12:50 Muži, předkolo A, Jihoafrická republika vs USA
10:00 – 12:50 Muži, předkolo B, Černá Hora vs Španělsko
14:00 – 16:50 Muži, předkolo B, Kazachstán vs Srbsko
14: 00 – 16:50 Předkolo mužů A Itálie vs Řecko
18:20 – 21:10 Předkolo mužů A Japonsko vs Maďarsko
18:20 – 21:10 Předkolo mužů B Austrálie vs Chorvatsko
Středa 28. července 2021

Čas Skupina týmů
14:00 – 16:50 Předkolo žen B Maďarsko vs USA
14:00 – 16:50 Předkolo žen A Kanada vs Jihoafrická republika
18:20 – 21:10 Předkolo žen B Čína vs Japonsko
18: 20 – 21:10 Předkolo žen, Nizozemsko vs. Španělsko,
čtvrtek 29. července 2021

Čas Skupina týmů
10:00 – 12:50 Předkolo mužů A Maďarsko vs Jihoafrická republika
10:00 – 12:50 Předkolo mužů B Španělsko vs Kazachstán
14:00 – 16:50 Předkolo mužů A USA – Itálie
14: 00 – 16:50 Předkolo mužů B Chorvatsko vs Černá Hora
18:20 – 21:10 Předkolo mužů A Řecko vs Japonsko
18:20 – 21:10 Předkolo mužů B Srbsko vs Austrálie
Pátek 30. července 2021

Čas Skupinová skupina Tým
14:00 – 16:50 Předkolo žen, Jihoafrická republika vs. Nizozemsko
14:00 – 16:50 Předkolo žen, B, USA vs ROC *
18:20 – 21:10 Předkolo žen, Japonsko A Maďarsko
18 : 20 – 21:10 Předkolo žen, kolo B, Španělsko vs. Austrálie,
sobota 31. července 2021

Čas Skupina týmů
10:00 – 12:50 Muži, předkolo B Černá Hora vs Kazachstán
10:00 – 12:50 Muži předkolo B, Austrálie vs Španělsko
14:00 – 16:50 Muži předkolo A, USA vs Maďarsko
14:00 – 16:50 Předkolo mužů B Chorvatsko vs Srbsko
18:20 – 21:10 Předkolo mužů A Itálie vs Japonsko
18:20 – 21:10 Předkolo mužů A Jihoafrická republika vs Řecko
neděle 1. srpna 2021

Čas Skupina týmů
14:00 – 16:50 Předkolo žen B Maďarsko vs Čína
14:00 – 16:50 Předkolo žen A Nizozemsko vs Kanada
18:20 – 21:10 Předkolo žen B BOC * vs Japonsko
18:20 – 21:10 Předkolo A žen, Austrálie vs Jihoafrická republika
Pondělí 2. srpna 2021

Čas Skupina týmů
10:00 – 12:50 Muži, předkolo B, Maďarsko vs Itálie
10:00 – 12:50 Muži, předkolo B, Řecko vs USA
14:00 – 16:50 Muži, předkolo A, Srbsko vs. Černá Hora
14:00 – 16:50 Předkolo mužů B Španělsko vs Chorvatsko
18:20 – 21:10 Předkolo mužů A Japonsko vs Jihoafrická republika
18:20 – 21:10 Předkolo mužů A Austrálie vs Kazachstán
Úterý 3. srpna 2021

Čas Akce
14:00 – 16:50 Čtvrtfinále žen (2 zápasy)
18:20 – 21:10 Čtvrtfinále žen (2 zápasy)
Středa 4. srpna 2021

Čas Akce
14:00 – 16:50 Muži, čtvrtfinále (2 zápasy)
18:20 – 21:10 Muži, čtvrtfinále (2 zápasy)
Čtvrtek, 5. srpna 2021

Čas Akce
14:00 – 16:50 Zápas klasifikace žen (5.-8.
Místo ) 14:00 – 16:50 Ženské semifinále
18:20 – 21:10 Zápas klasifikace žen (5.-8.
Místo ) 18:20 – 21:10 Semifinále žen,
pátek 6. srpna 2021

Čas Událost
14:00 – 16:50 Zápas klasifikace mužů (5. – 8. místo)
14:00 – 16:50 Semifinále mužů
18:20 – 21:10 Zápas klasifikace mužů (5. 8. místo)
18:20 – 21:10 Muži, semifinále,
sobota 7. srpna 2021

Čas Akce
9:30 – 12:20 Zápas klasifikace žen (7. – 8.
Místo 9:30 – 12:20 Zápas klasifikace žen (5. – 6.
Místo ) 13:40 – 15:00 Zápas o bronzovou medaili žen
16:30 – 18: Zápas o zlatou medaili 20 žen
16:30 – 18:20 Slavnostní vítězství žen
Neděle 8. srpna 2021

Čas Událost
9:30 – 12:20 Zápas klasifikace mužů (7. – 8.
Místo 9:30 – 12:20 Zápas klasifikace mužů (5. – 6.
Místo ) 13:40 – 15:00 Zápas mužů o bronz
16:30 – 18: Zápas o zlatou medaili 20 mužů
16:30 – 18:20 Slavnostní vítězství mužů

LOH volejbal
Čvc 24 @ 10:56 am – Srp 4 @ 11:56 am

Rozpis volejbalu mužů v Tokiu

Datum Čas Události Tým Pool
Sobota, 24. července 2021 9:00 – 12:50 Muži, předkolo, skupina A Itálie vs Kanada
9:00 – 12:50 Muži, předkolo, skupina B Brazílie vs Tunisko
14:20 – 18:10 Muži, předkolo Pool B ROC vs Argentina
14:20 – 18:10 Pánské předkolo, kulatý bazén A Japonsko vs Venezuela
19:40 – 23:30 Pánské předkolo, kulatý bazén A Polsko vs Islámská republika Íránu
19:40 – 23:30 Pánské předkolo, kulatý bazén B Brazílie vs Argentina
Pondělí 26. července 2021 9:00 – 12:50 Předkolo mužů, předkolo skupiny A Islámská republika Írán vs Venezuela
9:00 – 12:50 Předkolo mužů, předkolo B Spojené státy vs ROC
14:20 – 18: 10 Pánské předkolo, skupina B, Polsko vs Itálie
14:20 – 18:10 Pánské předkolo, kulatý bazén A Francie vs Tunisko
19:40 – 23:30 Pánské předkolo, kulatý bazén A Japonsko proti Kanadě
19:40 – 23:30 Pánské předkolo, kulatý bazén B Brazílie vs Argentina
Středa, 28. července 2021 9:00 – 12:50 Pánské předkolo, kulatý bazén A Kanada vs Íránská islámská republika
9:00 – 12:50 Pánské předkolo, kulatý bazén B USA vs Tunisko
14:20 – 18:10 Pánské předkolo, kulatý bazén B Argentina vs Francie
14:20 – 18:10 Pánské předkolo, kulatý bazén A Polsko vs Venezuela
19:40 – 23:30 Pánské předkolo, kulatý bazén A Japonsko proti Itálii
19:40 – 23:30 Pánské předkolo, kulatý bazén B Brazílie vs ROC
pátek 30. července 2021 9:00 – 12:50 Předkolo mužů, kulaté kolo, Kanada vs. Venezuela
9:00 – 12:50 Pánské předkolo, kulatý bazén B, Brazílie vs USA
14:20 – 18:10 Pánské předkolo, kulatý bazén B, Japonsko vs Polsko
14:20 – 18:10 Pánské předkolo, kulatý bazén A, Argentina vs Tunisko
19:40 – 23:30 Předkolo mužů, kulatý bazén A Itálie vs Íránská islámská republika
19:40 – 23:30 Předkolo mužů, kulatý bazén B ROC vs Francie
Neděle, 1. srpna 2021 9:00 – 12:50 Předkolo mužů, kulatý bazén A Polsko vs Kanada
9:00 – 12:50 Pánské předkolo, kulatý bazén B Brazílie vs Francie
14:20 – 18:10 Pánské předkolo, kulatý bazén B ROC * vs Tunisko
14:20 – 18:10 Pánské předkolo, kulatý bazén A Itálie vs Venezuela
19:40 – 23:30 Předkolo mužů, kulatá skupina, Japonsko vs. Íránská islámská republika
19:40 – 23:30 Předkolo mužů, skupina B, Spojené státy vs Argentina

Úterý 3. srpna 2021 9:00 – 11:00 Pánské čtvrtfinále TBD
13:00 – 15:00 Pánské čtvrtfinále TBD
17:00 – 19:00 Pánské čtvrtfinále TBD
21:30 – 23:30 Pánské čtvrtfinále TBD
Úterý 3. srpna 2021 13:00 – 15:00 Pánské semifinále TBD
21:00 – 23:00 Pánské semifinále TBD
Sobota 7. srpna 2021 13:30 – 15:30 Pánské zápasy o bronz o TBD
21:15 – 23:45 Pánské zápasy o zlaté medaile TBD
13 : 30 – 16:00 Slavnostní vítězství mužů TBD

Časový plán ženských volejbalových olympijských her v Tokiu

Datum Čas Události Tým Pool
Neděle, 25. července 2021 9:00 – 12:50 Předkolo žen, kolo B, ROC * vs Itálie
9:00 – 12:50 Předkolo žen, kolo B, USA vs Argentina
14:20 – 18:10 Ženy Pool předkolo A Srbsko vs Dominikánská rep.
14:20 – 18:10 Dámské kolo předkola B Čína vs Turecko
19:40 – 23:30 Dámské kolo předkola A Japonsko vs Keňa
19:40 – 23:30 Dámské kolo předkola Brazílie vs Korejská republika
Úterý, 27. července 2021 9:00 – 12:50 Předkolo žen, kulatý bazén B ROC * vs Argentina
9:00 – 12:50 Předkolo žen, kulatý bazén B Čína vs Spojené státy
14:20 – 18:10 Předkolo žen, kulatý bazén, Japonsko vs Srbsko
14:20 – 18:10 Předkolo žen, kolo B, Itálie vs Turecko
19:40 – 23:30 Předkolo žen, kolo A Brazílie vs. Dominikánská rep.
19:40 – 23:30 Předkolo žen, kolo A, Korejská republika vs Keňa
čtvrtek , 29. července 2021 9:00 – 12:50 Předkolo žen, kulatý bazén B Itálie vs Argentina
9:00 – 12:50 Předkolo žen, kulatý bazén B Korejská republika vs Dominikánská rep.
14:20 – 18:10 Předkolo žen, kulaté kolo A Srbsko vs Keňa
14:20 – 18:10 Předkolo žen, kulatý bazén B Čína vs ROC
19:40 – 23:30 Předkolo žen, kulatý bazén A Japonsko vs Brazílie
19:40 – 23:30 Předkolo žen, kulatý bazén A USA vs Turecko
Sobota , 31. července 2021 9:00 – 12:50 Dámské předkolo, kulatý bazén B, Dominikánská republika vs Keňa
9:00 – 12:50 Předkolo žen, kulaté kolo B, USA vs ROC
14:20 – 18:10 Předkolo žen, kulaté kolo A, Argentina vs Turecko
14:20 – 18:10 Předkolo žen, kulaté kolo B, Srbsko vs Brazílie
19:40 – 23:30 Předkolo žen, kulaté kolo, Japonsko vs Korejská republika
19:40 – 23:30 Předkolo žen, kulaté kolo A Čína vs Itálie
Pondělí, 2. srpna 2021 9:00 – 12:50 Předkolo žen, kulaté kolo B Srbsko vs. Korejská republika
9:00 – 12:50 Předkolo žen, kolo B, USA vs Itálie
14:20 – 18:10 Předkolo žen, kolo A ROC vs Turecko
14:20 – 18:10 Předkolo žen, kolo B, Čína vs Argentina
19:40 – 23:30 Předkolo žen, kulatý bazén, Japonsko vs. Dominikánská rep.
19:40 – 23:30 Předkolo žen, kulaté kolo, Brazílie vs Keňa

Datum Čas Událost Tým
Středa, 4. srpna 2021 9:00 – 11:00 Čtvrtfinále žen TBD
13:00 – 15:00 Čtvrtfinále žen TBD
17:00 – 19:00 Čtvrtfinále žen TBD
21:30 – 23:30 Čtvrtfinále žen TBD
Pátek , 6. srpna 2021 13:00 – 15:00 Semifinále žen TBD
21:00 – 23:00 Semifinále žen TBD
neděle 8. srpna 2021 13:30 – 15:30 Zápasy žen o bronz o TBD
21:15 – 23:45 zlato žen Medailový zápas TBD
13:30 – 16:00 Slavnostní vítězství žen TBD

LOH Tenis
Čvc 24 @ 11:37 am – Srp 1 @ 12:37 pm

Datum Čas Událost
So 24. červenec 2021 11:00 – 20:00 mužské dvouhře prvního kola
ženské dvouhry prvního kola
mužské čtyřhry prvním kole
ženská čtyřhra, první kolo
Sun 25.července 2021 11:00 – 20:00 mužské dvouhře prvního kola
ženské dvouhry první kolo
pánské Čtyřhra První kolo
Dámské čtyřhra První kolo
Po 26. července 2021 11:00 – 20:00 Dvouhra mužů Druhé kolo Dvouhra
žen Druhé kolo
Pánské čtyřhra Druhé kolo
Dámské čtyřhra Druhé kolo
Út 27. července 2021 11:00 – 20:00 Pánské dvouhra Druhé kolo
Dámské Dvouhra Třetí kolo
Čtyřhra mužů, čtvrtfinále
Ženy, čtyřhra, druhé kolo / čtvrtfinále
St 28 červenec 2021 11:00 – 20:00 dvouhry mužů třetím kole
ženské dvouhry čtvrtfinále
mužské čtyřhry semifinále
ženská čtyřhra čtvrtfinále
Smíšená čtyřhra, první kolo
čt 29 červenec 2021 11:00 – 20:00 Pánské Singles čtvrtfinále
ženské dvouhry semifinále
ženské čtyřhry semifinále
smíšené čtyřhry Čtvrtfinále
Pá 30. července 2021 12:00 – 20:00 Semifinále dvouhry
mužů Zápasy
mužů o zlatou medaili Zápasy mužů o čtyřhru
So 31. července 2021 12:00 – 20:00 Zápasy mužů o bronz Zápasy
žen Zápasy o bronz
Muži o zápas o zlato
Vyhlášení vítězů dvouhry žen
Ne 1. srpna 2021 12:00 – 20:00 Zápasy dvouhry mužů o zlatou medaili Zápasy
mužů dvouhry Slavnostní vítězství
žen Zápasy o zlaté medaile Zápasy
žen Čtyřhry Slavnostní vítězství
smíšené čtyřhry Zápas o zlaté medaile
Smíšené čtyřhry Slavnostní vítězství

LOH Stolní Tenis
Čvc 24 @ 12:21 pm – Srp 6 @ 1:21 pm

Datum Čas (JST) Události
So 24. července 9:00 – 12:45 Muži, dvouhra, předkolo,
ženy, dvouhra, předkolo,
smíšená čtyřhra, kolo, 16. kolo
14:15 – 17:15 Muži, dvouhra, 1. kolo,
ženy, dvouhra, 1. kolo
19:30 – 22: 30 Dvouhry mužů 1. kolo
Ženské 1. kolo 1.
neděle 25. července 10:00 – 12:00 Čtvrtfinále smíšené čtyřhry
14:00 – 17:45 Muži, dvouhra, 2. kolo, dvouhra,
ženy, 2. kolo,
20:00 – 22:00, semifinále, smíšená čtyřhra,
po 26. července 10:00 – 13:00 Dvouhra mužů, 2. kolo, dvouhra
žen, 2. kolo,
14:30 – 17:30 Muži, dvouhra, 3. kolo, dvouhra
žen, 3. kolo
20:00 – 22:10 Smíšená čtyřhra Zápas o bronz O
smíšená čtyřhra
Vyhlášení vítězů smíšené čtyřhry
Út 27. července 10:00 – 13:00 Pánské dvouhry 3. kolo
Dámské dvouhry 3. kolo
14:30 – 17:30 Pánské dvouhry 3. kolo
Dámské dvouhry 3. kolo
Pánské dvouhry Kolo 16
ženských dvou kol
16:30 – 22:30 Dvojhra mužů, 16
zápasů žen, 16. kolo,
St 28. července 10:00 – 13:00 Čtvrtfinále dvouhry žen, Čtvrtfinále dvouhry
mužů
15:00 – 18:00 Čtvrtfinále dvouhry žen, Čtvrtfinále dvouhry
mužů
20:00 – 22:00 Čtvrtfinále dvouhry mužů
Čt 29. července 11:00 – 13:00 Semifinále dvouhry žen
15:00 – 17:00 Semifinále dvouhry mužů
20:00 – 22:10 Zápas dvouhry žen o bronz
Zápas o zlato dvouhry
žen Slavnostní vítězství dvouhry žen
30. července 20:00 – 22:10 Zápasy
mužů o bronzové medaile Dvouhry
mužů zápas Zlaté medaile Zápasy mužů dvouhry Slavnostní vítězství
neděle 1. srpna 10:00 – 13:00 Mužské kolo 16
žen Týmové kolo 16
14:30 – 17:30 Pánské týmové kolo 16
Dámské týmové kolo 16
19:30 – 22:30 Pánské týmové kolo 16
Dámské týmové kolo 16
Po 2. srpna 10:00 – 13:00 Pánské Týmové kolo 16
žen, týmové kolo 16
14:30 – 17:30 Mužské čtvrtfinále
Dámské týmové čtvrtfinále
19:30 – 22:30 Mužské týmové čtvrtfinále
Dámské týmové čtvrtfinále
Út 3. srpna 10:00 – 13:00 Čtvrtfinále mužských týmů Čtvrtfinále
družstev
mužů 14:30 – 17:30 Čtvrtfinále mužských týmů Čtvrtfinále
ženských týmů
19:30 – 22:30 Semifinále ženských týmů
středa 4. srpna 10:00 – 13: 00 Semifinále družstev žen
14:30 – 17:30 Semifinále družstev mužů
19:30 – 22:30 Semifinále družstev mužů
Čt 5. srpna 11:00 – 14:00 Zápas družstev žen o bronz
19:30 – 22:40 družstvo žen Zlatá medaile Týmový zápas
Slavnostní vítězství ženského týmu
Pá 6. srpna 11:00 – 14:00 Mužský tým Bronzová medaile Týmový zápas
19:30 – 22:40 Mužský tým Zlatá medaile Týmový zápas
Slavnostní vítězství týmu mužů

LOH plavání
Čvc 24 @ 12:23 pm – Srp 1 @ 1:23 pm

Datum Čas Událost
24. července 2021 19:00 – 21:30 Muži na 400 m polohový závod – rozjížďky
ženy na 100 m motýl – rozjížďky
muži na 400 m volný způsob – rozjížďky
ženy na 400 m polohový závod – rozjížďky
muži na 100 m prsa – rozběh
ženy 4 x 100 m volný způsob štafeta – rozběh
25. července 2021 10:30 – 12:20 Muži, polohový závod na 400 m,
ženy, 100 m, motýli, semifinále,
muži, 400 m, volný způsob,
ženy, 400 m, jednotlivci, finále, polohový závod,
muži, 100 m Prsa, semifinále,
ženy, štafeta na 4 x 100 m, volný způsob, finále
19:00 – 21:30, ženy, 100 m, znak, rozjížďky,
muži 200 m volný způsob – rozplavby
Dámské 100 m prsa – rozpálené
pánské 100 m znak – rozplavby
Ženy, 400 m volný způsob – rozjezd
Muži, štafeta 4 x 100 m – rozběh,
26. července 2021 10:30 – 12:40 Ženy, závod na 100 m, finále
, 200 m, volný čas,
ženy, 100 m, prsa, semifinále,
ženy, 100 m, prsa, finále,
ženy, 400 m, volný způsob, finále
, 100 m, znak, semifinále,
ženy, 100 m, znak Semifinále
Muži, štafeta na 4 x 100 m, volný styl, finále
19:00 – 21:30, ženy, 200 m, volný způsob – rozjížďky,
muži, 200 m, motýl, rozjížďky,
ženy, 200 m, jednotlivci, rozjížďky,
ženy, 1500 m, volný způsob – rozjížďky,
27. července 2021, 10:30 – 12:25, ženy, 200 m, volný způsob, semifinále
Muži, finále na 200 m volný způsob,
ženy, finále na 100 m znak
Muži, finále
na 100 m znak, ženy, finále na 100 m prsa,
semifinále motýlů, muži, 200 m, polohový závod
jednotlivců,
19:00 – 21:30, muži na 100 m, volný způsob –
ženy, 200 m, motýl – body,
muži, 200 m, prsa -,
muži, štafeta 4 x 200 m, volný styl,
muži, 800 m, volný styl – Rozběhy
28. července 2021 10:30 – 13:05 Muži, 100 m, volný způsob, semifinále,
ženy, 200 m, volný způsob, finále,
muži, 200 m, motýl, finále,
ženy, 200 m, motýl, semifinále,
muži, 200 m, prsa, semifinále,
ženy, 200 m, jednotlivci, finále, polohový závod,
ženy, 1500 m, volný způsob, finále,
štafeta 4 x 200 m, volný způsob, finále
19:00 – 21:30 Ženy na 100 m volný způsob – rozběhy
mužů na 200 m znak – rozběh
žen na 200 m prsa – rozběh
mužů na 200 m polohový závod – rozjížďky
ženy na 4 m, 200 m volný způsob – rozběh
29. července 2021 10:30 – 13:10 Muži na 800 m volný způsob finále
Muži, finále na 200 m prsa,
semifinále žen na 100 m, volný způsob, semifinále
, 200 m, muži, semifinále
, finále na 200 m,
muži, finále
, 200 m, ženy, semifinále
na 200 m, polohový závod jednotlivců,
ženy, štafeta 4 x 200 m, volný způsob, finále
19:00 – 21:30, ženy na 800 m, volný způsob, rozjezd
muži, 100 m Butterfly – Rozjížďky
Dámské 200 m znak – Rozjížďky
Smíšené štafety na 4 x 100 m polohové rozjížďky
30. července 2021 10:30 – 12:10 Semifinále motýlů na 100 m,
ženy, 200 m Prsa, finále
, 200 m, znak, finále,
ženy, 100 m, volný způsob, finále
, 200 m, jednotlivci, finále
, polohový závod, ženy, 200 m, semifinále,
19:00 – 21:30 Muži na 50 m volný způsob – rozjížďky
Ženy na 50 m volný způsob – rozjížďky
muži na 1 500 m volným stylem – rozjížďky
ženy polohové štafety na 100 m – rozjížďky
muži polohové štafety na 100 m – rozjezd
31. července 2021 10:30 – 12:20 Muži, finále na 100 m motýli
ženy, 200 m znak, finále
ženy 800 m volný způsob, finále
, 50 m volný způsob,
ženy, semifinále , 50 m volný způsob, ženy, semifinále
Smíšené finále štafet 4 x 100 m polohový závod
1. srpna 2021 10:30 – 12:25 Muži 50 m volný způsob finále
ženy 50 m volný způsob finále
muži 1500 m volný způsob finále
ženy 4 x 100 m polohové finále finále
mužů 4 x 100 m polohové finále finále

Čvc
25
Ne
2021
LOH Tokio 2021 Box
Čvc 25 @ 6:32 am – Srp 9 @ 7:32 am

 

Box na letních olympijských hrách program 2021

Boxerské turnaje na letních olympijských hrách v roce 2021 v Tokiu se budou konat od 23. července do 8. srpna 2021 v Ryōgoku Kokugikan.

Datum a čas: So 25. července 11:00 – 14:30

Místa: Kokugikan Arena

  • Dámské pírko (54-57 kg), 32. kolo
  • Muži, welter (63-69 kg), 32. kolo
  • Muži, lehká těžká váha (75-81 kg), 32. kolo
  • Muži, těžká váha (81-91 kg), 16. kolo

Datum a čas: So 25. července 17:00 – 20:30

Místa: Kokugikan Arena
  • Dámské pírko (54-57 kg), 32. kolo
  • Muži, welter (63-69 kg), 32. kolo
  • Muži, lehká těžká váha (75-81 kg), 32. kolo
  • Muži, těžká váha (81-91 kg), 16. kolo

Datum a čas: Ne 26. července 11:00 – 14:45

Místa: Kokugikan Arena
  • Ženy, moucha (48-51 kg), 32. kolo
  • Dámská welterová váha (64-69 kg), 32. kolo
  • Muži, střední (69-75 kg), 32. kolo
  • Muži, super těžká váha (+ 91 kg), 16. kolo

Datum a čas: Ne 26. července 17:00 – 20:45

Místa: Kokugikan Arena
  • Ženy, moucha (48-51 kg), 32. kolo
  • Dámská welterová váha (64-69 kg), 32. kolo
  • Muži, střední (69-75 kg), 32. kolo
  • Muži, super těžká váha (+ 91 kg), 16. kolo

Datum a čas: Po 27. července 11:00 – 14:45

Místa: Kokugikan Arena
  • Dámské pírko (54-57 kg), 16. kolo
  • Pánské peří (52-57 kg), 32. kolo
  • Muži, welter (63-69 kg), 16. kolo

Datum a čas: Po 27. července 17:00 – 20:45

Místa: Kokugikan Arena
  • Dámské pírko (54-57 kg), 16. kolo
  • Pánské peří (52-57 kg), 32. kolo
  • Muži, welter (63-69 kg), 16. kolo

Datum a čas: Út 28. července 11:00 – 14:45

Místa: Kokugikan Arena
  • Dámská welterová váha (64-69 kg), 16. kolo
  • Muži, lehká váha (57-63 kg), 32. kolo
  • Muži, lehká těžká váha (75-81 kg), 16. kolo

Datum a čas: Út 28. července 17:00 – 20:45

Místa: Kokugikan Arena
  • Dámská welterová váha (64-69 kg), 16. kolo
  • Muži, lehká váha (57-63 kg), 32. kolo
  • Muži, lehká těžká váha (75-81 kg), 16. kolo

Datum a čas: St 29. července 11:00 – 14:45

Místa: Kokugikan Arena
  • Dámské peří (54-57 kg), čtvrtfinále
  • Lehká váha žen (57-60 kg), 32. kolo
  • Ženy, střední (69-75 kg), 16. kolo
  • Muži, muška (48-52 kg), 32. kolo

Datum a čas: St 29. července 17:00 – 20:45

Místa: Kokugikan Arena
  • Dámské peří (54-57 kg), čtvrtfinále
  • Lehká váha žen (57-60 kg), 32. kolo
  • Ženy, střední (69-75 kg), 16. kolo
  • Muži, muška (48-52 kg), 32. kolo

Datum a čas: Čt 30. července 11:00 – 14:10

Místa: Kokugikan Arena
  • Ženy, moucha (48-51 kg), 16. kolo
  • Pánské peří (52-57 kg), 16. kolo
  • Muži, střední (69-75 kg), 16. kolo

Datum a čas: Čt 30. července 17:00 – 20:10

Místa: Kokugikan Arena
  • Ženy, moucha (48-51 kg), 16. kolo
  • Pánské peří (52-57 kg), 16. kolo
  • Muži, střední (69-75 kg), 16. kolo

Datum a čas: Pá 31. července 11:00 – 14:10

Místa: Kokugikan Arena
  • Ženy, lehká váha (57-60 kg), 16. kolo
  • Dámská welterová váha (64-69 kg), čtvrtfinále
  • Muži, welter (63-69 kg), čtvrtfinále
  • Muži, lehká těžká váha (75-81 kg), čtvrtfinále
  • Muži, těžké (81-91 kg), čtvrtfinále

Datum a čas: Pá 31. července 17:00 – 20:10

Místa: Kokugikan Arena
  • Ženy, lehká váha (57-60 kg), 16. kolo
  • Dámská welterová váha (64-69 kg), čtvrtfinále
  • Muži, welter (63-69 kg), čtvrtfinále
  • Muži, lehká těžká váha (75-81 kg), čtvrtfinále
  • Muži, těžké (81-91 kg), čtvrtfinále

Datum a čas: So 1. srpna 11:00 – 13:55

Místa: Kokugikan Arena
  • Dámské pírko (54-57 kg), semifinále
  • Ženy, střední (69-75 kg), čtvrtfinále
  • Muži, muška (48-52 kg), 16. kolo
  • Muži, lehká váha (57-63 kg), 16. kolo

Datum a čas: so 1. srpna 17:00 – 19:55

Místa: Kokugikan Arena
  • Dámské pírko (54-57 kg), semifinále
  • Ženy, střední (69-75 kg), čtvrtfinále
  • Muži, muška (48-52 kg), 16. kolo
  • Muži, lehká váha (57-63 kg), 16. kolo

Datum a čas: Ne 2. srpna 11:00 – 13:40

Místa: Kokugikan Arena
  • Ženy, muška (48-51 kg), čtvrtfinále
  • Pánské peří (52-57 kg), čtvrtfinále
  • Muži, welter (63-69 kg), semifinále
  • Muži, střední (69-75 kg), čtvrtfinále
  • Muži, těžká váha (75-81 kg), semifinále
  • Muži, super těžká váha (+ 91 kg), čtvrtfinále

Datum a čas: Ne 2. srpna 17:00 – 19:40

Místa: Kokugikan Arena
  • Ženy, muška (48-51 kg), čtvrtfinále
  • Pánské peří (52-57 kg), čtvrtfinále
  • Muži, welter (63-69 kg), semifinále
  • Muži, střední (69-75 kg), čtvrtfinále
  • Muži, těžká váha (75-81 kg), semifinále
  • Muži, super těžká váha (+ 91 kg), čtvrtfinále

Datum a čas: Út 4. srpna 11:00 – 13:35

Místa: Kokugikan Arena
  • Muži, muška (48-52 kg), čtvrtfinále
  • Pánské peří (52-57 kg), semifinále
  • Muži, lehké (57-63 kg), čtvrtfinále
  • Muži, těžká váha (81-91 kg), semifinále
  • Ženy, lehká váha (57-60 kg), čtvrtfinále
  • Dámské pírko (54-57 kg), finále
  • Dámské pírko (54-57 kg), ceremonie vítězství

Datum a čas: Út 4. srpna 17:00 – 19:35

Místa: Kokugikan Arena
  • Ženy, lehká váha (57-60 kg), čtvrtfinále
  • Muži, muška (48-52 kg), čtvrtfinále
  • Pánské peří (52-57 kg), semifinále
  • Muži, lehké (57-63 kg), čtvrtfinále
  • Muži, těžká váha (81-91 kg), semifinále
  • Muži, welter (63-69 kg), finále
  • Muži, welter (63-69 kg), obřad vítězství

Datum a čas: St 5. srpna 14:00 – 16:05

Místa: Kokugikan Arena
  • Ženy, muška (48-51 kg), semifinále
  • Ženy, welter (64-69 kg), semifinále
  • Super semifinále mužů (+ 91 kg)
  • Muži, lehká těžká váha (75-81 kg), finále
  • Muži, lehká těžká váha (75-81 kg), vyhlášení vítězů

Datum a čas: Čt 6. srpna 14:00 – 16:05

Místa: Kokugikan Arena
  • Ženy, lehká váha (57-60 kg), semifinále
  • Muži, muška (48-52 kg), semifinále
  • Muži, střední (69-75 kg), semifinále
  • Pánské peří (52-57 kg), finále
  • Vítězství mužů, peří (52-57 kg)

Datum a čas: Pá 7. srpna 14:00 – 15:35

Místa: Kokugikan Arena
  • Ženy, střední (69-75 kg), semifinále
  • Muži, lehké (57-63 kg), semifinále
  • Muži, těžká váha (81-91 kg), finále
  • Muži, těžká váha (81-91 kg), ceremonie vítězství

Datum a čas: So 8. srpna 14:00 – 16:00

Místa: Kokugikan Arena
  • Muži, muška (48-52 kg), finále
  • Muži, muška (48-52 kg), obřad vítězství
  • Muži, střední (69-75 kg), finále
  • Vítězství mužů, střední (69-75 kg)
  • Ženy, Fly (48-51 kg), finále
  • Ženy, muška (48-51 kg), obřad vítězství
  • Ženy, welter (64-69 kg), finále
  • Dámská welterová váha (64–69 kg), ceremonie vítězství

Datum a čas: Ne 9. srpna 14:00 – 16:00

Místa: Kokugikan Arena
  • Ženy, lehká váha (57-60 kg), finále
  • Ženy, lehká váha (57-60 kg), ceremonie vítězství
  • Ženy, střední (69-75 kg), finále
  • Vyhlášení vítězů středních žen (69–75 kg)
  • Muži, lehká váha (57-63 kg), finále
  • Muži, lehké (57-63 kg), vyhlášení vítězů
  • Muži, super těžká váha (+ 91 kg), finále
  • Muži, super těžká váha (+ 91 kg), vyhlášení vítězů
LOH Surfing
Čvc 25 @ 12:25 pm – Srp 1 @ 1:25 pm

Datum Čas Událost
Ne 25. července 7:00 – 16:20 Pánské 1. kolo
Dámské kolo 1
Pánské 2. kolo
Dámské kolo 2
Po 26. července 7:00 – 16:40 Dámské 3. kolo
Pánské kolo 3
Út 27. července 7:00 – 14: 20
Čtvrtfinále
mužů Čtvrtfinále mužů Semifinále mužů Semifinále
žen
St 28. července 8:00 – 11:35 Zápas
o bronzovou medaili
žen Zápas o bronzovou medaili žen Zápas o zlatou medaili
mužů Zápas o zlatou medaili mužů
Slavnostní vítězství žen Slavnostní vítězství
mužů
Čt 29. července Soutěž TBD
Pá 30. července TBD
So 31. července Soutěž TBD
Ne 1. srpna Soutěž TBD

LOH skateboarding
Čvc 25 @ 12:28 pm – Srp 5 @ 1:28 pm

Den 2 Neděle 25. července 2021 9:00 13:55 Pánská ulice Prelims Heat / Final
Day 3 Pondělí 26. července 2021 9:00 13:55 Dámská ulice Prelims Heat / Final
Day 12 Středa 4. srpna 2021 9:00 13:40 Dámský park Prelims Heat / Final
Day 13 Čtvrtek 5. srpna 2021 9:00 13:40 Pánský park Prelims Heat / Final