Dub 14, 2021
33 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Evropská Liga 2021 výsledky vyřazovacích kol čtvrtfinále, semifinále a finále

Evropská Liga 2021 výsledky vyřazovacích kol čtvrtfinále, semifinále a finále

Written by

Losování 32. kola v Evropské lize UEFA 2020–2021 proběhlo 14. prosince 2020 s několika vzrušujícími vazbami, protože 8 týmů z Ligy mistrů UEFA na třetím místě se přidalo k vítězům skupinových a finalistům.

První etapa se uskuteční 18. února, druhá se odehraje o týden později, 25. února.

Vítězové získají místo v 16. kole, které se bude hrát 11. a 18. března 2021, když se přiblíží blíže finále Evropské ligy UEFA 2021 na Stadionu Energa Gdaňsk v polském Gdaňsku 26. května 2021.

Kolo 32 – 1. zápasy

18.  února  2021 ( 17:55 místního času / Velká Británie ) – SC Braga (Portugalsko) 0-2 AS Řím (Itálie) – Estádio Municipal de Braga, Braga

18.  února  2021 ( 18:55 Local / 17:55 UK ) – Wolfsberger AC (Rakousko) 1-4 Tottenham Hotspur (Anglie) – Puskás Aréna , Budapešť

18.  února  2021 ( 18:55 Local / 17:55 UK ) – Real Sociedad (Španělsko) 0-4 Manchester United (Anglie) – Juventus Stadium , Turín

18.  února  2021 ( 18:55 Local / 17:55 UK ) – FK Crvena Zvezda (Srbsko) 2-2 AC Milán (Itálie) – Red Star Stadium , Bělehrad

18.  února  2021 ( 18:55 Local / 17:55 UK ) – SK Slavia Praha (Česká republika) 0-0 Leicester City (Anglie) – Sinobo Stadium , Praha

18.  února  2021 ( 18:55 Local / 17:55 UK ) – BSC Young Boys (Švýcarsko) 4-3 Bayer Leverkusen (Německo) – Stadion Wankdorf, Bern

18.  února  2021 ( 19:55 Local / 17:55 UK ) – Dynamo Kyjev (Ukrajina) 1-1 Club Brugge (Belgie) – NSC Olimpiyskiy, Kyjev

18.  února  2021 ( 19:55 Local / 17:55 UK ) – Olympiacos FC (Řecko) 4-2 PSV Eindhoven (Nizozemsko) – Karaiskakis Stadium , Pireus

18.  února  2021 ( 20:55 Local / 17:55 UK ) – FC Krasnodar (Rusko) 2-3 Dinamo Záhřeb (Chorvatsko) – Krasnodar Stadium, Krasnodar

18.  února  2021 ( 20:00 místního času / Velká Británie ) – SL Benfica (Portugalsko) 1-1 Arsenal FC (Anglie) – Stadio Olimpico , Řím

18.  února  2021 ( 21:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – Royal Antwerp (Belgie) 3-4 Rangers (Skotsko) – Bosuilstadion , Antverpy

18.  února  2021 ( 21:00 místní / 20:00 Velké Británie ) – FC Salzburg (Rakousko) 0-2 Villareal CF (Španělsko) – Red Bull Arena, Salzburg

18.  února  2021 ( 21:00 místně / 20:00 UK ) – Molde FK (Norsko) 3-3 Hoffenheim (Německo) – Estadio de la Cerámica, Villarreal

18.  února  2021 ( 21:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – Granada (Španělsko) 2: 0 Neapol (Itálie) – Nuevo Estadio de Los Cármenes, Granada

18.  února  2021 ( 21:00 místně / 20:00 UK ) – LOSC Lille (Francie) 1-2 AFC Ajax (Nizozemsko) – Stade Pierre-Mauroy, Lille

18.  února  2021 ( 22:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – Maccabi Tel-Aviv (Izrael) 0-2 Šachtar Doněck (Ukrajina) – Bloomfield Stadium, Tel Aviv


Kolo 32 – 2. zápasy

24. února 2021 (17:00 místního času / Velká Británie) – Tottenham Hotspur (Anglie) 4: 0 Wolfsberger AC (Rakousko) – Tottenham Hotspur Stadium , Londýn (Agg 8-1)

25.  února  2021 ( 17:55 Local / UK ) – Rangers (Skotsko) 5-2 Royal Antwerp (Belgie) – Ibrox Stadium , Glasgow (Agg 9-5)

25.  února  2021 ( 18:55 Local / 17:55 UK ) – Villareal CF (Španělsko) 2-1 FC Salzburg (Rakousko) – Estadio de la Cerámica, Villareal (Agg 4-1)

25.  února  2021 ( 18:55 Local / 17:55 UK ) – Hoffenheim (Německo) 0-2 Molde FK (Norsko) – Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim (Agg 3-5)

25.  února  2021 ( 18:55 Local / 17:55 UK ) – Neapol (Itálie) 2-1 Granada (Španělsko) – Stadio San Paolo, Neapol (Agg 2-3)

25.  února  2021 ( 18:55 Local / 17:55 UK ) – AFC Ajax (Nizozemsko) 2-1 LOSC Lille (Francie) – Johan Cruyff Arena , Amsterdam (Agg 4-2)

25.  února  2021 ( 19:55 Místní / 17:55 UK ) – Arsenal FC (Anglie) 3-2 SL Benfica (Portugalsko) – Stadion Karaiskakis , Pireus (Agg 4-3)

25.  února  2021 ( 19:55 místního času / 17:55 Velké Británie ) – Šachtar Doneck (Ukrajina) 1: 0 Maccabi Tel-Aviv (Izrael) – NSC Olimpijskij, Kyjev (Agg 3: 0)

25.  února  2021 ( 20:00 místního času / Velká Británie ) – Manchester United (Anglie) 0-0 Real Sociedad (Španělsko) – Old Trafford , Manchester (Agg 4-0)

25.  února  2021 ( 20:00 místního času / Velká Británie ) – Leicester City (Anglie) 0-2 SK Slavia Praha (Česká republika) – King Power Stadium , Leicester (Agg 0-2)

25.  února  2021 ( 21:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – Club Brugge (Belgie) 0-1 Dynamo Kyjev (Ukrajina) – Jan Breydel Stadium, Bruggy (Agg 1-2)

25.  února  2021 ( 21:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – AC Milán (Itálie) 1-1 FK Crvena Zvezda (Srbsko) – San Siro , Milán (Agg 3-3, AC Milán vyhraje na góly venku)

25.  února  2021 ( 21:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – AS Řím (Itálie) 3-1 SC Braga (Portugalsko) – Stadio Olimpico , Řím (Agg 5-1)

25.  února  2021 ( 21:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – Dinamo Záhřeb (Chorvatsko) 1-0 FC Krasnodar (Rusko) – Stadion Maksimi, Záhřeb (Agg 4-2)

25.  února  2021 ( 21:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – Bayer Leverkusen (Německo) 0-2 BSC Young Boys (Švýcarsko) – BayArena, Lerverkusen (Agg 3-6)

25.  února  2021 ( 21:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – PSV Eindhoven (Nizozemsko) 2-1 Olympiacos FC (Řecko) – Philips Stadion, Eindhoven (Agg 4-5)


16. kolo – 1. zápasy

11.  března  2021 ( 17:55) –  SK Slavia Praha (Česká republika) 1-1 Rangers (Skotsko) – Sinobo Stadium , Praha

11.  března  2021 ( 17:55 ) –  Manchester United (Anglie) 1-1 AC Milán (Itálie) – Old Trafford , Manchester

11.  března  2021 ( 17:55 ) –  Dynamo Kyjev (Ukrajina) 0-2 Villareal CF (Španělsko) – NSC Olimpiyskiy, Kyjev

11.  března  2021 ( 17:55 ) –  AFC Ajax (Nizozemsko) 3: 0 BSC Young Boys (Švýcarsko) – Johan Cruyff Arena , Amsterdam

11.  března  2021 ( 20:00 ) –  Granada (Španělsko) 2: 0 Molde FK (Norsko) – Nuevo Estadio de Los Cármenes, Granada

11.  března  2021 (20:00) –  Tottenham Hotspur (Anglie) 2-0 Dinamo Záhřeb (Chorvatsko) – Tottenham Hotspur Stadium , Londýn

11.  března  2021 ( 20:00 ) –  Olympiacos FC (Řecko) 1-3 Arsenal FC (Anglie) – Stadion Karaiskakis , Pireus

11.  března  2021 ( 20:00 ) –  AS Řím (Itálie) 3: 0 Šachtar Doněck (Ukrajina) – Stadio Olimpico , Řím


16. kolo – 2. zápasy

18.  března  2021 ( 17:55 ) –  Molde FK (Norsko) 2-1 Granada (Španělsko) – Puskás Aréna , Budapešť (Agg 2-3)

18.  března  2021 ( 17:55 ) –  Dinamo Záhřeb (Chorvatsko) 3: 0 Tottenham Hotspur (Anglie) – Stadion Maksimir , Záhřeb (Agg 3-2)

18.  března  2021 ( 17:55 ) –  Arsenal FC (Anglie) 0-1 Olympiacos FC (Řecko) – Emirates Stadium , Londýn (Agg 3-2)

18.  března  2021 ( 17:55 ) –  Šachtar Doněck (Ukrajina) 1-2 AS Řím (Itálie) – NSC Olimpiyskiy, Kyjev (Agg 1-5)

18.  března  2021 ( 20:00 ) –  Rangers (Skotsko) 0-2 SK Slavia Praha (Česká republika) – Ibrox Stadium , Glasgow (Agg 1-3)

18.  března  2021 ( 20:00 ) –  AC Milán (Itálie) 0-1 Manchester United (Anglie) – San Siro , Milán (Agg 1-2)

18.  března  2021 ( 20:00 ) –  Villareal CF (Španělsko) 2: 0 Dynamo Kyjev (Ukrajina) – Estadio de la Cerámica, Villareal (Agg 4: 0)

18.  března  2021 ( 20:00 ) –  BSC Young Boys (Švýcarsko) 0-2 AFC Ajax (Nizozemsko) – Stadion Wankdorf, Bern (Agg 0-5)


Čtvrtfinále – 1. zápasy

8. dubna 2021 (21:00 místního času / 20:00 Velké Británie) – Granada CF (Španělsko) 0-2 Manchester United (Anglie) – Nuevo Estadio de Los Cármenes , Granada

8. dubna 2021 (20:00) – Arsenal FC (Anglie) 1-1 SK Slavia Praha (Česká republika) – Emirates Stadium , Londýn

8. dubna 2021 ( 21:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – AFC Ajax (Nizozemsko) 1-2 AS Řím (Itálie) – Johan Cruyff Arena , Amsterdam

8. dubna 2021 ( 21:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – Dinamo Záhřeb (Chorvatsko) 0-1 Villareal CF (Španělsko) – Stadion Maksimir , Záhřeb


Čtvrtfinále – 2. etapa

15. dubna 2021 (20:00) – Manchester United  – Granada CF 2:0  – Old Trafford , Manchester

15. dubna 2021 ( 21:00 místního  ) – SK Slavia Praha  v. Arsenal FC  0:4  – Sinobo Stadium , Praha

15. dubna 2021 ( 21:00 místního času  ) – AS Řím v. AFC Ajax  1:1 – Stadio Olimpico , Řím

15. dubna 2021 ( 21:00 místního času  ) – Villareal CF (Španělsko) v. Dinamo Záhřeb  2:1 (Chorvatsko) – Estadio de la Cerámica , Villareal


Semifinále – 1. zápasy

29. dubna 2021 ( 21:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – Manchester United (Anglie) – AS Řím (Itálie) – Old Trafford , Manchester

29. dubna 2021 ( 21:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – Villareal CF (Španělsko) v. Arsenal FC (Anglie) – Estadio de la Cerámica , Villareal


Semifinále – 2. zápasy

6. května 2021 ( 21:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – AS Řím (Itálie) – Manchester United (Anglie) – Stadio Olimpico , Řím

6. května 2021 ( 21:00 místního času / 20:00 Velké Británie ) – Arsenal FC (Anglie) – Villareal CF (Španělsko) –Emirates Stadium , Londýn


Finále Evropské ligy 2021 

26. května 2021 (21:00 místního času / 20:00 Velké Británie) – Arsenal FC (Anglie) / Villareal CF (Španělsko) v. AS Řím (Itálie) / Manchester United (Anglie)  –Stadion Energa Gdańsk , Gdańsk, Polsko

Article Categories:
Evropská Liga · Fotbal

Sport online | Živě sport přenosy | Online stream live | Sport přenosy živě | ČT sport online | ČT Sport živě | Liga mistrů online | Hokej live stream | F1 online sport | Lední hokej online stream | Fotbal živé přenosy zdarma | Tenis online streamy | Biatlon online sport stream | Moto GP online sport stream | NHL online stream - hokej živě | Fortuna liga - fotbal online | Extraliga ledního hokeje online | Tenis živé sport přenosy | Live Fotbal: Živě Liga mistrů online | Online sport živě