Minnesota Wild TV Hokej , live stream, online přímý přenos

📺Živé přenosy📺Live výsledky

Minnesota Wild , americký profesionální hokejový tým se sídlem v St. Paul , Minnesota , který hraje v Západní konferenci National Hockey League (NHL).

The Wild vstoupil do NHL v roce 2000 spolu s kolegou z týmu Columbus Blue Jackets . Minnesota se v každé ze svých prvních dvou sezónách umístila na posledním místě ve své divizi, ale ve svém třetím ročníku se kvalifikovala do play-off vedeného pravým křídlem Marianem Gaborikem. V prvním kole playoffs se Wild dramaticky zbavil eliminace tím, že vyhráli tři po sobě jdoucí zápasy s jedním gólem proti Coloradu Avalanche (přičemž poslední dva přišli v soutěžích o prodloužení). Tým vyhrál další sérii sedmi her, aby získal místo ve finále konference, kde Wild prohrál s Mighty Ducks v Anaheimu . Minnesota však následovala svůj překvapivý průběh play-off dvěma po sobě jdoucími divizemi na posledním místě.
[WPSM_AC id=862]

V letech 2006–07 získal Wild druhé místo v sezóně a tým v následující sezóně vyhrál divizní titul, ale v obou letech prohrál v úvodním kole play-off. Tým pokračoval v zaznamenávání vítězných rekordů v následujících třech sezónách, přesto se během tohoto období nemohl kvalifikovat do play-off. V letech 2012–13 vedl návrat Minnesoty do play-off ke ztrátě v prvním kole. To odstartovalo franšízových rekordních šest po sobě jdoucích vystoupení v sezóně pro Wild, přičemž tým nedokázal postoupit v průběhu série dále než do druhého kola.

Východní konference

Metropolitní divize: Carolina Hurricanes , Columbus Blue Jackets , New Jersey Devils , New York Islanders , New York Rangers , Philadelphia Flyers , Pittsburgh Penguins , Washington Capitals

Atlantická divize: Boston Bruins , Buffalo Sabres , Detroit Red Wings , Florida Panthers , Montreal Canadiens , Ottawa Senators ,Tampa Bay Lightning , Toronto Maple Leafs

Západní konference

Centrální divize: Chicago Blackhawks , Colorado Avalanche , Dallas Stars , Minnesota Wild , Nashville Predators , St. Louis Blues , Winnipeg Jets

Pacifická divize: Anaheim Ducks , Arizona Coyotes , Calgary Flames , Edmonton Oilers , Los Angeles Kings , San Jose Sharks , Vancouver Canucks , Vegas Golden Knights