Pro 1, 2020
2 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mistrovství Evropy v házené žen 2020 program, výsledky livestream

Mistrovství Evropy v házené žen 2020 program, výsledky livestream

Written by

Prvních 16 evropských týmů, včetně olympijských vítězů Ruska a mistrů světa Nizozemska, se postaví proti sobě v Dánsku od 3. do 20. prosince.

EHF Euro 2020 se bude konat od 3. do 20. prosince v Dánsku a je čas se nadchnout.

Prvních 16 týmů na kontinentu, včetně olympijských vítězů Ruska a mistrů světa Nizozemska , se postaví proti jedné z nejžádanějších trofejí ve hře.

Vzhledem k tomu, že do Tokia 2020 zbývá necelých sedm měsíců, nám Dánsko poskytne skutečný pohled na největší evropské vyzyvatele olympijského zlata.

Přejděte dolů na vše, co potřebujete vědět, včetně: Kdo je kvalifikovaný, ve které skupině je váš tým, hráči ke sledování, oblíbené týmy a oficiální píseň s názvem „Jsme v tom společně – házená je vášeň“ !

Místa konání

Hry v Herningu se budou konat v Jyske Bank Boxen a v Sydbank Arena v Koldingu, poslední víkend se bude konat v Herningu.

Naštěstí má Herning spoustu zkušeností a stane se prvním městem a arénou, kde se budou konat čtyři hlavní mistrovství v házené, včetně evropských a světových.

Které týmy se kvalifikovaly na ženské Euro 2020?

16 kvalifikovaných týmů je:

Francie, Rusko, Nizozemsko, Rumunsko, Dánsko, Švédsko, Maďarsko, Norsko, Černá Hora, Španělsko, Srbsko, Německo, Slovinsko, Česká republika, Chorvatsko, Polsko.

Skupiny EHF Euro 2020

16 kvalifikovaných týmů bylo rozděleno do následujících čtyřčlenných skupin:

Skupina A Francie, Dánsko, Černá Hora, Slovinsko

Skupina B Rusko, Švédsko, Španělsko, Česká republika

Skupina C Nizozemsko, Srbsko, Maďarsko, Chorvatsko

Skupina D Rumunsko, Norsko, Německo, Polsko

Plán házené žen na Euro 2020

Zde je základní plán:

Hry skupiny I : 3. – 8. Prosince

Hry skupiny II : 10. – 15. Prosince

Semifinále : 18. prosince

Třetí místo : 20. prosince

Finále : 20. prosince

Zápasy českých hráček, program skupiny B

3.12., 18:15 Rusko – Španělsko
3.12., 20:30 Švédsko – Česko
5.12., 18:15 Česko – Rusko
5.12., 20:30 Španělsko – Švédsko
7.12., 18:15 Španělsko – Česko
7.12., 20:30 Rusko – Švédsko

Article Categories:
Házená

Sport online | Živě sport přenosy | Online stream live | Sport přenosy živě | ČT sport online | ČT Sport živě | Liga mistrů online | Hokej live stream | F1 online sport | Lední hokej online stream | Fotbal živé přenosy zdarma | Tenis online streamy | Biatlon online sport stream | Moto GP online sport stream | NHL online stream - hokej živě | Fortuna liga - fotbal online | Extraliga ledního hokeje online | Tenis živé sport přenosy | Live Fotbal: Živě Liga mistrů online | Online sport živě