Dub 26, 2021
153 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mistrovství světa hokejistů do 18 let LIVE: program a výsledky

Mistrovství světa hokejistů do 18 let LIVE: program a výsledky

Written by

Skupina A (Frisco): Kanada, Švédsko, Švýcarsko, Lotyšsko, Bělorusko
Skupina B (Plano): USA, Rusko, ČESKO, Finsko, Německo

 

Výsledky MS v hokeji do 18 let

Česká republika – Německo 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 21. Pajer (Kos, Brabenec), 36. Szturc, 50. Ryšavý (Moravec, Hamara) – 56. Proske (Klein, N. Heigl). Rozhodčí: Judakov (Rus.), Schlittenhardt – Briganti (oba USA), Zunde (Lot.). Vyloučení: 6:6. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 1400.

Rusko – USA 7:6 v prodl. (1:3, 4:3, 1:0 – 1:0)

Branky: 27. a 34. Michkov, 40. a 55. Mirošničenko, 10. Jurov, 29. Gajdamak, 62. Čibrikov – 6. a 37. Duke, 3. Chesley, 17. Behrens, 22. Straky, 25. Pastujov.

Bělorusko – Švédsko 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)

Branky: 29. Klimovič – 5. Rosén, 22. Lysell, 39. Eljas, 59. Persson, 60. Sjöholm.

Lotyšsko – Švýcarsko 2:4 (0:2, 2:2, 0:0)

Branky: 38. Ločmelis, 40. Ravinskis – 13. Jabola, 13. Reichle, 25. Bichsel, 26. Robin.

Program MS v hokeji do 18 let

Den Čas (SELČ) Fáze Zápas
pondělí 26. dubna 2021 23:00 Skupina B ČESKO – Německo
pondělí 26. dubna 2021 23:00 Skupina A Bělorusko – Švédsko
úterý 27. dubna 2021 03:00 Skupina A Lotyšsko – Švýcarsko
úterý 27. dubna 2021 03:00 Skupina B Rusko – USA
úterý 27. dubna 2021 23:00 Skupina A Švýcarsko – Bělorusko
úterý 27. dubna 2021 23:00 Skupina B Finsko – Rusko
středa 28. dubna 2021 03:00 Skupina A Švédsko – Kanada
středa 28. dubna 2021 03:00 Skupina B Německo – USA
čtvrtek 29. dubna 2021 03:00 Skupina A Kanada – Lotyšsko
čtvrtek 29. dubna 2021 03:00 Skupina B ČESKO – Finsko
čtvrtek 29. dubna 2021 23:00 Skupina A Švédsko – Švýcarsko
čtvrtek 29. dubna 2021 23:00 Skupina B Německo – Rusko
pátek 30. dubna 2021 03:00 Skupina A Bělorusko – Lotyšsko
pátek 30. dubna 2021 03:00 Skupina B USA – ČESKO
sobota 1. května 2021 03:00 Skupina A Švýcarsko – Kanada
sobota 1. května 2021 03:00 Skupina B Finsko – Německo
sobota 1. května 2021 23:00 Skupina A Lotyšsko – Švédsko
sobota 1. května 2021 23:00 Skupina B Rusko – ČESKO
neděle 2. května 2021 03:00 Skupina A Kanada – Bělorusko
neděle 2. května 2021 03:00 Skupina B USA – Finsko

Program play off MS do 18 let

pondělí 3. května 2021 19:30 čtvrtfinále A1 – B4
pondělí 3. května 2021 22:00 čtvrtfinále B2 – A3
úterý 4. května 2021 00:30 čtvrtinále B1 – A4
úterý 4. května 2021 03:00 čtvrtfinále A2 – B3
středa 5. května 2021 23:00 semifinále vítěz čtvrtfinále 1 – vítěz čtvrtfinále 2
čtvrtek 6. května 03:00 semifinále vítěz čtvrtfinále 3 – vítěz čtvrtfinále 4
čtvrtek 6. května 23:00 utkání o 3. místo
pátek 7. května 03:00 finále

Česká soupiska na MS do 18 let

Brankáři 
Oliver Šatný (Mladá Boleslav), Tomáš Suchánek (Třinec), Patrik Hamrla (Karlovy Vary).

Obránci 
Jakub Šedivý (Liberec), David Jiříček (Plzeň), Matěj Pinkas (Hradec Králové), Jiří Ticháček (Rytíři Kladno), David Špaček (Litoměřice), Stanislav Svozil (Kometa Brno), Tomáš Hamara (Tappara Tampere, Finsko), David Moravec (Mladá Boleslav).

Útočníci 
Marcel Marcel (Plzeň), Jakub Brabenec (Kometa Brno), Martin Ryšavý (Vítkovice), Jiří Kulich (Karlovy Vary), Šimon Slavíček (Slavia Praha), Jakub Altrichter (Šumperk), Šimon Marha (Ambri-Piotta, Švýcarsko), Jaroslav Chmelař (Jokerit Helsinky, Finsko), Jakub Kos (Ilves Tampere, Finsko), Petr Moravec, Lukáš Pajer, David Skuhrovec, Matyáš Šapovaliv (všichni Litoměřice), Gabriel Szturc (Mladá Boleslav).

Article Categories:
Hokej · Ms v hokeji

Sport online | Živě sport přenosy | Online stream live | Sport přenosy živě | ČT sport online | ČT Sport živě | Liga mistrů online | Hokej live stream | F1 online sport | Lední hokej online stream | Fotbal živé přenosy zdarma | Tenis online streamy | Biatlon online sport stream | Moto GP online sport stream | NHL online stream - hokej živě | Fortuna liga - fotbal online | Extraliga ledního hokeje online | Tenis živé sport přenosy | Live Fotbal: Živě Liga mistrů online | Online sport živě