Pro 7, 2020
13 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mistrovství světa ve fotbale 2022 kvalifikace program

Mistrovství světa ve fotbale 2022 kvalifikace program

Written by

2022 FIFA World Cup bude 22. FIFA World Cup , mezinárodní fotbalový turnaj, který se bude konat v roce 2022 v Kataru.

Turnaje se zúčastní 32 národních týmů, včetně týmů hostitelské země, za předpokladu zachování současného formátu finále. Je to poprvé, co země na Středním východě uspořádá mistrovství světa.

Čeští fotbaloví reprezentanti se v kvalifikaci o postup na mistrovství světa 2022 v Kataru utkají ve skupině E s  Belgií, Walesem, Běloruskem a Estonskem.

 

Los evropské části kvalifikace fotbalového MS 2022 v Kataru:

Skupina A: Portugalsko, Srbsko, Irsko, Lucembursko, Ázerbájdžán.

Skupina B: Španělsko, Švédsko, Řecko, Gruzie, Kosovo.

Skupina C: Itálie, Švýcarsko, Severní Irsko, Bulharsko, Litva.

Skupina D: Francie, Ukrajina, Finsko, Bosna a Hercegovina, Kazachstán.

Skupina E: Belgie, Wales, Česká republika, Bělorusko, Estonsko.

Skupina F: Dánsko, Rakousko, Skotsko, Izrael, Faerské ostrovy, Moldavsko.

Skupina G: Nizozemsko, Turecko, Norsko, Černá Hora, Lotyšsko, Gibraltar.

Skupina H: Chorvatsko, Slovensko, Rusko, Slovinsko, Kypr, Malta.

Skupina I: Anglie, Polsko, Maďarsko, Albánie, Andorra, San Marino.

Skupina J: Německo, Rumunsko, Island, Severní Makedonie, Arménie, Lichtenštejnsko.

 

Program České reprezentace  kvalifikace o MS ve fotbale

24. března: 20:45 Estonsko – Česká republika

27. března:  20:45 Česká republika – Belgie.

30. března: 20:45 Wales -Česká republika .

2. září: 20:45 Česká republika – Bělorusko

5. září: 20:45 Belgie -Česká republika .

8. října: 20:45 Česká republika – Wales

11. října: 20:45 Bělorusko – Česká republika

16. listopadu: 20:45 Česká republika – Estonsko

 

Kalendář kvalifikace o MS ve fotbale 2022

1. kolo: 24.-25. března 2021

2. kolo: 27.-28. března 2021

3. kolo: 30.-31. března 2021

4. kolo: 1.-2. září 2021

5. kolo: 4.-5. září 2021

6. kolo: 7.-8. září 2021

7. kolo: 8.-9. října 2021

8. kolo: 11.-12. října 2021

9. kolo: 11.-13. listopadu 2021

10. kolo: 14.-16. listopadu 2021

Baráž: 24., 25., 28., 29. března 2022

 

Program skupiny E:

24. března: 20:45 Estonsko – Česká republika, Belgie – Wales.

27. března: 18:00 Bělorusko – Estonsko, 20:45 Česká republika – Belgie.

30. března: 20:45 Belgie – Bělorusko, Wales -Česká republika .

2. září: 20:45 Česká republika – Bělorusko, Estonsko – Belgie.

5. září: 15:00 Bělorusko – Wales, 20:45 Belgie -Česká republika .

8. září: 20:45 Bělorusko – Belgie, Wales – Estonsko.

8. října: 20:45 Česká republika – Wales, Estonsko – Bělorusko.

11. října: 20:45 Bělorusko – Česká republika, Estonsko – Wales.

13. listopadu: 20:45 Belgie – Estonsko, Wales – Bělorusko.

16. listopadu: 20:45 Česká republika – Estonsko, Wales – Belgie.

 

 

 

Rozdělení do košů:

1. koš: Belgie, Francie, Anglie, Portugalsko, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Dánsko, Německo, Nizozemsko.
2. koš: Švýcarsko, Wales, Polsko, Švédsko, Rakousko, Ukrajina, Srbsko, Turecko, Slovensko, Rumunsko.
3. koš: Rusko, Maďarsko, Irsko, ČR, Norsko, Severní Irsko, Island, Skotsko, Řecko, Finsko.
4. koš: Bosna a Hercegovina, Slovinsko, Černá Hora, Severní Makedonie, Albánie, Bulharsko, Izrael, Bělorusko, Gruzie, Lucembursko.
5. koš: Arménie, Kypr, Faerské ostrovy, Ázerbájdžán, Estonsko, Kosovo, Kazachstán, Litva, Lotyšsko, Andorra.
6. koš: Malta, Moldavsko, Lichtenštejnsko, Gibraltar, San Marino.

Article Categories:
Fotbal · Ms ve fotbale

Sport online | Živě sport přenosy | Online stream live | Sport přenosy živě | ČT sport online | ČT Sport živě | Liga mistrů online | Hokej live stream | F1 online sport | Lední hokej online stream | Fotbal živé přenosy zdarma | Tenis online streamy | Biatlon online sport stream | Moto GP online sport stream | NHL online stream - hokej živě | Fortuna liga - fotbal online | Extraliga ledního hokeje online | Tenis živé sport přenosy | Live Fotbal: Živě Liga mistrů online | Online sport živě