Pro 6, 2020
2 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem MS hokej do 20 let – Program České reprezentace ,tabulka

MS hokej do 20 let – Program České reprezentace ,tabulka

Written by

MS v hokeji do 20 let, rozpis zápasů, MS U20 v Kanadě 2021. Hokejový šampionát U20 v hokeji se hraje letos v Kanadě. Z důvodu přetrvávající pandemie koronavirus se všechny zápasy odehrají Edmontonu

MS v hokeji do 20 let rozpis zápasů MS U20 v Kanadě 2021

Zúžení dějišť ze dvou na jedno si vyžádalo i změnu hracího programu turnaje . Druhé město, které mělo hostit letošní juniorský šampionát mělo být městečko Red Deer. To ostatně o prestižní akci nepřijde, protože o rok se turnaj odehraje opět v Kanadě.

💡MS v hokeji do 20 let 2021 program , výsledky livestream

💡Kde sledovat MS v hokeji 2021 živě online přenosy zdarma

Skupina B

    • 26. prosinec 2020 (sobota): Rusko – USA od 03:30 hod.
    • 26. prosinec 2020 (sobota): Švédsko – Česko od 20:00 hod.
    • 27. prosinec 2020 (neděle): USA – Rakousko od 03:30 hod.
    • 28. prosinec 2020 (pondělí): Česko – Rusko od 03:30 hod.
    • 28. prosinec 2020 (pondělí): Rakousko – Švédsko od 24:00 hod.
    • 29. prosinec 2020 (úterý): USA – Česko od 20:00 hod.
    • 30. prosinec 2020 (středa): Rakousko – Rusko od 03:30 hod.
    • 31. prosinec 2020 (čtvrtek): Rusko – Švédsko od 03:30 hod
    • 31. prosinec 2020 (čtvrtek): Česko – Rakousko od 20:00 hod
    • 1. leden 2021 (pátek): Švédsko – USA od 03:30 hod.

Tabulka Skupina B

Nominace české reprezentace na MSJ v Edmontonu

Brankáři: Nick Malík (Frýdek-Místek), Jan Bednář (Karlovy Vary), Lukáš Pařík (Benátky nad Jizerou),

obránci: Michael Krutil, Šimon Kubíček (oba Litoměřice), Martin Haš (Benátky nad Jizerou), David Jiříček (Plzeň), Karel Klikorka (Mladá Boleslav), Radek Kučeřík (Přerov), Jiří Suhrada (Zlín), Stanislav Svozil (Kometa Brno),

útočníci: Filip Koffer, Martin Lang, Pavel Novák, Filip Přikryl, Jaromír Pytlík, Michal Teplý (všichni Litoměřice), Adam Najman, Jakub Rychlovský (oba Liberec), Martin Beránek (České Budějovice), Michal Gut (Sokolov), Jan Myšák (Litvínov), Adam Raška (Frýdek-Místek), David Vitouch (Sparta Praha), Radek Mužík (Lulea/Švéd.).

Article Categories:
Hokej · Ms v hokeji

Sport online | Živě sport přenosy | Online stream live | Sport přenosy živě | ČT sport online | ČT Sport živě | Liga mistrů online | Hokej live stream | F1 online sport | Lední hokej online stream | Fotbal živé přenosy zdarma | Tenis online streamy | Biatlon online sport stream | Moto GP online sport stream | NHL online stream - hokej živě | Fortuna liga - fotbal online | Extraliga ledního hokeje online | Tenis živé sport přenosy | Live Fotbal: Živě Liga mistrů online | Online sport živě