MS v hokeji do 20 let 2021 program , výsledky livestream

MS hokej do 20 let – Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2021 se uskuteční od 25. prosince 2020 do 5. ledna 2021

MS v hokeji U20 sledujte na ČT Sport

Čeští diváci si mohou sledovat juniorské  Mistrovství světa  na českém sportovním kanálu ČT Sport, který vlastní vysílací práva pro všechny hokejové zápasy U20.

📺ČT SPORT ONLINE VYSÍLÁNÍ ZDE📺

 

Sledujte livestream MS U20 na  TV Tipsport

Další alternativou sledování hokejových zápasů živě je prostřednictvím sázkové kanceláře Tipsport. Tuto možnost mohou využít všichni zaregistrovaní hráči  zdarma.

📺 TV Tipsport ONLINE VYSÍLÁNÍ ZDE📺

 

MS v hokeji do 20 let 2021 program

 

Slovensko vs Švýcarsko 1:0
Finsko vs Německo 5:3
USA vs Rusko 3:5
Česká republika vs Švédsko 1:7
Kanada vs Německo 16:2
Rakousko vs USA 0:11
Švýcarsko vs Finsko 1:4
Kanada vs Slovensko 3:1
Rusko vs Česká republika0:2
Švédsko vs Rakousko Pondělí 28. prosince 2020 14:00
Německo vs Slovensko Pondělí 28. prosince 2020 21:30
Česká republika vs Spojené státy Úterý 29. prosince 2020 14:00
Švýcarsko vs Kanada Úterý 29. prosince 2020 18:00
Rusko vs Rakousko Úterý 29. prosince 2020 21:30
Slovensko vs Finsko Středa 30. prosince 2020 14:00
Německo vs Švýcarsko Středa 30. prosince 2020 18:00
Švédsko vs Rusko Středa 30. prosince 2020 21:30
Rakousko vs Česká republika Čtvrtek 31. prosince 2020 14:00
Finsko vs Kanada Čtvrtek 31. prosince 2020 18:00
USA vs Švédsko Čtvrtek 31. prosince 2020 21:30

Čtvrtfinále Sobota 2. ledna 2021 12:00
Čtvrtfinále Sobota 2. ledna 2021 15:30
Čtvrtfinále Sobota 2. ledna 2021 7 hodin večer
Čtvrtfinále Sobota 2. ledna 2021 22:30
Semifinále Neděle 3. ledna 2021 18:00
Semifinále Neděle 3. ledna 2021 21:30
Bronz Úterý 5. ledna 2021 17:30
Zlato Úterý 5. ledna 2021 21:30

MS v hokeji do 20 let 2021 Tabulka

Standings provided by SofaScore LiveScore

Vítězové  Ms v hokeji za posledních 20 let

Rok               Kde se hrálo               umístění

2020 – Ostrava a Třinec, Česká republika     1, Kanada 2, Rusko  3, Švédsko
2019 – Vancouver a Victoria, Kanada      Finsko Spojené státy Rusko
2018 – Buffalo, NY Kanada       Švédsko Spojené státy
2017 – Montreal a Toronto, Kanada     Spojené státy Kanada Rusko
2016 – Helsinky, Finsko       Finsko Rusko Spojené státy
2015 – Montreal / Toronto, Kanada     Kanada Rusko Slovensko
2014 – Malmö, Švédsko     Finsko Švédsko Rusko
2013 – Ufa, Rusko     Spojené státy Švédsko Rusko
2012 – Calgary / Edmonton, Kanada        Švédsko Rusko Kanada
2011 – Buffalo / Niagara, NY Rusko    Kanada Spojené státy
2010 Regina / Saskatoon, Kanada      Spojené státy Kanada Švédsko
2009 – Ottawa, Kanada        Kanada Švédsko Rusko
2008 – Pardubice / Liberec, Česká republika            Kanada Švédsko Rusko
2007 – Leksand / Mora, Švédsko        Kanada Rusko Spojené státy
2006 – Kamloops / Kelowna / Vancouver, Kanada        Kanada Rusko Finsko
2005 – Grand Forks, ND / Thief River Falls, Minn.    Kanada  Rusko Česká republika místo
2004 – Helsinky / Hameenlinna, Finsko       Spojené státy Kanada Finsko
2003 – Halifax / Sydney, Kanada            Rusko Kanada Finsko
2002 – Pardubice / Hradec Králové, Česká republika        Rusko Kanada Finsko
2001 – Moskva / Podolsk, Rusko        Česká republika Finsko Kanada
2000 – Skelleftea / Umea, Švédsko        Česká republika Rusko Kanada

 

MS v hokeji U20 juniorů 2020 – výsledky

ZÁKLADNÍ ČÁST:

26. prosinec 2019 (čtvrtek)
skupina B: Rusko U20 – Česko U20 (4: 3)
skupina A: Švajčirsko U20 – Kazachstán U20 (5: 3)
skupina B: USA U20 – Kanada U20 (4: 6)
skupina A: Švédsko U20 – Finsko U20 (3: 2 pp)
27. prosinec 2019 (pátek)
skupina A: Kazchstan U20 – Slovensko U20 (1: 3)
skupina B: USA U20 – Německo U20 (6: 3)
28. prosinec 2019 (sobota)
skupina A: Slovensko U20 – Finsko U20 (1: 8)
skupina B: Česko U20 – Německo U20 (3: 4)
skupina A: Kanada U20 – Rusko U20 (6: 0)
skupina B: Švýcarsko U20 – Švédsko U20 (2: 5)
29. prosinec 2019 (neděle)
skupina A: Finsko U20 – Kazachstán U20 (7: 1)
skupina B: Rusko U20 – USA U20 (1: 3)
30. prosinec 2019 (pondělí)
skupina A: Kanda U20 – Německo U20 (4: 1)
skupina B: Kazachstán U20 – Švédsko U20 (2: 6)
skupina A: Česko U20 – USA U20 (3: 4 pp)
skupina B: Slovensko U20 – Švýcarsko U20 (2: 7)
31. prosinec 2019 (úterý)
skupina A: Slovensko U20 – Švédsko U20 (2: 6)
skupina B: Rusko U20 – Německo U20 (6: 1)
skupina A: Česko U20 – Kanada U20 (2: 7)
skupina B: Finsko U20 – Švýcarsko U20 (2: 5)

PLAY-OFF:

2. leden 2020 (čtvrtek)
1. zápas o záchranu: Německo U20 – Kazachstán U20 (4: 0)
čtvrtfinále 1: Švýcarsko U20 – Rusko U20 (1: 3)
čtvrtfinále 2: Slovensko U20 – Kanada U20 (1: 6)
čtvrtfinále 3: USA U20 – Finsko U20 (0: 1)
čtvrtfinále 4: Švédsko U20 – Česko U20 (5: 0)

semifinále 1: Švédsko – Rusko (4: 5 pp)
semifinále 2: Kanada – Finsko (5: 0)

O 3 místo

Švédsko – Finsko (3: 2)
FINÁLE

Kanada – Rusko (4: 3)

Konečné pořadí MS do 20 let
1. Kanada
2. Rusko
3. Švédsko
4. Finsko
5. Švýcarsko
6. USA
7. Česko
8. Slovensko
9. Německo
10. Kazachstán

Kompletní výsledky a konečné pořadí  MS v hokeji do 20 let 2019

43. mistrovství světa hráčů do 20 let hostila ve dnech 26. prosince 2018 až 5. ledna 2019 kanadská města Vancouver a Victoria.

Skupina A (Vancouver): Kanada, Rusko, Česká republika, Švýcarsko, Dánsko.
Skupina B (Victoria): Finsko, Švédsko, Kazachstán, USA, Slovensko.

Středa, 26. prosince, 2018
Česká republika vs. Švýcarsko 2:1 pp (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)
USA vs. Slovensko 2:1 (Save-On-Foods Memorial Centre, Victoria, B.C.)
Kanada vs. Dánsko 14:0 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)
Finsko vs. Švédsko 1:2 (Save-On-Foods Memorial Centre, Victoria, B.C.)

Čtvrtek, 27. prosince. 2018
Rusko vs. Dánsko 4:0 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)
Slovensko vs. Švédsko 2:5 (Save-On-Foods Memorial Centre, Victoria, B.C.)
Švýcarsko vs. Kanada 2:3 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)
Finsko vs. Kazachstán 5:0 (Save-On-Foods Memorial Centre, Victoria, B.C.)

Pátek, 28. prosince, 2018
Česká republika vs. Rusko 1:2 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)
Kazachstán vs. USA 2:8 (Save-On-Foods Memorial Centre, Victoria, B.C.)

Sobota 29. prosince 2018
Dánsko vs. Švýcarsko 0:4 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)
Slovensko vs. Finsko 1:5 (Save-On-Foods Memorial Centre, Victoria, B.C.)
Kanada vs. Česká republika 5:1 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)
Švédsko vs. USA 5:4 pp (Save-On-Foods Memorial Centre, Victoria, B.C.)

Neděle, 30. prosince 2018
Švýcarsko vs. Rusko 4:7 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)
Kazachstán vs. Slovensko 2:11 (Save-On-Foods Memorial Centre, Victoria, B.C.)

Pondělí, 31. prosince, 2018
Dánsko vs. Česká republika 0:4 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.) ČT Sport
Švédsko vs. Kazachstán 4:1 (Save-On-Foods Memorial Centre, Victoria, B.C.)
Rusko vs. Kanada 2:1 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)
USA vs. Finsko 4:1 (Save-On-Foods Memorial Centre, Victoria, B.C.)

Středa, 2. ledna, 2019
boj o udržení: Kazachstán vs. Dánsko 4:3 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)
čtvrfinále: Švédsko vs. Švýcarsko 0:2 (Save-On-Foods Memorial Centre, Victoria, B.C.)
čtvrtfinále: Kanada vs. Finsko 1:2 pp (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)
čtvrtfinále: USA vs Česká republika 3:1 (Save-On-Foods Memorial Centre, Victoria, B.C.)
čtvrtfinále: Rusko vs. Slovensko 8:3 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)

Pátek, 4. ledna, 2019
boj o udržení: Dánsko vs. Kazachstán 0:4 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.) – Dánsko sestupuje z elitní skupiny
semifinále Rusko vs. USA 1:2 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)
semifinále Finsko vs. Švýcarsko 6:1 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)
Sobota, 5. ledna, 2019
o bronz: Rusko vs Švýcarsko 5:2 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.)
finále: USA vs Finsko 2:3 (Rogers Arena, Vancouver, B.C.) ČT Sport

Konečné pořadí:
1. Finsko
2. USA
3. Rusko
4. Švýcarsko
5. Švédsko
6. Kanada
7. Česká republika
8. Slovensko
9. Kazachstán
10. Dánsko (sestup do divize I A)