Lis 7, 2020
39 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tenis Turnaj mistrů Londýn 2021 program ,výsledky

Tenis Turnaj mistrů Londýn 2021 program ,výsledky

Written by

Finále světového turnaje Nitto ATP Tennis Tour se bude konat v Londýně v listopadu 2020. Turnaj spojuje nejlepších osm hráčů světa ve dvouhře a čtyřhře mužů, kteří bojují o titul sezóny. Letošní sestava bude zahrnovat mnoho z největších hráčů hry, přičemž o titul bojují minulé turnaje, jako jsou Roger Federer, Rafael Nadal a Djokovic . Na tomto jedinečném turnaji se každý hráč účastní tří zápasů ve formátu každý s každým a poté se zúčastní semifinále a finále. Finále Nitto ATP World Tour Finals se koná od 15. do 22. listopadu 2020 v The O2 Arena v Londýně.

Aktualizace COVID: Tato událost se bude konat za zavřenými dveřmi.

🎾Živé přenosy z Turnaje mistrů zde 🎾

Los Turnaje mistrů 2021

Skupina Tokio 1970: Djokovič (1-Srb.), Medveděv (4-Rus.), A. Zverev (5-Něm.), Schwartzman (8-Arg.).

Skupina Londýn 2020: Nadal (2-Šp.), Thiem (3-Rak.), Tsitsipas (6-Řec.), Rubljov (7-Rus.).

 

Turnaj mistrů Londýn 2021

Novak Djokovič
Rafael Nadal
Dominic Thiem
Daniil Medveděv
Stefanos Tsitsipas
Alexander Zverev
Andrej Rubljov
Diego Schwartzman

 

Kompletní výsledky  zápasů Turnaje mistrů 2019

Neděle 10. 11. 2019 – program ATP Turnaj mistrů
DVOUHRA – SKUPINA BJÖRNA BORGA
Novak Djokovič – Matteo Berrettini (2: 0)
Roger Federer – Dominic Thiem (0: 2)
ČTYŘHRA – SKUPINA JONAS BJORKMAN
Ram, Salisbury – Klaasen, Venus (0: 2)
Kubot, Melo – Polášek, Dodig (2: 1)
Pondělí 11. 11. 2019 – program ATP Turnaj mistrů
DVOUHRA – SKUPINA ANDREHO AGASSIHO
Daniil Medveděv – Stefanos Tsitsipas (0: 2)
Rafael Nadal – Alexander Zverev (0: 2)
ČTYŘHRA – SKUPINA MAXE MIRNA:
Krawietz, Mies – Rojer, Tecau (2: 1)
Cabal, Farah – Herbert, Mahut (0: 2)
Úterý 12. 11. 2019 – program ATP Turnaj mistrů
DVOUHRA – SKUPINA BJÖRNA BORGA
Roger Federer – Matteo Berrettini (2: 0)
Novak Djokovič – Dominic Thiem (1: 2)
ČTYŘHRA – SKUPINA JONAS BJORKMAN
Ram, Salisbury – Polášek, Dodig (2: 1)
Klaasen, Venus – Kubot, Melo (2: 0)
Středa 13. 11. 2019 – program ATP Turnaj mistrů
DVOUHRA – SKUPINA ANDREHO AGASSIHO
Rafael Nadal – Daniil Medvedev (2: 1)
Stefanos Tsitsipas – Alexander Zverev (2: 0)
ČTYŘHRA – SKUPINA MAXE MIRNA:
Cabal, Farah – Rojer, Tecau (1: 2)
Krawietz, Mies – Herbert, Mahut (0: 2)
Čtvrtek 14. 11. 2019 – program ATP Turnaj mistrů
DVOUHRA – SKUPINA BJÖRNA BORGA
Dominic Thiem – Matteo Berrettini (0: 2)
Novak Djokovič – Roger Federer (0: 2)
ČTYŘHRA – SKUPINA JONAS BJORKMAN
Ram, Salisbury – Klaasen, Venus (1: 2)
Polášek, Dodig – Kubot, Melo (2: 0)
Pátek 15. 11. 2019 – program ATP Turnaj mistrů
DVOUHRA – SKUPINA ANDREHO AGASSIHO
Rafael Nadal – Stefanos Tsitsipas (2: 1)
Daniil Medveděv – Alexander Zverev (0: 2)
ČTYŘHRA – SKUPINA MAXE MIRNA:
Cabal, Farah – Rojer, Tecau (2: 0)
Krawietz, Mies – Herbert, Mahut (0: 2)
Sobota 16. 11. 2019 – program ATP Turnaj mistrů
DVOUHRA – SEMIFINÁLE
Roger Federer – Stefanos Tsitsipas (0: 2)
Dominic Thiem – Alexander Zverev (2: 0)
ČTYŘHRA – SEMIFINÁLE
Klaasen, Venus – Cabal, Farah (2: 1)
Herbert, Mahut – Kubot, Melo (2: 0)
Neděle 17. 11. 2019 – program ATP Turnaj mistrů
ČTYŘHRA – FINÁLE
Klaasen, Venus – Herbert, Mahut 2: 0
DVOUHRA – FINÁLE
Stefanos Tsitsipas – Dominic Thiem (2: 1)

Tenisový Turnaj mistrů v Londýně  2018

Dvouhra – finále:

A. Zverev (3-Něm.) – Djokovič (1-Srb.) 6:4, 6:3.

Čtyřhra – finále:

M. Bryan, Sock (5-USA) – Herbert, Mahut (8-Fr.) 5:7, 6:1, 13:11.

Přehled vítězů Turnaj mistrů

2003  Roger Federer  (Švaj.) / Houston
2004  Roger Federer  (Švaj.) / Houston
2005  David Nalbandian  (Arg.) / Šanghaj
2006  Roger Federer  (Švaj.) / Šanghaj
2007  Roger Federer  (Švaj.) / Šanghaj
2008  Novak Djokovič  (Srb .) / Šanghaj
2009  Nikolaj Davyděnko  (Rus.) / Londýn
2010  Roger Federer  (Švaj.) / Londýn
2011  Roger Federer  (Švaj.) / Londýn
2012  Novak Djokovič  (Srb.) / Londýn
2013  Novak Djokovič  (Srb.) / Londýn
2014 Novak Djokovič  (Srb.) / Londýn
2015  Novak Djokovič  (Srb.) / Londýn
2016  Andy Murray  (V. Brit.) / Londýn
2017  Grigor Dimitrov  (Bul.) / Londýn
2018 Alexander Zverev  (Nem.) / Londýn
2019 Stefanos Tsitsipas (řec.) Londýn

Article Categories:
Tenis

Sport online | Živě sport přenosy | Online stream live | Sport přenosy živě | ČT sport online | ČT Sport živě | Liga mistrů online | Hokej live stream | F1 online sport | Lední hokej online stream | Fotbal živé přenosy zdarma | Tenis online streamy | Biatlon online sport stream | Moto GP online sport stream | NHL online stream - hokej živě | Fortuna liga - fotbal online | Extraliga ledního hokeje online | Tenis živé sport přenosy | Live Fotbal: Živě Liga mistrů online | Online sport živě