Tyson Fury zápasy, data a výsledky

📺Živé přenosy📺Live výsledky

Tyson Fury má profesionální rekord 30-0-1 a je neporaženým a vládnoucím WBC, časopisem Ring a přímým mistrem světa v těžké váze .

‘The Gypsy King’ je řízen MTK Global a je propagován společně Bobem Arumem v Top Rank a Frank Warrenem v Queensberry Promotions. Profesionálem se stal 6. prosince 2008 a od té doby se stal jednou z největších hvězd ve sportu.

Fury měl čelit Deontayovi Wilderovi v jejich trilogickém boji před koncem roku 2020. Poté, co se zhroutil, byl připraven na domácí návrat do Velké Británie proti Agit Kabayel 5. prosince.

Fury a jeho tým říkají, že se místo toho vrátí do ringu v roce 2021. Je pravděpodobné, že ho čeká jeden souboj před potenciálním mega zúčtováním s Anthony Joshuou .

Tyson Fury zápasy

Rekord Tysona Furyho jako profesionála sestává z 31 dosavadních zápasů, z nichž 30 vyhrál a remizoval 1. Celkem 21 Furyho vítězství přišlo na dostřel. Zde je úplný přehled jeho dosavadních bojů a výsledků:

Fury vs Deontay Wilder 2

Datum: 22. února 2020
Místo: MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Spojené státy
Výsledek: Fury vyhrál TKO R7

Pod vedením Kronkových učedníků Javana ‘SugarHill’ Stevarda a Andyho Leeho byl Fury poprvé agresivnější než v prvním boji. Předal „Bronzovému bombardéru“ svou první profesionální porážku ve svém 44. boji prostřednictvím dominantního útočného výkonu.

Fury vs Otto Wallin

Datum: 14. září 2019
Místo: T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada
Výsledek: Fury vyhrál UD (116-112, 117-111, 118-110)

Fury překonal velké zděšení, aby zůstal na kurzu lukrativní odvety s Wilderem. Ve stejné míře prokázal odvahu a chytrost, aby přežil hrozný řez udržený ve třetím kole, překonal nebezpečného Wallina a získal jednomyslné bodové vítězství.

Fury vs Tom Schwarz

Datum: 15. června 2019
Místo: MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada
Výsledek: Fury vyhrál TKO R2

Fury vypadal velmi působivě ve svém debutu v Las Vegas a prvním zápase své lukrativní dohody o pěti soubojích s ESPN. Po obezřetném zahajovacím zasedání se otevřel ve 2. kole. Schwarze bil těžkými kombinacemi, dokud za šest sekund před zvonem nezasáhl Kenny Bayless.

Tyson Fury vs Deontay Wilder

Datum: 1. prosince 2018
Místo: Staples Center, Los Angeles, Kalifornie
Výsledek: Losování (115-111 Wilder, 114-112 Fury, 113-113)

Pro technickou dominanci Fury to říká hodně, že přestože byl dvakrát umisťován na podlaze – zejména střelou, která vyvolala toto nezapomenutelné zotavení v R12 – mnoho odborníků mělo pocit, že byl okraden, když soudci v zápase porazili remízu. Neuvěřitelné představení filmu „The Gypsy King“, který se odehrál pouhých šest měsíců po epickém návratu.

Fury vs Francesco Pianeta

Datum: 18. srpna 2018
Místo: Windsor Park, Belfast, Severní Irsko
Výsledek: Fury vyhrál UD (100-90)

Není to nejzajímavější noc, ale Fury pokračoval v rehabilitaci prstenu tím, že ve Windsor Parku hodil shutout. Mezitím byla Deontay Wilderová připravena správně zahájit propagaci pro jejich plánované zúčtování v prosinci 2018.

Fury vs Sefer Seferi

Datum: 9. června 2018
Místo: Manchester Arena, Manchester, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál RTD R4

Po dvou a půl letech mimo kruh se Fury konečně vrátil k tomu, co umí nejlépe. Zápas z toho mohl mít trochu frašky, protože Seferi byl o více než čtyři kameny lehčí. Když Fury ve 4. kole věci zintenzivnil, jeho nepřekonatelný soupeř neměl žádnou odpověď. Po skončení relace nakonec na stolici přestane.

Fury vs Wladimir Klitschko

Datum: 28. listopadu 2015
Místo: ESPRIT Arena, Dusseldorf, Německo
Výsledek: Fury vyhrál UD (115-112, 115-112, 116-111)

‘The Gypsy King’ se stal mistrem světa v těžké váze ve věku 27 let a ukončil tak dlouhou vládu Vladimira Klička. Udělal to s vynikajícím technickým výkonem na silnici. V procesu Fury převzal WBA, IBF, WBO a lineární světové tituly v těžké váze. Klitschko vypadal naprosto zmateně Furyho jedinečnými schopnostmi v boxu a nedokázal zmáčknout spoušť. Výsledkem bylo seizmické střídání stráží v těžké váze. Pro Furyho by to však byl poslední boj, než ho problémy duševního zdraví a přibývání na váze uvidí strávit více než dva roky v divočině.

Fury vs Christian Hammer

Datum: 28. února 2015
Místo: O2 Arena, Londýn, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál RTD R8

„Cikánský král“ vypadal ostře a silně, když úplně rozbil Hammera na kusy v jednostranném souboji. Hammer nedokázal odpovědět na zvonek pro kolo 9 poté, co přijal nějaký hrůzostrašný trest. Fury pak zintenzivnil své pronásledování Wladimir Klitschko.

Fury vs Dereck Chisora ​​2

Datum: 29. listopadu 2014
Místo: ExCel Arena, Londýn, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál RTD R10

Fury zaregistroval komplexní druhé vítězství nad svým britským soupeřem v konečném eliminátoru titulu WBO Světové váhy v těžké váze od Wladimira Klička. Brzy vytáhl žihadlo z Chisory, než se pustil do práce na změně uspořádání obličejových rysů. Chisorův roh ho moudře vytáhl před 11. kolom.

Tyson Fury vs Joey Abell

Datum: 15. února 2014
Místo: Copper Box Arena, Londýn, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál TKO R4

Po neuspokojivých prvních několika kolech Fury opravdu vyrazil svou autoritu na zápas. Překonaný Abell začal nacházet dotek, když ve třetině narazil na palubu. Čtvrtý by poskytoval pouze to samé, protože Tyson snadno rozšířil svou sérii vítězství na 22 zápasů.

Fury vs Steve Cunningham

Datum: 20. dubna 2013
Místo: Madison Square Garden, New York, Spojené státy
Výsledek: Fury vyhrál KO R7

Fury málem načechral své linky ve svém závěsu Madison Square Garden. Ve druhém kole ho položil bývalý král křižníku Cunningham. Fury však není nic, pokud není odolný, a postupně převzal kontrolu nad bojem. V sedmé ho zakončil broskví pravého háku.

Fury vs Kevin Johnson

Datum: 1. prosince 2012
Místo: Odyssey Arena, Belfast, Severní Irsko
Výsledek: Fury vyhrál UD (119-110, 119-108, 119-108)

Johnson vzal boj s pouhými třemi týdny předem, ale předvedl důvěryhodný výkon. Na cestě k jednomyslnému rozhodnutí přiměl Furyho vypadat zřetelně průměrně. Posunula Furyho blíže k možnému výstřelu světového titulu, ale nedokázala zapůsobit na odborníky.

Fury vs Vinny Maddalone

Datum: 7. července 2012
Místo: Hand Arena, Bristol, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál TKO R5

Fury začal rychle proti Newyorčanovi Maddalonovi a nikdy nenechal svého soupeře uchytit se v jednostranném boji. Ve čtvrtém kole otevřel řez pod Vinnym levým okem. O kolo později, s proudem krve z řezu a Maddalone opět pod těžkou palbou, byl boj zastaven.

Fury vs Martin Rogan

Datum: 14. dubna 2012
Místo: Odyssey Arena, Belfast, Severní Irsko
Výsledek: Fury vyhrál TKO R5

Po předběžném startu v prvních dvou kolech Fury ožil v R3 tím, že upustil Rogana levým hákem. Od té chvíle to bylo všechno Fury. Dominoval, dokud nebyl boj zastaven v 5. kole, kdy byl Rogan opět potlačen, tentokrát výstřelem do těla.

Fury vs Neven Pajkic

Datum: 12. listopadu 2011
Místo: Event City, Manchester, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál TKO R3

„Cikánský král“ přežil něco zděšení, když byl poprvé na podlaze jako profesionál na cestě do třetí zastávky dosud neporaženého Pajkic. Poté, co se Fury stal terčem velkého druhého, se Fury – jak to během své kariéry často dělal – rychle a silně zotavil, aby ve 3. kole zrušil svůj vlastní trest, což Pajkic donutilo počítat ve stoje. Zastavení se zdálo být trochu předčasné a rozzuřilo Pajkic, ale Fury se zlepšil na 17-0.

Fury vs Nicolai Firtha

Datum: 17. září 2011
Místo: Kings Hall, Belfast, Severní Irsko
Výsledek: Fury vyhrál TKO R5

Fury musel ukázat sílu brady i ofenzivní talent zbavit se Firthy, když ve třetím kole po Američanovi vyrazil obrovský zásah. Tyson získal výhodu ve čtvrtém a pátý Firtha byl připraven k pádu. Fury přistál s obrovským právem, aby dostal Firthu do velkých problémů, a boj byl zastaven.

Fury vs Dereck Chisora

Datum: 23. července 2011
Místo: Wembley Arena, Londýn, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál UD (118-112, 117-111, 117-111)

Fury získal největší vítězství své dosavadní kariéry a v tomto procesu získal titul Britů a Commonwealthu v těžké váze s působivou demontáží Chisory ve Wembley Arena. Chisora ​​měl v počátečních kolech problémy s „Cikánským králem“, ale jakmile se Fury vrátil do klidu, dominoval úderem a palicí levé ruky, což se ukázalo jako produktivní zbraň.

Fury vs Marcelo Nascimento

Datum: 19. února 2011
Místo: Wembley Arena, Londýn, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál KO R5

Fury zvítězil v pouliční rvačce, která postrádala kvalitu, ale více než vynahradila akci. Furyho úder se ukázal jako užitečná zbraň, protože dominoval po většinu noci, a nakonec ukončil řízení s velkým pravým hákem v 5. kole.

Fury vs Zack Page

Datum: 18. prosince 2010
Místo: Pepsi Coliseum, Quebec City, Kanada
Výsledek: Fury vyhrál UD (80-72, 80-72, 80-72)

Fury debutoval v Severní Americe na undercard velkého souboje Bernarda Hopkinse a Jeana Pascala v Kanadě a pro tento kout měl v koutku legendárního trenéra Emanuela Stewarda. Furyho úder a vynikající fyzické zbraně mu umožnily uklidnit se k pohodlnému vítězství, protože výsledkové karty ukazovaly shutout přes palubu – třikrát 80-72.

Fury vs Rich Power

Datum: 10. září 2010
Místo: York Hall, Londýn, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál PTS (80-72)

Pozdní stand-in Power musel doslova vylézt na horu a v krátkém čase vzal boj proti soupeři s obrovskými fyzickými výhodami. A tak se ukázalo, že „The Gypsy King“ pokračoval ve vzdělávání prstenů tím, že hodil shutout na skórkartu rozhodčího Jefferyho Hindse.

Fury vs John McDermott 2

Datum: 25. června 2010
Místo: Brentwood Centre, Brentwood, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál TKO R9

Pokud první setkání Furyho s McDermottem vyústilo ve velmi kontroverzní výsledek, jejich odveta o devět měsíců později poskytla jednoznačnější výsledek. Ale to neříká celý příběh, protože Fury musel projít hlubokými vodami v brutálním střetu za stálých teplot uvnitř Brentwoodského centra. „Cikánský král“ občas vypadal ve velkých potížích, ale dokázal být posledním mužem, který stál, když McDermott konečně propadl v devátém kole.

Fury vs Hans-Joerg Blasko

Datum: 5. března 2010
Místo: Huddersfield Sports Centre, Huddersfield, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál TKO R1

Trvalo méně než tři minuty, než Fury vypadající jako zběsile zlikvidoval svého nepřekonatelného německého protivníka v Huddersfieldu, protože byl rychle z bran na cestě k brzkému zastavení – díky tvrdému úderu a několika mocným kombinacím.

Fury vs Tomáš Mrázek

Datum: 26. září 2009
Místo: The O2, Dublin, Irsko
Výsledek: Fury vyhrál PTS (60-57)

Fury překonal zlomenou ruku udrženou ve 2. kole, aby předvedl hru Mrazek v Dublinu. ‘Gypsy King’ nebyl schopen svého soupeře dokončit a účinně bojoval jednou rukou o zbývající čtyři kola na cestě k bodovému vítězství.

Fury vs John McDermott

Datum: 11. září 2009
Místo: Brentwood Centre, Brentwood, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál PTS (98-92)

V největším boji své dosavadní kariéry prošel Fury zdaleka největším zděšením. Navzdory skutečnosti, že většina odborníků na ringu měla před kartami McDermotta – který celou noc přistál s pravými rukama -, rozhodčí Terry O’Connor ho po uzavření 10 kol skóroval 98: 92 ve prospěch Furyho. Výsledek způsobil bouři v boxerských médiích, The Guardian pro jednoho tvrdil, že „The Gypsy King“ se „zjevně vyhnul loupeži z dálniční odrůdy“ . Propadlý McDermott byl mezitím ponechán smutně naříkat na prstenu: „Jsem hodný muž – co jsem udělal špatně?“

Fury vs Aleksandrs Selezens

Datum: 18. července 2009
Místo: York Hall, Londýn, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál TKO R3

Selezens utrpěl první zastavení porážky své kariéry, když ho Fury poslal do komplexní porážky ve třetím kole. Tyson byl v prvních dvou kolech na vrcholu, ale v této fázi už neměl v úderech žádný velký jed. Třetí však byla jiná věc, když začal pustit ruce a položil Selezens na zem, než lotyšský roh hodil ručník do ringu.

Fury vs Scott Belshaw

Datum: 23. května 2009
Místo: Colosseum, Watford, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál TKO R2

Fury působivě odložil Severoira Belshawa s brutálním tělem zastřeleným ve druhém kole jejich setkání ve Watfordu. Na papíře to vypadalo jako slušný test pro mladého Furyho, ale jeho rychlost a boxerské schopnosti byly pro jeho soupeře příliš mnoho.

Fury vs Mathew Ellis

Datum: 11. dubna 2009
Místo: York Hall, Londýn, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál KO R1

Trápně snadné je jediný způsob, jak popsat Furyho páté vítězství v pěti profesionálních zápasech, když v úvodních 48 sekundách dvakrát vyzdobil Ellise, než rozhodčí Dave Parris spočítal úplně vyřazeného bojovníka Blackpoolu.

Fury vs Lee Swaby

Datum: 14. března 2009
Místo: Aston Events Centre, Birmingham, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál RTD R4

Fury musel tvrdě pracovat, aby překonal hru Swaby, a v tomto procesu se skvěle ukázal pro sebe větší nebezpečí než jeho soupeř, když se mu v 1. kole nějak podařilo přistát hůl na vlastní bradu. Na konci čtvrtého byl Fury dobře nahoře a postupně opotřebovával svého soupeře, kterého jeho roh vytáhl, než mohl pátý začít.

Fury vs Daniil Peretyatko

Datum: 28. února 2009
Místo: Norwich Showground, Norwich, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál RTD R2

Fury zaznamenal své třetí vítězství ve třech zápasech, když byl jeho protivník vytažen na konci 2. kola poté, co utrpěl ošklivý řez přes levé oko. „Gypsy King“ měl obrovskou výhodu ve velikosti a nechal ho zaplatit, když kráčel Peretyatko dolů s tuhým úderem a silnými kombinacemi.

Fury vs Marcel Zeller

Datum: 17. ledna 2009
Místo: Robin Park Centre, Wigan, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál TKO R3

Fury zastavil Zellera pozdě v 3. kole jejich zúčtování ve Wiganu s Němcem na lanech a přepravoval silné údery, když se Fury dostal na vrchol. Kombinace a výkonné háky vycházely s alarmující pravidelností, zatímco se vrátilo jen málo, když vstoupil rozhodčí.

Fury vs Bela Gyongyosi

Datum: 6. prosince 2008
Místo: Nottingham Arena, Nottingham, Anglie
Výsledek: Fury vyhrál TKO

Mnohokrát vychvalovaný Fury – který už na špičce umístil promotér Mick Hennessy – se profesionálně uklonil pod pokorou brilantního souboje Carla Frocha o světový titul super-střední váhy WBC proti Jean Pascal v Nottinghamu. A se svou novou manželkou Paris na ringu „The Gypsy King“ řádně zahájil vítězný start, protože o jeho maďarského protivníka se postaral brutální levý hák.