Kvě 1, 2021
181 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Giro d’Italia 2021 – Trasa 12 (SIENA – BAGNO DI ROMAGNA)

Giro d’Italia 2021 – Trasa 12 (SIENA – BAGNO DI ROMAGNA)

Written by

📺Živé přenosy📺Tipovačka Ms v hokej

GIRO 2021 12. ETAPA TRASY: SIENA – BAGNO DI ROMAGNA

Čtvrtek 20. května – 12. etapa na Giro d’Italia vyrazila ze Sieny, aby prošla kopcovitým terénem a skončila v Bagno di Romagna. Trasa dlouhá 212 kilometrů má převýšení 3 700 metrů.

Siena hostí start a cíl Strade Bianche, který se rychle stává jednou z nejpopulárnějších klasik pro cyklistiku. Fotogenický závod na nezpevněných silnicích se odehrává na jih od Sieny, ale místo toho míří etapa 12 na sever do Florencie.Prvních 60 kilometrů do regionálního hlavního města Toskánska je hrudkovitých, ale poté bude následovat správné lezení. Hned za městem se objeví Monte Morello, což je výstup na 7,6 kilometru na 6,6%. Po prvním kilometru jezdci vjíždějí do brutálního úseku 2,5 kilometru s průměrným sklonem 11,2%.

Jezdci dosáhnou na vrchol Monte Morello na kilometru 85 a chvíli pokračují na náhorní plošině. Sestup vede do Le Sieci a krátce se objeví Passo della Consuma. Průměr 17,1 kilometrů stoupání je 5,7% a v polovině stoupání se zvyšuje až na 10%.

15 kilometrový sjezd vede do Stie a na Passo della Calla. Což je 15,3 kilometrů stoupání, zatímco průměrný sklon je 5,3%.

Dlouhý sjezd vede jezdce k úpatí posledního stoupání dne. Passo del Carnaio je dlouhý 10,8 kilometru a v průměru 5,1%, i když je to zkreslená statistika, protože je extrémně nepravidelná. Střední část Carnaia stoupá na 9,5%.

6 kilometrový sjezd vede na rovný nájezd do cíle 4 kilometrů.

Druhý střední sprint má 3, 2 a 1 sekundu, zatímco časovým bonusům 10, 6 a 4 sekundy se udělují první tři jezdci na trati.


Tato stránka Živě sport je jen průvodce oficiálním sledováním. Nebudeme žádným způsobem podporovat nezákonné streamování . Stačí sledovat oficiální kanály. Externí odkazy jsou pouze vodítkem ke sledování sportu z různých zemí prostřednictvím oficiálních kanálů.

Comments are closed.