Kvě 1, 2021
184 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Giro d’Italia 2021 – Trasa 8 (FOGGIA – GUARDIA SANFRAMONDI)

Giro d’Italia 2021 – Trasa 8 (FOGGIA – GUARDIA SANFRAMONDI)

Written by

📺Živé přenosy📺Tipovačka Ms v hokej

GIRO 2021 ROUTE STAGE 8: FOGGIA – GUARDIA SANFRAMONDI

Sobota 15. května – Zaterdag 15 mei – Na 170 kilometrech vede 8. etapa Giro d’Italia Foggia do finále do kopce v Guardia Sanframondi. Trasa nabývá převýšení 3 400 metrů.

Foggia hostil Giro 35krát předtím, i když poslední návštěva byla před nějakou dobou – v roce 1999. Romāns Vainšteins před závodem na druhý den pro Laciano sprintoval k vítězství ve Foggii, kde si kořist vzal Jeroen Blijlevens.

V 8. etapě se neočekává konec sprintu. Naopak, díky rychlému stoupání bude řada mezistupů obtížným dnem. Přechody nejsou nikdy nadměrné, ale přesto.

Nejdelší výstup je Bocca della Selva. Dalo by se namítnout, že jde o výstup na dvě části. Prvních 15 kilometrů stoupá 5%, než jezdci zahnou doleva a vstoupí do poslední části na vrchol: 3,8 kilometru se 3,5%.

Po Bocca della Selva zbývá ještě 50 kilometrů, z nichž téměř 40 letí dolů. Falešný plochý úsek a krátký pokles vedou do cílového stoupání. Počínaje Telese Terme je výstup na linii dlouhý 11 kilometrů. První část stoupá falešně rovně, poslední 3 kilometry stoupají na 7,6%, než se vyrovnají na 4,4% za posledních 500 metrů.


Tato stránka Živě sport je jen průvodce oficiálním sledováním. Nebudeme žádným způsobem podporovat nezákonné streamování . Stačí sledovat oficiální kanály. Externí odkazy jsou pouze vodítkem ke sledování sportu z různých zemí prostřednictvím oficiálních kanálů.

Comments are closed.