Zář 26, 2021
296 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Liga mistrů UEFA 2021-22 program dnes

Liga mistrů UEFA 2021-22 program dnes

Written by
Kdy:
Září 14, 2021 – Květen 28, 2022 celý den
2021-09-14T00:00:00+02:00
2022-05-29T00:00:00+02:00

📺Živé přenosy📺Tipovačka Ms v hokej

Kompletní přehled na jakých kanálech sledovat  Ligu mistrů živě

Zápasy jsou součástí fotbalové Ligy mistrů. Budou se živě vysílat na beIN Sports English 1, beIN Sports Premium 2, ESPN2 Sur, Sky Sport Austria 4, Sky Sport Austria 1, ESPN2 Colombia, Cytavision Sports 3,Nova Sport 3, Nova Sport 4 , Premier Sport 2 , BT Sport 1, beIN Sports 2, DAZN2, Cosmote Sport 2 HD, Sport 1 Maďarsko, Stöð 2 Sport 3, 5Sport, Sky Sport 252, Sky Sport Uno, Wowow Prime, Ziggo Sport Select, Ziggo Sport, Polsat Sport Premium 1, Eleven Sports 2 Portugal, Digi Sport 1, SuperSport Premier Liga, SuperSport MáXimo 1, beIN Sports 1 Thajsko, TUDN USA. Internetové vysílání je k dispozici na beIN SPORTS CONNECT Arabia, DStv Now, Star+, Flowsports.co, Stan Sport, DAZN, Sony LIV, Proximus Pickx, HBO Max, iQiyi, PPTV Sport China, QQ Sports Live, Viaplay Denmark, BT Sport Live Streaming, Viaplay Estonia, C More Suomi, beIN SPORTS CONNECT FR, Vidio, LiveScore App, NOW TV, Mediaset Infinity, Sky Go Italia, Viaplay Latvia, Viaplay Lithuania, beIN Sports Connect Malajsie, TV2 Play, Polsat Box Go, beIN Sports Connect Singapore, Movistar+, C More Play, Blue Sport Live, Exxen, Paramount+, TUDN En Vivo, Megogo,.

 

Úterý 28. září

Skupina A: PSG vs Manchester City, Lipsko vs Club Brugge

Skupina B: Milán vs Atletico Madrid, Porto vs Liverpool

Skupina C: Ajax vs Besiktas, Dortmund vs Sporting Lisabon

Skupina D: Šachtar Doněck vs Inter, Real Madrid vs Šerif

Středa 29. září

Skupina E: Bayern vs Dynamo Kyjev, Benfica vs Barcelona

Skupina F: Atalanta vs Young Boys, Manchester United vs Villarreal

Skupina G: Salzburg vs Lille, Wolfsburg vs Sevilla

Skupina H: Zenit vs Malmö, Juventus vs Chelsea

 

Úterý 19. října

Skupina A: Club Brugge vs Manchester City, PSG vs Leipzig

Skupina B: Atletico Madrid vs Liverpool, Porto vs Milán

Skupina C: Besiktas vs Sporting Lisabon, Ajax vs Dortmund

Skupina D: Šachtar Doněck vs Real Madrid, Inter vs Šerif

Středa 20. října

Skupina E: Barcelona vs Dynamo Kyjev, Benfica vs Bayern

Skupina F: Young Boys vs Villarreal, Manchester United vs Atalanta

Skupina G: Salzburg vs Wolfsburg, Lille vs Sevilla

Skupina H: Chelsea vs Malmö, Zenit vs Juventus

Úterý 2. listopadu

Skupina E: Dynamo Kyjev vs Barcelona, ​​Bayern vs Benfica

Skupina F: Villarreal vs Young Boys, Atalanta vs Manchester United

Skupina G: Wolfsburg vs Salcburk, Sevilla vs Lille

Skupina H: Malmö vs Chelsea, Juventus vs Zenit

Středa 3. listopadu

Skupina A: Manchester City vs Club Brugge, Lipsko vs PSG

Skupina B: Milán vs Porto, Liverpool vs Atletico Madrid

Skupina C: Sporting Lisabon vs Besiktas, Dortmund vs Ajax

Skupina D: Real Madrid vs Šachtar Doněck, šerif vs Inter

Úterý 23. listopadu

Skupina E: Dynamo Kyjev vs Bayern, Barcelona vs Benfica

Skupina F: Villarreal vs Manchester United, Young Boys vs Atalanta

Skupina G: Sevilla vs Wolfsburg, Lille vs Salzburg

Skupina H: Malmö vs Zenit, Chelsea vs Juventus

Středa 24. listopadu

Skupina A: Manchester City vs PSG, Club Brugge vs Leipzig

Skupina B: Atletico Madrid vs Milán, Liverpool vs Porto

Skupina C: Besiktas vs Ajax, Sporting Lisabon vs Dortmund

Skupina D: Inter vs Šachtar Doněck, Šerif vs Real Madrid

Úterý 7. prosince

Skupina A: PSG vs Club Brugge, Leipzig vs Manchester City

Skupina B: Porto vs Atletico Madrid, Milán vs Liverpool

Skupina C: Dortmund vs Besiktas, Ajax vs Sporting Lisabon

Skupina D: Real Madrid vs Inter, Šachtar Doněck vs. Šerif

Středa 8. prosince

Skupina E: Benfica vs Dynamo Kyjev, Bayern vs Barcelona

Skupina F: Manchester United vs Young Boys, Atalanta vs Villarreal

Skupina G: Salzburg vs Sevilla, Wolfsburg vs Lille

Skupina H: Juventus vs Malmö, Zenit vs Chelsea

16. kolo

První nohy: 15. – 16. Února a 22. – 23. Února 2022

Druhé nohy: 8.-9. března a 15.-16. března 2022

Čtvrtfinále

První nohy: 5.-6. dubna 2022

Druhé nohy: 12. – 13. Dubna 2022

Semifinále

První nohy: 26.-27. dubna 2022

Druhé nohy: 3.-4. května 2022

Finále

28. května 2022


Tato stránka Živě sport je jen průvodce oficiálním sledováním. Nebudeme žádným způsobem podporovat nezákonné streamování . Stačí sledovat oficiální kanály. Externí odkazy jsou pouze vodítkem ke sledování sportu z různých zemí prostřednictvím oficiálních kanálů.

Comments are closed.