Čvn 20, 2021
189 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem TOUR DE FRANCE 2021 12. ETAPA : SAINT-PAUL-TROIS-CHÂTEAUX – NÎMES

TOUR DE FRANCE 2021 12. ETAPA : SAINT-PAUL-TROIS-CHÂTEAUX – NÎMES

Written by

📺Živé přenosy📺Tipovačka Ms v hokej

TOUR DE FRANCE 2021 12. ETAPA : SAINT-PAUL-TROIS-CHÂTEAUX – NÎMES

Čtvrtek 8. července – Tour de France prochází během 12. etapy ohromující soutěskou Gorges de l’Ardèche. Na 159,4 kilometru je závod zvlněnou zkouškou mezi Saint-Paul-Trois-Châteaux a Nîmes.

Saint-Paul-Trois-Châteaux hostí čtvrtý start etapy Tour de France v posledním desetiletí, ale osmitisícová vesnice nikdy nezažila cíl.

Závod do Nîmes se hraje převážně na rovinatých a zvlněných silnicích. Trasa vede po širokém údolí dolní Rhôny, které zjevně vyhovuje rychlým mužům. Silný vítr však může být faktorem na širokých a otevřených silnicích vedoucích do Nîmes.

Soutěžící KOM mají pouze jednu příležitost přidat do své sbírky body. Côte du belvédère de Tharaux – 4,4 kilometru na 4,6% – vrcholí těsně za značkou na půli cesty.

V posledním desetiletí byly v Nîmes dvě etapy Tour de France. V roce 2014 byl odtržený jezdec Jack Bauer chycen v umírajících metrech závodu, než Alexander Kristoff sprintoval k vítězství. Před dvěma vydáními byl sprint mnohem přímočařejší. Caleb Ewan předčil Elia Viviani a Dylan Groenewegen.

Finále tohoto vydání je podobné jako v roce 2019.

První tři jezdci na lince získávají časové bonusy 10, 6 a 4 sekundy.

Další zajímavé čtení: oblíbené vyhrát závod do Malaucène.

11. etapa Tour de France začíná ve 12:00 a závod by měl skončit kolem 17.35 – oba jsou místního času (SELČ).


Tato stránka Živě sport je jen průvodce oficiálním sledováním. Nebudeme žádným způsobem podporovat nezákonné streamování . Stačí sledovat oficiální kanály. Externí odkazy jsou pouze vodítkem ke sledování sportu z různých zemí prostřednictvím oficiálních kanálů.

Comments are closed.