Čvn 19, 2021
160 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem TOUR DE FRANCE 2021 6. ETAPA : TOURS – CHÂTEAUROUX

TOUR DE FRANCE 2021 6. ETAPA : TOURS – CHÂTEAUROUX

Written by

📺Živé přenosy📺Tipovačka Ms v hokej

TOUR DE FRANCE 2021 6. ETAPA : TOURS – CHÂTEAUROUX

Čtvrtek 1. července – Rovné a zvlněné silnice vedou jezdce šestý den Tour de France z Tours do Châteauroux. Rychlý finišer pravděpodobně oslaví na konci závodu o délce 160,6 kilometrů.

Tour de France navštívila Tours naposledy v roce 2013. Marcel Kittel ve sprintu zvítězil ve 12. etapě, než druhý den z města odešel žlutý karavan na závod do Saint-Amand-Montrond. Echelons ten den roztrhali pelotón, než Mark Cavendish sprintoval k vítězství v rodišti Juliana Alaphilippeho.

Châteauroux neviděl Tour de France od roku 2011, kdy Cavendish uspěl vítězstvím ve sprintu. Brit také vyhrál sprint Châteauroux v roce 2008, zatímco Mario Cipollini vzal kořist v roce 1998. Parta sprintu je na kartách také v roce 2021.

Gérard Depardieu se narodil v Châteauroux, ačkoli jeho popularita ve Francii klesá, protože mu bylo uděleno občanství v Rusku.

První tři jezdci na lince získávají časové bonusy 10, 6 a 4 sekundy.

Další zajímavé čtení: oblíbené vyhrát závod do Châteauroux.

6. etapa Tour de France začíná ve 13.55 a závod by měl skončit kolem 17.35 – oba jsou místního času (SELČ).


Tato stránka Živě sport je jen průvodce oficiálním sledováním. Nebudeme žádným způsobem podporovat nezákonné streamování . Stačí sledovat oficiální kanály. Externí odkazy jsou pouze vodítkem ke sledování sportu z různých zemí prostřednictvím oficiálních kanálů.

Comments are closed.