Čvn 7, 2021
2259 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ZOH 2022 Hokej program výsledky livestream

ZOH 2022 Hokej program výsledky livestream

Written by

📺Živé přenosy📺Tipovačka Ms v hokej

 

Zimní olympijské hry 2022 se uskuteční od pátku 4.2.2022 do neděle 20.2.2022 v čínském Pekingu. Hokejového turnaje na Zimních olympijských hrách 2022 v Pekingu se zúčastní 12 týmů. 8 týmů si zajistilo účast díky postavení v žebříčku IIHF a Čína získala místo v turnaji jako hostitelská země (navzdory nízké výkonnosti). Zbývající tři týmy určí kvalifikace, která proběhne v několika termínech od listopadu 2019 do srpna 2021.

Čeští hokejisté budou hrát na olympijských hrách v Pekingu 2022 v základní skupině B a utkají se s Ruskem, Švýcarskem a týmem, který postoupí z kvalifikace. Hokejový turnaj mužů na ZOH 2022 bude probíhat od  9.2.2022 do  20.2.2022

Kvalifikovaní účastníci na základě žebříčku IIHF:  – Kanada, Rusko, Finsko, Švédsko, Česko, USA, Německo, Švýcarsko
Hostitelská země:  – Čína

Účast vybojována v kvalifikaci: – Jména týmů budou známy 29/8/2021 po ukončení kvalifikace. Tři postupující budou následně seřazeni podle umístění v žebříčku IIHF. Slovensko je v něm na 9. místě, takže v případě, že vyhraje svou kvalifikační skupinu bude nasazeno jako 1. kvalifikant (a zařazen do skupiny C na ZOH).

Hrací systém ZOH 2022

Hrací systém olympijského turnaje bude stejný jako na předchozích dvou olympiádách v Soči (2014) a Pjongčangu (2018). Dvanáct účastníků bude rozděleno do tří skupin po čtyřech. Ve skupině se utká každý s každým

skupiny

Skupina A: Kanada, USA, Německo, Čína
Skupina B: Rusko, Česko, Švýcarsko, Dánsko
Skupina C: Finsko, Švédsko, Slovensko , Lotyšsko

Program hokejového turnaje na olympijských hrách v Pekingu

Středa 9. února:

Skupina B

09:40 Rusko – Švýcarsko,

14:10 Česká rebulika – Dánsko.

Čtvrtek 10. února:

Skupina C

05:10 Švédsko – Lotyšsko,

09:40 Finsko – Slovensko.

Skupina A:

14:10 USA – Čína ,

Kanada – Německo .

Pátek 11. února:

Skupina B

05:10 Dánsko – Rusko,

09:40 Česká republika – Švýcarsko.

Skupina C:

14:10 Lotyšsko – Finsko

Švédsko – Slovensko

Sobota 12. února:

Skupina A

05:10 Kanada – USA,

09:40 Německo – Čína.

Skupina B:

14:10 Rusko – Česká republika ,

Švýcarsko – Dánsko .

Neděle 13. února:

Skupina C

05:10 Slovensko – Lotyšsko,

09:40 Finsko – Švédsko.

Skupina A:

14:10 Čína – Kanada ,

USA – Německo .

Úterý 15. února:

05:10 kvalifikace play off (National Indoor Stadium), kvalifikace play off (Wukesong Sports Centre),

09:40 kvalifikace play off (National Indoor Stadium),

14:10 kvalifikace play off (National Indoor Stadium).

Středa 16. února:

05:10 čtvrtfinále (National Indoor Stadium),

07:00 čtvrtfinále (Wukesong Sports Centre),

09:40 čtvrtfinále (National Indoor Stadium),

14:30 čtvrtfinále (National Indoor Stadium).

Pátek 18. února (National Indoor Stadium):

05:10 semifinále,

14:10 semifinále.

Sobota 19. února (National Indoor Stadium):

14:10 o 3. místo.

Neděle 20. února (National Indoor Stadium):

5:10 finále.

 

Play-Off

Vítězové skupin a nejlepší z druhých mužstev ve skupinách se kvalifikují přímo do čtvrtfinále. Zbývajících osm týmů bude hrát předkolo play-off. Celé play off včetně předkola se bude hrát na jeden zápas.

 

 

Ženy:

Skupina A: USA (1), Kanada (2), Finsko (3), Rusko (4), Švýcarsko (5).

Skupina B: Japonsko (6), kvalifikant 1 (7), kvalifikant 2 (8), kvalifikant 3 (9), Čína (10).

 

Program Skupiny D Olympijské kvalifikaci
Datum čas výsledek
26.8.2021 16:15 Bělorusko Polsko
26.8.2021 20:15 Rakousko Slovensko
27.8.2021 16:15 Bělorusko Rakousko
27.8.2021 20:15 Slovensko Polsko
29.8.2021 16:15 Polsko Rakousko
29.8.2021 20:15 Slovensko Bělorusko

 

První fáze olympijské kvalifikace

Ve skupině se utká každý s každým a vítěz každé skupiny postupuje do další (druhé) fáze kvalifikace.

Skupina O
Termín: 7. – 10.11.2019
dějiště turnaje: Sanya, Čína
účastníci: Tajwan, Hongkong, Kuvajt, Thajsko

Vítěz skupiny a postupující: Tajwan

Skupina N
Termín: 8. – 10.12.2019
dějiště turnaje: Kockelscheuer, Lucembursko
účastníci: Lucembursko, Spojené Arabské Emiráty, Bosna a Hercegovina, Kyrgystán

Vítěz skupiny a postupující: Kyrgystán

Druhá fáze olympijské kvalifikace

Ve skupině se utká každý s každým a vítěz každé skupiny postupuje do další (třetí) fáze kvalifikace.

Skupina M
Termín: 13. – 15.12.2019
dějiště turnaje: Sisak, Chorvatsko
účastníci: Chorvatsko, Srbsko, Bulharsko, Turecko

Vítěz skupiny a postupující: Chorvatsko

Skupina L
Termín: 13. – 15.12.2019
dějiště turnaje: Barcelona, Španělsko
účastníci: Nizozemsko, Španělsko, Mexiko, Tajwan

Vítěz skupiny a postupující: Nizozemsko

Skupina K
Termín: 12. – 15.12.2019
dějiště turnaje: Brašov, Rumunsko
účastníci: Rumunsko, Island, Izrael, Kyrgystán

Vítěz skupiny a postupující: Rumunsko

Třetí fáze olympijské kvalifikace

Ve skupině se utká každý s každým a vítěz každé skupiny postupuje do další (čtvrté / finální) fáze kvalifikace.

Skupina J
Termín: 6. – 9.2.2020
dějiště turnaje: Nottingham, Velká Británie
účastníci: Velká Británie, Maďarsko, Estonsko, Rumunsko

Vítěz a postupující: Maďarsko

Skupina H
Termín: 6. – 9.2.2020
dějiště turnaje: Nur-Sultan, Kazachstán
účastníci: Kazachstán, Polsko, Ukrajina, Nizozemsko

Vítěz a postupující: Polsko

Skupina G
Termín: 6. – 9.2.2020
dějiště turnaje: Jesenice, Slovinsko
účastníci: Slovinsko, Japonsko, Litva, Chorvatsko

Vítěz a postupující: Slovinsko

Finálová fáze olympijské kvalifikace

Ve skupině se utká každý s každým a vítěz každé skupiny postupuje na Zimní olympijské hry 2022

Skupina F
Termín: 26. – 29.8.2021
dějiště turnaje: město bude oznámeno, Norsko
účastníci: Norsko, Dánsko, Korea, Slovinsko

Skupina E
Termín: 26. – 29.8.2021
dějiště turnaje: Riga, Lotyšsko
účastníci: Lotyšsko, Francie, Itálie, Maďarsko

Skupina D
Termín: 26. – 29.8.2021
dějiště turnaje: Bratislava, Slovensko .
účastníci: Slovensko , Bělorusko, Rakousko, Polsko

 

ZOH 2018 v Pjongčangu: Hokej (program, výsledky, tabulky)

 

ZOH 2018 – hokej (základní skupiny)

A-skupina: Česko, Švýcarsko, Kanada, Jižní Korea

C-skupina: Finsko, Německo, Švédsko, Norsko

ZOH 2018 – hokej (tabulky základních skupin)

A-skupina

1. Česko 3 2 1 0 0 9: 4 8 – postup do čtvrtfinále
2. Kanada 3 2 0 1 0 11: 4 7 – postup do čtvrtfinále
3. Švýcarsko 3 1 0 0 2 10: 9 3 – účast v play-off o čtvrtfinále
4. Korejská republika 3 0 0 0 3 1:14 0 – účast v play-off o čtvrtfinále

 

B-skupina

1. Rusko  3 2 0 0 1 14: 5 6 – postup do čtvrtfinále 
2. Slovinsko 3 0 2 0 1 8:12 4 – účast v play-off o čtvrtfinále 
3. USA 3 1 0 1 1 4: 8 4 – účast v play-off o čtvrtfinále 
4. Slovensko 3 1 0 1 1 6: 7 4 – účast v play-off o čtvrtfinále

 

C-skupina

1. Švédsko 3 3 0 0 0 8: 1 9 – postup do čtvrtfinále 
2. Finsko 3 2 0 0 1 11: 6 6 – účast v play-off o čtvrtfinále 
3. Německo 3 0 1 0 2 4: 7 2 – účast v play-off o čtvrtfinále 
4. Norsko 3 0 0 1 2 2:11 1 – účast v play-off o čtvrtfinále

 

ZOH 2018 – hokej (program a výsledky)

středa 14. února

B-skupina
Slovensko – Rusko 3: 2 (2: 2, 0: 0, 1: 0)
USA – Slovinsko 2: 3 po prodloužení (1: 0, 1: 0, 0: 2 – 0: 1)

čtvrtek 15. února

A-skupina
Česko – Korejská republika  2: 1 (2: 1, 0: 0, 0: 0)
Švýcarsko – Kanada  1: 5 (0: 2, 0: 2, 1: 1)

C-skupina
Finsko – Německo  5: 2 (2: 1, 2: 0, 1: 1)
Norsko – Švédsko  0: 4 (0: 2, 0: 0, 0: 2)

pátek 16. února

B-skupina
USA –  Slovensko 2: 1 (1: 1, 0: 0, 1: 0)
Rusko – Slovinsko 8: 2 (2: 0, 4: 1, 2: 1)

C-skupina
Finsko – Norsko  5: 1 (1: 1, 1: 0, 3: 0)
Švédsko – Německo  1: 0 (1: 0, 0: 0, 0: 0)

sobota 17. února

B-skupina
OAR (Rusko) – USA   4: 0 (1: 0, 2: 0, 1: 0)
Slovinsko –  Slovensko 3: 2 (0: 0, 2: 1, 0: 1 – 0: 0, 1: 0)

A-skupina
Kanada – Česko 2: 3 po sam. nájezdech (2: 1, 0: 1, 0: 0 – 0: 0, 0: 1)
Korejská republika – Švýcarsko 0: 8 (0: 1, 0: 2, 0: 5)

neděle 18. února

A-skupina
Česko – Švýcarsko  4: 1 (1: 1, 0: 0, 3: 0)
Kanada – Korejská republika  4: 0 (1: 0, 1: 0, 2: 0)

C-skupina
Německo – Norsko 2: 1 po sam. nájezdech (0: 0, 1: 0, 0: 1 – 0: 0, 1: 0)
Švédsko – Finsko 3: 1 (1: 0, 0: 1, 2: 0)

 

Play off o postup do čtvrtfinále

Finsko – Korejská republika, Slovinsko – Norsko, USA – Slovensko, Švýcarsko – Německo

úterý 20. února

play off o postup do čtvrtfinále
USA – Slovensko5: 1  (0: 0, 3: 1, 2: 0)
Slovinsko – Norsko 1: 2 po prodloužení (1: 0, 0: 0, 0: 1 – 0: 1 )
Finsko – Korejská republika  5: 2 (1: 0, 2: 2, 2: 0)
Švýcarsko – Německo  1: 2 po prodloužení (0: 1, 1: 0, 0: 0 – 0: 1)

středa 21. února

čtvrtfinále
Česko – USA  3: 2 po sam nájezdech (1: 1, 1: 1, 0: 0 – 0: 0, 1: 0)
OAR (Rusko) – Norsko  6: 1 (3: 0, 2: 1, 1 : 0)
Švédsko – Německo  3: 4 po prodloužení (0: 2, 0: 0, 3: 1 – 0: 1)
Kanada – Finsko  1: 0 (0: 0, 0: 0, 1: 0)

pátek 23. února

semifinále
Česko –  Rusko  0: 3 (0: 0, 0: 2, 0: 1)
Kanada – Německo  3: 4 (0: 1, 1: 3, 2: 0)

sobota 24. února

o 3. místo

Česko – Kanada  4: 6 (1: 3, 0: 0, 3: 3)

neděle 25. února

finále (5.10)

 Rusko – Německo  4: 3 po prodloužení (1: 0, 0: 1, 2: 2 – 1: 0)

 

Article Categories:
ZOH

Tato stránka Živě sport je jen průvodce oficiálním sledováním. Nebudeme žádným způsobem podporovat nezákonné streamování . Stačí sledovat oficiální kanály. Externí odkazy jsou pouze vodítkem ke sledování sportu z různých zemí prostřednictvím oficiálních kanálů.

Comments are closed.