Živě Sport

📺Živé přenosy📺Live Stream📺

📺Australian Open 2022 🎾

Fotbalové zápasy, utkání v ledním hokeji, cyklistika a další sportovní akce najdete přehledně v  kalendáři akcí.

Zář
14
Út
2021
Liga mistrů UEFA 2021-22 program dnes
Zář 14 2021 – Kvě 28 2022 celý den

Kompletní přehled na jakých kanálech sledovat  Ligu mistrů živě

Zápasy jsou součástí fotbalové Ligy mistrů. Budou se živě vysílat na beIN Sports English 1, beIN Sports Premium 2, ESPN2 Sur, Sky Sport Austria 4, Sky Sport Austria 1, ESPN2 Colombia, Cytavision Sports 3,Nova Sport 3, Nova Sport 4 , Premier Sport 2 , BT Sport 1, beIN Sports 2, DAZN2, Cosmote Sport 2 HD, Sport 1 Maďarsko, Stöð 2 Sport 3, 5Sport, Sky Sport 252, Sky Sport Uno, Wowow Prime, Ziggo Sport Select, Ziggo Sport, Polsat Sport Premium 1, Eleven Sports 2 Portugal, Digi Sport 1, SuperSport Premier Liga, SuperSport MáXimo 1, beIN Sports 1 Thajsko, TUDN USA. Internetové vysílání je k dispozici na beIN SPORTS CONNECT Arabia, DStv Now, Star+, Flowsports.co, Stan Sport, DAZN, Sony LIV, Proximus Pickx, HBO Max, iQiyi, PPTV Sport China, QQ Sports Live, Viaplay Denmark, BT Sport Live Streaming, Viaplay Estonia, C More Suomi, beIN SPORTS CONNECT FR, Vidio, LiveScore App, NOW TV, Mediaset Infinity, Sky Go Italia, Viaplay Latvia, Viaplay Lithuania, beIN Sports Connect Malajsie, TV2 Play, Polsat Box Go, beIN Sports Connect Singapore, Movistar+, C More Play, Blue Sport Live, Exxen, Paramount+, TUDN En Vivo, Megogo,.

 

Úterý 28. září

Skupina A: PSG vs Manchester City, Lipsko vs Club Brugge

Skupina B: Milán vs Atletico Madrid, Porto vs Liverpool

Skupina C: Ajax vs Besiktas, Dortmund vs Sporting Lisabon

Skupina D: Šachtar Doněck vs Inter, Real Madrid vs Šerif

Středa 29. září

Skupina E: Bayern vs Dynamo Kyjev, Benfica vs Barcelona

Skupina F: Atalanta vs Young Boys, Manchester United vs Villarreal

Skupina G: Salzburg vs Lille, Wolfsburg vs Sevilla

Skupina H: Zenit vs Malmö, Juventus vs Chelsea

 

Úterý 19. října

Skupina A: Club Brugge vs Manchester City, PSG vs Leipzig

Skupina B: Atletico Madrid vs Liverpool, Porto vs Milán

Skupina C: Besiktas vs Sporting Lisabon, Ajax vs Dortmund

Skupina D: Šachtar Doněck vs Real Madrid, Inter vs Šerif

Středa 20. října

Skupina E: Barcelona vs Dynamo Kyjev, Benfica vs Bayern

Skupina F: Young Boys vs Villarreal, Manchester United vs Atalanta

Skupina G: Salzburg vs Wolfsburg, Lille vs Sevilla

Skupina H: Chelsea vs Malmö, Zenit vs Juventus

Úterý 2. listopadu

Skupina E: Dynamo Kyjev vs Barcelona, ​​Bayern vs Benfica

Skupina F: Villarreal vs Young Boys, Atalanta vs Manchester United

Skupina G: Wolfsburg vs Salcburk, Sevilla vs Lille

Skupina H: Malmö vs Chelsea, Juventus vs Zenit

Středa 3. listopadu

Skupina A: Manchester City vs Club Brugge, Lipsko vs PSG

Skupina B: Milán vs Porto, Liverpool vs Atletico Madrid

Skupina C: Sporting Lisabon vs Besiktas, Dortmund vs Ajax

Skupina D: Real Madrid vs Šachtar Doněck, šerif vs Inter

Úterý 23. listopadu

Skupina E: Dynamo Kyjev vs Bayern, Barcelona vs Benfica

Skupina F: Villarreal vs Manchester United, Young Boys vs Atalanta

Skupina G: Sevilla vs Wolfsburg, Lille vs Salzburg

Skupina H: Malmö vs Zenit, Chelsea vs Juventus

Středa 24. listopadu

Skupina A: Manchester City vs PSG, Club Brugge vs Leipzig

Skupina B: Atletico Madrid vs Milán, Liverpool vs Porto

Skupina C: Besiktas vs Ajax, Sporting Lisabon vs Dortmund

Skupina D: Inter vs Šachtar Doněck, Šerif vs Real Madrid

Úterý 7. prosince

Skupina A: PSG vs Club Brugge, Leipzig vs Manchester City

Skupina B: Porto vs Atletico Madrid, Milán vs Liverpool

Skupina C: Dortmund vs Besiktas, Ajax vs Sporting Lisabon

Skupina D: Real Madrid vs Inter, Šachtar Doněck vs. Šerif

Středa 8. prosince

Skupina E: Benfica vs Dynamo Kyjev, Bayern vs Barcelona

Skupina F: Manchester United vs Young Boys, Atalanta vs Villarreal

Skupina G: Salzburg vs Sevilla, Wolfsburg vs Lille

Skupina H: Juventus vs Malmö, Zenit vs Chelsea

16. kolo

První nohy: 15. – 16. Února a 22. – 23. Února 2022

Druhé nohy: 8.-9. března a 15.-16. března 2022

Čtvrtfinále

První nohy: 5.-6. dubna 2022

Druhé nohy: 12. – 13. Dubna 2022

Semifinále

První nohy: 26.-27. dubna 2022

Druhé nohy: 3.-4. května 2022

Finále

28. května 2022

Led
9
Ne
2022
Africký pohár národů 2022
Led 9 – Úno 6 celý den

Skupina A

  • 9. ledna: Kamerun versus Burkina Faso
  • 9. ledna: Etiopie vs. Kapverdy
  • 13. ledna: Kamerun versus Etiopie
  • 13. ledna: Kapverdy vs Burkina Faso
  • 17. ledna: Kapverdy vs Kamerun
  • 17. ledna: Burkina Faso vs. Etiopie

Skupina B

  • 10. ledna: Senegal vs Zimbabwe
  • 10. ledna: Guinea vs. Malawi
  • 14. ledna: Senegal vs Guinea
  • 14. ledna: Malawi vs Zimbabwe
  • 18. ledna: Malawi vs Senegal
  • 18. ledna: Zimbabwe vs Guinea

Skupina C

  • 10. ledna: Maroko vs Ghana
  • 10. ledna: Komory vs Gabon
  • 14. ledna: Maroko vs. Komory
  • 14. ledna: Gabon vs Ghana
  • 18. ledna: Gabon vs Maroko
  • 18. ledna: Ghana vs. Komory

Skupina D

  • 11. ledna: Nigérie vs Egypt
  • 11. ledna: Súdán vs. Guinea-Bissau
  • 15. ledna: Nigérie vs. Súdán
  • 15. ledna: Guinea-Bissau vs Egypt
  • 19. ledna: Guinea-Bissau vs. Nigérie
  • 19. ledna: Egypt vs. Súdán

Skupina E

  • 11. ledna: Alžírsko vs Sierra Leone
  • 11. ledna: Rovníková Guinea vs Pobřeží slonoviny
  • 15. ledna: Pobřeží slonoviny vs Sierra Leone
  • 15. ledna: Alžírsko vs. Rovníková Guinea
  • 19. ledna: Pobřeží slonoviny vs Alžírsko
  • 19. ledna: Sierra Leone vs. Rovníková Guinea

Skupina F

  • 12. ledna: Tunisko vs Mali
  • 12. ledna: Mauretánie vs Gambie
  • 16. ledna: Gambie vs Mali
  • 16. ledna: Tunisko vs Mauritánie
  • 20. ledna: Gambie vs Tunisko
  • 20. ledna: Mali vs Mauritánie

Play Off

Zápasy Round of 16 se budou konat mezi 23. a 26. lednem.

Čtvrtfinálové souboje se pak odehrají o tři dny později od 29. do 30. ledna.

Semifinále AFCONu se bude konat 2. až 3. února s play-off o třetí místo a finále v neděli 6. února.

Níže jsou uvedeny sestavy, které byly oznámeny pro turnaj, který vyvrcholí finále 6. února.

ALŽÍRSKO

Brankáři: Rais M’Bolhi (Ettifaq, Saúdská Arábie), Alexandre Oukidja (Metz, Francie), Moustapha Zeghba (Damac, Saúdská Arábie).

Obránci: Djameleddine Benlamri (Qatar SC, Katar), Aissa Mandi (Villareal, Španělsko), Mohamed Amine Tougai, Ilyes Chetti, Abdelkader Bedrane (všichni Esperance, Tunisko), Ramy Bensebaini (Borussia Mönchengladbach, Německo), Youcef Atal (Nice, Francie ), Houcine Benayada (Etoile du Sahel, Tunisko), Mohamed Reda Halaimia (Beerschot, Belgie), Mehdi Tahrat (Al Gharafa, Katar)

Záložníci Ismael Bennacer (AC Milán, Itálie), Ramiz Zerrouki (FC Twente, Nizozemsko), Adem Zorgane (Charleroi, Belgie), Haris Belkebla (Brest, Francie), Sofiane Feghouli (Galatasaray, Turecko), Sofiane Bendebka (Al Fateh, Saudská arábie).

Útočníci: Riyad Mahrez (Manchester City, Anglie), Adam Ounas (Neapol, Itálie), Youcef Belaïli (Nepřipojený), Said Benrahma (West Ham United, Anglie), Yacine Brahimi (Al Rayyan, Katar), Farid Boulaya (Metz, Francie ), Islam Slimani (Lyon, Francie), Bagdád Bounedjah (Al Sadd, Katar), Mohamed Amine Amoura (Lugano, Švýcarsko).

BURKINA FASO

Brankáři: Herve Koffi (Charleroi, Belgie), Aboubacar Sawadogo (Kadiogo, Burkina Faso), Farid Ouedraogo (USFA, Burkina Faso), Kilian Nikiema (ADO Den Haag, Nizozemsko).

Obránci: Edmond Tapsoba (Bayer Leverkusen, Německo), Issoufou Dayo (renesanční Berkane, Maroko), Steeve Yago (Aris Limassol, Kypr), Oula Traore (Horoya, Guinea), Patrick Malo (Hassania Agadir, Maroko), Issa Kabore (Troyes , Francie), Hermann Nikiema (Salitas, Burkina Faso), Soumaila Ouattara (FUS Rabat, Maroko), Nasser Djiga (FC Basilej, Švýcarsko).

Záložníci Adama Guira (Racing Rioja, Španělsko), Blati Toure (Eskilstuna, Švédsko), Gustavo Sangare (Quevilly-Rouen, Francie), Ismahila Ouedraogo (PAOK, Řecko), Dramane Nikiema (Horoya, Guinea), Saidou Simpore (Al Ittihad , Egypt).

Útočníci: Dango Ouattara (Lorient, Francie), Cheick Djibril Ouattara (Olympique Safi, Maroko), Zakaria Sanogo (Ararat-Arménie, Arménie), Kouame Botue (AC Ajaccio, Francie), Hassane Bande (Istra 1961, Chorvatsko), Bertrand Traore (Aston Villa, Anglie), Abdoul Tapsoba (Standard Lutych, Belgie), Eric Traore (Pyramidy, Egypt), Mohamed Konate (Akhmat, Rusko), Cyrille Barros Bayala (AC Ajaccio, Francie).

KAMERUN

Brankáři: Simon Omossola (AS Vita Club, DR Kongo), Devis Epassy (OFI Kréta, Řecko), Andre Onana (Ajax, Nizozemsko).

Obránci: Collins Fai (Standard Liege, Belgie), Olivier Mbaizo (Philadelphia Union, USA), Michael Ngadeu-Ngadjui (Gent, Belgie), JC Castelletto (Nantes, Francie), Harold Moukoudi (St Etienne, Francie), Enzo Ebosse ( Angers, Francie), Ambroise Oyongo Bitolo (Montpellier, Francie), Jerome Onguene (Red Bull Salzburg, Rakousko), Nouhou Tolo (Seattle Sounders, USA).

Záložníci: Jean Onana Junior (Bordeaux, Francie), Malong Kunde (Olympiakos, Řecko), Andre-Frank Zambo Anguissa (Neapol, Itálie), Samuel Gouet Oum (Mechelen, Belgie), Martin Hongla (Hellas Verona, Itálie), James Lea Siliki (Middlesbrough, Anglie), Yvan Neyou (St Etienne, Francie).

Útočníci: Ignatius Ganago (Lens, Francie), Christian Bassogog (Shanghai Shenua, Čína), Eric Maxim Choupo-Moting (Bayern Mnichov, Německo), Stephane Bahoken (Angers, Francie), Karl Toko-Ekambi (Lyon, Francie), Moumi Ngamaleu (Young Boys, Švýcarsko), Vincent Aboubakar (Al Nasr, Saúdská Arábie), Clinton Njie (Dinamo Moskva, Rusko).

KAPVERDY

Brankáři: Vozinha (AEL Limassol, Kypr), Marcio da Rosa (Montalegre, Portugalsko), Keven Ramos (Mindelese, Kapverdy), Elber Evora (AEL Limassol, Kypr).

Obránci: Stopira (Fehervar, Maďarsko), Steven Fortes (Oostende, Belgie), Jeffry Fortes (De Graafschap, Nizozemsko), Steve Furtado (Beroe, Bulharsko), Roberto Lopes (Shamrock Rovers, Irsko), Joao Paulo Fernandes (Feirense , Portugalsko), Diney Borges (AS Far, Maroko), Ponck (Istanbul Basaksehir, Turecko), Dylan Tavares (Neuchatel Xamax, Švýcarsko), Delmiro Nascimento (Aris Limassol, Kypr).

Záložníci: Kenny Rocha (Oostende, Belgie), Nuno Borges (Casa Pia, Portugalsko), Patrick Andrade (Karabag, Ázerbájdžán), Jamiro Monteior (Philadelphia Union, USA), Nenass (Aalesund, Norsko), Marco Soares (Arouca, Portugalsko) .

Útočníci: Ryan Mendes (Al Nasr, SAE), Willy Semedo (Pafos, Kypr), Gilson Tavares (Estoril-Praia, Portugalsko), Willis Furtado (FK Jerv, Norsko), Julio Tavares (Al Faisaly, Saúdská Arábie), Garry Rodrigues (Olympiakos, Řecko), Lisandro Semedo (Fortuna Sittard, Nizozemsko), Djaniny Semedo (Trabzonsport, Turecko).

KOMORY

Brankáři: Salim Ben Boina (Endoume, Francie), Ali Ahamada (Nezávislý), Moyadh Ousseni (Frejus, Francie).

Obránci: Nadjim Abdou (FC Martigues, Francie), Bendjaloud Youssouf (Chateauroux, Francie), Abdallah Ali Mohamed (Stade Lausanne, Švýcarsko) Kassim Mdahoma (US Avranches, Francie), Younn Zahary (SO Cholet, Francie), Chaker Alhadhur (Ajaccio , Francie), Mohamed Youssouf (Ajaccio, Francie), Kassim Abdallah (Marignane Gignac, Francie).

Záložníci Fouad Bachirou (Omonia Nicosia, Kypr), Youssouf M’Changama (Guingamp, Francie), Yacine Bourhane (Go Ahead Eagles, Nizozemsko), Nakibou Aboubakari (FC Sete 34, Francie), Iyad Mohamed (Auxerre, Francie), Rafidine Abdullah (Stade Lausanne, Švýcarsko).

Útočníci: Faiz Selemani (KV Kortrijk, Belgie), Mohamed El Fardou (Red Star Bělehrad, Srbsko), Nasser Chamed (Gaz Metan Medias, Rumunsko), Ahmed Mogni (FC Annecy, Francie), Faiz Mattoir (SO Cholet, Francie), Ali M’Madi (SAS Epinal, Francie), Said Bakari (RKC Waalwijk, Nizozemsko), Moussa Djoumoi (AS Saint-Priest, Francie), Mohamed M’Changama (FC Nouadhibou, Mauretánie).

EGYPT

Brankáři: Mohamed El-Shennawy (Al Ahly, Egypt), Mohamed Sobhi (Pharco, Egypt), Mohamed Abogabal (Zamalek, Egypt), Mahmoud Gad (Enppi, Egypt).

Obránci: Ahmed Fatouh, Mahmoud Alaa, Mahmoud Hamdy El-Wensh (všichni Zamalek, Egypt), Ayman Ashraf, Akram Tawfik, (oba Al Ahly), Omar Kamal, Mohamed Abdel-Moneim (oba Future, Egypt), Ahmed Hegazi (Ittihad Jeddah, Saudská Arábie).

Záložníci: Hamdi Fathi, Amr El-Sulya (oba Al Ahly, Egypt), Emam Ashour, Ahmed Sayed Zizo (oba Zamalek, Egypt), Abdallah El-Said, Ramadan Sobhi (obě pyramidy, Egypt), Mohamed Elneny (Arsenal, Anglie ), , Omar Marmoush (VfB Stuttgart, Německo), Mohanad Lasheen (Tala’a El-Gaish, Egypt), Mahmoud Hassan Trezeguet (Aston Villa, Anglie).

Útočníci: Mostafa Mohamed (Galatasaray, Turecko), Mohamed Sherif (Al Ahly, Egypt), Mohamed Salah (Liverpool, Anglie).

ROVNÍKOVÁ GUINEA

Brankáři: Aitor Embela (Somozas, Španělsko), Jesus Owono (Deportivo Alaves, Španělsko), Manuel Sapunga (Futuro Kings, Rovníková Guinea), Mariano Magno (Deportivo Unidad, Rovníková Guinea).

Obránci: Carlos Akapo (Cadiz, Španělsko), Marvin Anieboh (Cacereno, Španělsko), Cosme Anvene (Deportivo Unidad, Rovníková Guinea), Saul Coco (Las Palmas, Španělsko), Miguel Angel Maye (Futuro Kings, Rovníková Guinea), Luis Meseguer (Navalcarnero, Španělsko), Basilio Ndong (Start, Norsko), Luis Enrique Nsue (Futuro Kings, Rovníková Guinea), Esteban Obiang (Antequera, Španělsko)

Záložníci Javier Akapo (Ibiza Islas Pitiusas, Španělsko), Alex Balboa (Deportivo Alaves, Španělsko), Ruben Belima, Federico Bikoro (oba Hercules), Jannick Buyla (Gimnastic Tarragona, Španělsko), Santiago Eneme (Nantes, Francie), Pablo Ganet (Real Murcia, Španělsko), Jose Machin (Monza, Itálie), Josete Miranda (Niki Volos, Řecko).

Útočníci: Dorian Hanza (Langreo, Španělsko), Luis Nlavo (Sporting Braga, Portugalsko), Emilio Nsue (nezávislý), Pedro Oba (Futuro Kings, Rovníková Guinea), Iban Salvador (Fuenlabrada, Španělsko), Oscar Siafa (Olympiakos Volos, Řecko ).

ETIOPIE

Brankáři: Teklemariam Shanko (Sidama Coffee, Etiopie), Fasil Gebremichael (Bahir Dar Ketema, Etiopie), Jemal Tassew (Adama Ketema, Etiopie).

Obránci: Asrat Tunjo (etiopská káva, Etiopie), Suleiman Hamid (St George, Etiopie), Remedan Yesouf (Wolkite K, Etiopie), Desta Yohannes (Adama K, Etiopie), Aschalew Tamene (Fasil K, Etiopie), Yared Bayeh ( Fasil K, Etiopie), Mignot Debebe (St George, Etiopie), Menaf Awol (Bahir Dar K, Etiopie).

Záložníci Amanuel Yohannes (Ethiopian Coffee, Etiopie), Gatuoch Panom (St George, Etiopie), Shemeles Bekele (El Gouna, Egypt), Mesoud Mohammed (Jimma AJ, Etiopie), Fitsum Alemu (Bahir Dar K, Etiopie), Firew Solomon (Sidama Coffee, Etiopie), Bezabeh Meleyou (Fasil K, Etiopie).

Útočníci: Abubeker Nassir (etiopská káva, Etiopie), Getaneh Kebede (Wolkite K, Etiopie), Amanuel Gebremichael (St George, Etiopie), Shemeket Gugsa (Fasil K, Etiopie), Mujib Kassim (JS Kabylie, Alžírsko), Mesfin Taffese Hawassa K, Etiopie), Dawa Hotessa (Adama K, Etiopie).

GABON

Brankáři: Anthony Mfa Mezui (Rodange 91, Lucembursko), Donald Nze (Maniema Union, DR Kongo), Jean-Noel Amonome (Uthongathi, Jihoafrická republika), Junior Fortson Noubi (Vannes, Francie).

Obránci: Lloyd Palun (Bastia, Francie), Johann Obiang (Rodez, Francie), Bruno Ecuele Manga (Dijon, Francie), Gilchrist Nguema (Maccabi Ahi Nazareth, Izrael), Anthony Oyono (Boulogne, Francie), Sidney Obissa (Olympic Charleroi , Belgie), David Sambissa (Cambuur, Nizozemsko), Wilfrid Ebane (Vannes, Francie), Junior Assoumou (Bourges, Francie), Yannis N’Gakoutou (Lyon-La Duchere, Francie).

Záložníci Yrondu Musavu-King (Bengaluru, Indie), Andre Biyogo Poko (Altay, Turecko), Mario Lemina (Nice, Francie), Louis Ameka Autchanga (MAS Fes, Maroko), Guelor Kanga (Red Star Bělehrad, Srbsko), Alex Moucketou-Moussounda (Aris Limassol, Gabon), Serge-Junior Martinsson Ngouali (Gorica, Chorvatsko), Medwin Biteghe (Al Hilal Benghazi, Libye).

Útočníci: Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal, Anglie), Denis Bouanga (St Etienne, Francie), Ulrick Eneme-Ella (Brighton, Anglie), Jim Allevinah (Clermont Foot, Francie), Aaron Boupendza (Al Arabi, Katar), Fahd Ndzengue (Tabor Sezana, Slovinsko), Kevin Mayi (Denizlispor, Turecko), Axel Meye (Ittihad Tanger, Maroko).

(Dvě jména je třeba vynechat)

Gambie

Brankáři: Baboucarr Gaye (Rot-Weiss Koblenz, Německo), Sheikh Sibi (Virtus Verona, Itálie), Modou Jobe (Black Leopards, JAR).

Obránci: Pa Modou Jagne (FC Dietikon, Švýcarsko), Omar Colley (Sampdoria, Itálie), James Gomez (AC Horsens, Dánsko), Noah Sonko Sundberg (Ostersund, Švédsko), Bubacarr Sanneh (Nepřipojený), Ibou Touray (Salford City, Anglie), Saidy Janko (Real Valladolid, Španělsko), Mohammed Mbye (Solvesborg, Švédsko).

Záložníci: Ebrima Sohna (Fortune FC, Gambie), Dawda Ngum (Bronshoj, Dánsko), Sulayman Marreh (Gent, Belgie), Ebrima Darboe (Rom, Itálie), Yusupha Bobb (Piacenza, Itálie), Ebou Adams (Forest Green Rovers , Anglie), Musa Barrow (Bologna, Itálie), Ablie Jallow (Seraing, Belgie), Steve Trawally (Ajman, Spojené arabské emiráty), Ebrima Colley (Spezia, Itálie).

Útočníci: Lamin Jallow (Fehervar, Maďarsko), Bubacarr Jobe (Norrby, Švédsko), Assan Ceesay (FC Curych, Švýcarsko), Muhammed Badamosi (Kortrijk, Belgie), Modou Barrow (Jeonbuk Hyundai Motors, Jižní Korea), Dembo Darboe (Shakhtyor Soligorsk, Bělorusko), Yusupha Njie (Boavista, Portugalsko).

GHANA

Brankáři: Jojo Wolacott (Swindon Town, Anglie), Abdul Manaf Nurudeen (Eupen, Belgie), Richard Attah (Hearts of Oak, Ghana), Lawrence Ati Zigi (St Gallen, Švýcarsko).

Obránci: Andy Yiadom a Baba Rahman (oba Reading, Anglie), Philemon Baffuor (Dreams FC, Ghana), Gideon Mensah (Bordeaux, Francie), Daniel Amartey (Leicester City, Anglie), Alexander Djiku (Štrasburk, Francie), Jonathan Mensah (Columbus Crew, USA), Khalid Abdul Mumin (Vitoria Guimaraes, Portugalsko).

Záložníci Baba Iddrissu (Real Mallorca, Španělsko), Edmund Addo (Sheriff Tiraspol, Moldavsko), Thomas Partey (Arsenal, Anglie), Mubarak Wakaso (Shenzhen, Čína), Mohammed Kudus (Ajax, Nizozemsko), Daniel Kofi Kyere (St. Pauli, Německo), David Abagna (Real Tamale United, Ghana).

Útočníci: Abdul Fatawu Issahaku (Dreams FC, Ghana), Samuel Owusu (Al Fayha, Saúdská Arábie), Kamaldeen Suleymana (Rennes, Francie), Andre Ayew (Al Sadd SC. Katar), Joseph Paintsil (Genk, Belgie), Jordan Ayew (Crystal Palace, Anglie), Richmond Boakye Yiadom (Bejtar Jeruzalém, Izrael), Maxwell Abbey Quaye (Velká olympiáda, Ghana), Benjamin Tetteh (Malatyaspor, Turecko).

GUINEA

Brankáři: Aly Keita (Ostersund, Švédsko), Ibrahima Kone (Hibernians, Malta), Moussa Camara (Horoya, Guinea).

Obránci: Saidou Sow (St Etienne, Francie), Ibrahima Conte (Niort, Francie), Florentin Pogba (Sochaux, Francie), Ousmane Kante (Paris FC, Francie), Mohamed Aly Camara (Young Boys, Švýcarsko), Pa Konate (Botev Plovdiv, Bulharsko), Issiaga Sylla (Toulouse, Francie), Fode Camara (Horoya, Guinea), Gaoussou Yousouf Siby (Wakrya, Guinea), Mikael Dyrestam (Sarpsborg 08, Norsko).

Záložníci Amadou Diawara (Rom, Itálie), Ibrahima Cisse (Seriang, Belgie), Mory Konate (Sint-Truidense, Belgie), Ibrahima Sory Conte (Bnei Sakhnin, Izrael), Ilaix Moriba (RB Leipzig), Mamadou Kane (Neftci, Ázerbájdžán), Morlaye Sylla (Horoya, Guinea), Aguibou Camara (Olympiakos, Řecko), Naby Keita (Liverpool, Anglie).

Útočníci: Seydouba Soumah (Kuwait SC, Kuvajt), Morgan Guilavogui (Paris FC, Francie), Mamadou Diallo (Grenoble, Francie), Jose Kante (Kairat, Kazachstán), Mohamed Bayo (Clermont Francie), Sory Kaba (OH Leuven, Belgie ).

(Aktualizováno 27. prosince)

GUINEA-BISSAU

Brankáři: Jonas Mendes (Beira Mar, Portugalsko), Maurice Gomis (Ayia Napa FC, Kypr), Manuel Mama Samba Balde (Vizela, Portugalsko).

Obránci: Nanu (FC Porto, Portugalsko), Fali Cande (Portimonense, Portugalsko), Sori Mane (Moreirense, Portugalsko), Leonel Ucha (Marinhense, Portugalsko), Simao Junior (Vilafranquense, Portugalsko), Opa Sangatte (Chateauroux, Francie), Jefferson Encada (Leixoes, Portugalsko), Fernandy Mendy (Alloa Athletic, Skotsko).

Záložníci: Pele (AS Monaco, Francie), Bura (Farense, Portugalsko), Joao Jaquite (Vilafranquense, Portugalsko), Moreto Cassama (Stade de Reims, Francie), Alfa Semedo (Vitoria Guimaraes, Portugalsko), Panutche Camara (Plymouth Argyle, Anglie).

Útočníci: Mama Balde (Troyes, Francie), Piqueti (Al Shoulla, Saúdská Arábie), Jorginho (Wisla Plock, Polsko), Mauro Rodrigues (Sion, Švýcarsko), Joseph Mendes (Niort, Francie), Steve Ambri (Sochaux, Francie) , Frederic Mendy (Vitoria Setubal, Portugalsko).

POBŘEŽÍ SLONOVINY

Brankáři: Sylvain Gbohouo (Wolkite Ketema, Etiopie), Badra Ali Sangare (JDR Stars, JAR), Abdoul Karim Cisse (Asec Mimosas, Pobřeží slonoviny), Ira Eliezer Tape (San Pedro, Pobřeží slonoviny).

Obránci: Serge Aurier (Villarreal, Španělsko), Eric Bailly (Manchester United, Anglie), Willy Boly (Wolverhampton Wanderers, Anglie), Wilfried Kanon (Pyramids, Egypt), Odilon Kossounou (Bayer Leverkusen, Německo), Simon Deli (Adana Demirspor , Turecko), Ghislain Konan (Remeš, Francie).

Záložníci Habib Maiga (Metz, Francie), Maxwel Cornet (Burnley, Anglie), Serey Die (Sion, Švýcarsko), Ibrahim Sangare (PSV Eindhoven, Nizozemsko), Jean-Daniel Akpa Akpro (Lazio, Itálie), Franck Kessie (AC Milán, Itálie), Hamed Traore a Jeremie Boga (oba Sassuolo, Itálie), Max Gradel (Sivasspor, Turecko), Jean Michael Seri (Fulham, Anglie).

Útočníci: Wilfried Zaha (Crystal Palace, Anglie), Jean Evrard Kouassi (Trabzonspor, Turecko), Nicolas Pepe (Arsenal, Anglie), Sebastien Haller (Ajax, Nizozemsko), Christian Kouame (Anderlecht, Belgie), Yohan Boli (Al-Rayyan , Katar), Karim Konate (Asec Mimosas, Pobřeží slonoviny).

MALAWI

Brankáři: Ernest Kakhobwe (Nyasa Big Bullets, Malawi), William Thole (Be Forward Wanderers, Malawi), Charles Thom (Silver Strikers, Malawi).

Obránci: Lawrence Chaziya (Civo United, Malawi), Dennis Chembezi (Polokwane City, Jižní Afrika), Gomezgani Chirwa (Nyasa Big Bullets, Malawi), Peter Cholopi, Stanley Sanudi (oba Be Forward Wanderers, Malawi), Mark Fodya (Silver Strikers , Malawi), Limbikani Mzava (AmaZulu, Jižní Afrika).

Záložníci John Banda (UD Songo, Mozambik), Chikoti Chirwa (Red Lions, Malawi), Chimwemwe Idana (Nyasa Big Bullets, Malawi), Micium Mhone (Blue Eagles, Malawi), Charles Petro (Sheriff Tiraspol, Moldavsko).

Útočníci: Peter Banda (Simba SC, Tanzanie), Yamikani Chester (Be Forward Wanderers, Malawi), Zebron Kalima (Silver Strikers, Malawi), Francisco Madinga (Dila Gori, Georgia), Richard Mbulu (Baroka FC, Jižní Afrika), Frank Mhango (Orlando Pirates, Jižní Afrika), Khuda Muyaba (Polokwane City, Jižní Afrika), Robin Ngalande (St George, Etiopie).

MALI

Brankáři: Djigui Diarra (Young Africans, Tanzanie), Ismael Diawara (Malmo, Švédsko), Ibrahima Mounkoro (TP Mazembe, DR Kongo).

Obránci: Senou Coulibaly (Dijon, Francie), Mamadou Fofana (Amiens, Francie), Massadio Haidara (Racing Lens, Francie), Boubacar Kiki Kouyate (Metz, Francie), Falaye Sacko (Vitoria Guimaraes, Portugalsko), Issiaka Samake (Horoya, Guinea), Moussa Sissako (Standard Lutych, Belgie), Charles Traore (Nantes, Francie), Hamari Traore (Stade Rennes, Francie).

Záložníci Yves Bissouma (Brighton and Hove Albion, Anglie), Mohamed Camara (RB Salzburg, Rakousko), Lassana Coulibaly (Salernitana, Itálie), Aliou Dieng (Al Ahly, Egypt), Amadou Haidara (RB Leipzig, Německo), Romenigue Kouame (Troyes, Francie), Diadie Samassekou (Hoffenheim, Německo), Adama ‚Noss‘ Traore (Hatayspor, Turecko), Hamidou Traore (Giresunspor, Turecko).

Útočníci: Kalifa Coulibaly (Nantes, Francie), Moussa Doumbia (Stade Reims, Francie), Moussa Djenepo (Southampton, Francie), Ibrahima Kone (Sarpsborg, Norsko), Lassine Sinayoko (AJ Auxerre, Francie), Adama „Malouda“ Traore ( Šerif Tiraspol, Moldavsko), El Bilal Toure (Stade Reims, Francie).

MAURITÁNIE

Brankáři: Babacar Diop (FC Nouadhibou, Mauretánie), Mbacke Ndiaye (Nouakchott Kings, Mauretánie), Mohamed El Mokhtar (AS Douanes, Mauretánie).

Obránci: Abdoul Ba (Al Ahli, Libye), Diadie Diarra (Gól FC, Francie), El Hassen Houbeibib (Al Zawaraa, Irák), Harouna Abou Demba (Nepřipojený), Souleymane Karamoko (Nancy, Francie), Aly Abeid (Valenciennes, Francie), Houssen Abderrahmane (Royal Francs Borains, Belgie), Abdoulkader Thiam (US Boulogne, Francie).

Záložníci Mohamed Dellah Yali (Nepřipojený), Guessouma Fofana (Cluj, Rumunsko), Ibrehima Coulibaly (Le Mans, Francie), Khassa Camara (NorthEast United FC, Indie), Almike Moussa Ndiaye (Goal FC, Francie), Yacoub Sidi Ethmane ( AS Vita, DR Kongo), Mohsen Bodda (FC Nouadhibou, Mauretánie), Abdallahi Mahmoud (NK Istra, Chorvatsko), Mohamed Soueid (FC Nouadhibou, Mauretánie), Beyatt Lekweiry (AS Douanes, Mauretánie).

Útočníci: Aboubakar Kamara (Aris Thessaloniki, Řecko), Hemeya Tanjy (FC Nouadhibou, Mauretánie), Oumar Camara (Beroe Stara Zagora, Bulharsko), Adama Ba (RS Berkane, Maroko), Souleymane Doukara (Giresunspor Kulubu, Turecko), Idrissa Thiam (ASAC Concorde, Mauretánie), Pape Ibnou Ba (Le Havre, Francie).

MAROKO

Brankáři: Yassine Bounou (Sevilla, Španělsko), Monir El Kajoui, (Hatayspor, Turecko), Ahmed Reda Tagnaouti (Wydad, Maroko).

Obránci: Achraf Hakimi (Paris Saint-Germain, Francie), Sofiane Alakouch (Metz, Francie), Souffian El Karouani (NEC Nijmegen, Nizozemsko), Adam Masina (Watford, Anglie), Sofian Chakla (OH Leuven, Belgie), Samy Mmaee (Ferencváros, Maďarsko), Romain Saiss (Wolves, Anglie), Nayef Aguerd (Rennes, Francie), Badr Benoun (Al Ahly, Egypt), Mohamed Chibi (AS Far, Maroko).

Záložníci Aymen Barkok (Eintracht Frankfurt, Německo), Sofyan Amrabat (Fiorentina, Itálie), Faycal Fajr (Sivaspor, Turecko), Azzedine Ounahi (Angers, Francie), Ilias Chair (QPR, Anglie), Imran Louza (Watford, Anglie) , Selim Amallah (Standard Lutych, Belgie).

Útočníci: Munir El Haddadi (Sevilla, Španělsko), Zakaria Aboukhlal (AZ Alkmaar, Nizozemsko), Abde Ezzalzouli (Barcelona, ​​Španělsko), Sofiane Boufal (Angers, Francie), Ryan Mmaee (Ferencvaros, Maďarsko), Youssef En-Nesyri (Sevilla , Španělsko), Ayoub El Kaabi (Hatayspor, Turecko), Soufiane Rahimi (Al Ain, Spojené arabské emiráty).

(Aktualizováno na 29 jmen 28. prosince)

NIGÉRIE

Brankáři: Daniel Akpeyi (Kaizer Chiefs, Jižní Afrika), John Noble (Enyimba), Maduka Okoye (Sparta Rotterdam, Nizozemsko), Francis Uzoho (Omonia Nicosia, Kypr).

Obránci: Ola Aina (Torino, Itálie), Chidozie Awaziem (Alanyaspor, Turecko), Jamilu Collins (Paderborn, Německo), Olisa Ndah (Orlando Pirates, Jihoafrická republika), Kenneth Omeruo (Leganes, Španělsko), Zaidu Sanusi (FC Porto, Portugalsko), William Troost Ekong (Watford, Anglie), Sheyi Ajayi (West Bromwich Albion, Anglie), Tyrone Ebuehi (Venezia FC, Itálie).

Záložníci Joseph Ayodele-Aribo (Glasgow Rangers, Skotsko), Chidera Ejuke (CSKA Moskva, Rusko), Alex Iwobi (Everton, Anglie), Wilfred Ndidi (Leicester City, Anglie), Frank Onyeka (Brentford, Anglie), Kelechi Nwakali ( Huesca, Španělsko).

Útočníci: Taiwo Awoniyi (Union Berlín, Německo), Samuel Chukwueze (Villarreal, Španělsko), Odion Ighalo (Al Shabab, Saúdská Arábie), Kelechi Iheanacho (Leicester City, Anglie), Moses Simon (Nantes, Francie), Sadiq Umar (Almeria , Španělsko), Ahmed Musa (Fatih Karagumruk, Turecko), Henry Onyekuru (Olympiakos FC, Řecko), Peter Olayinka (SK Slavia Praha, Česká republika).

SENEGAL

Brankáři: Edouard Mendy (Chelsea, Anglie), Alfred Gomis (Rennes, Francie), Seny Dieng (Queens Park Rangers, Anglie).

Obránci: Bouna Sarr (Bayern Mnichov, Německo), Saliou Ciss (Nancy, Francie), Kalidou Koulibaly (Neapol, Itálie), Pape Abou Cisse (Olympiakos, Řecko), Abdoulaye Seck (Královské Antverpy, Belgie), Abdou Diallo (Paris Saint -Germain, Francie), Ibrahima Mbaye (Bologna, Itálie), Fode Ballo-Toure (AC Milán, Itálie), Cheikhou Kouyate (Crystal Palace, Anglie).

Záložníci: Pape Matar Sarr (Metz, Francie), Pape Gueye (Marseille, Francie), Nampalys Mendy (Leicester City, Anglie), Idrissa Gana Gueye (Paris Saint-Germain, Francie), Moustapha Name (Paris FC, Francie), Mamadou Loum (Alaves, Španělsko), Joseph Lopy (Sochaux, Francie).

Útočníci: Boulaye Dia (Villarreal, Španělsko), Sadio Mane (Liverpool, Anglie), Habib Diallo (Štrasburk, Francie), Bamba Dieng (Marseille, Francie), Ismaila Sarr (Watford, Anglie), Famara Diedhiou (Alanyaspor, Turecko), Mame Baba Thiam (Kayserispor, Turecko), Keita Balde (Cagliari, Itálie).

SIERRA LEONE

Brankáři: Mohamed N Kamara (East End Lions, Sierra Leone), Ibrahim Sesay (Bo Rangers, Sierra Leone), Isaac Caulker (FC Kallon, Sierra Leone).

Obránci: Yeami Dunia, Saidu Mansaray (oba Bo Rangers, Sierra Leone), Osman Kakay (QPR, Anglie), Kevin Wright (Nepřipojený), Steven Caulker (Gaziantep, Turecko), David Sesay (Wealdstone, Anglie), Umaru Bangura (Neuchatel Xamax , Švýcarsko), Daniel Francis (Rot Weiss Ahlen, Německo).

Záložníci Mohamed Kamara (Nepřipojený), John Bankole Kamara (Kesla, Ázerbájdžán), Abu Dumbuya (East End Lions, Sierra Leone), Saidu Bah Kamara, Prince Barrie (oba Bo Rangers, Sierra Leone), Kwame Quee (Vikingur Reykjavic, Island ), Saidu Fofana (FC Kallon, Sierra Leone), Issa Kallon (SC Cambuur, Nizozemsko), Idris Kanu (Peterborough United, Anglie), Alhassan Koroma (Real Balompedica Linense, Španělsko).

Útočníci: Musa Noah Kamara (Bo Rangers, Sierra Leone), Augustine Williams (LA Galaxy, USA), Mustapha Bundu (AGF, Dánsko), Alhaji Kamara (Randers, Dánsko), Sullay Kaikai (Wycombe Wanderers, Anglie), Mohamed Buya Turay (Henan Songshan, Čína), Kei Ansu Kamara (HIFK, Finsko).

SÚDÁN

Brankáři: Ishag Adam, Ali Abu Eshrein (oba Al Hilal, Súdán), Muhammad Mustafa (Al Merrikh, Súdán).

Obránci: Muhammad Abdullah Hussein, Salah Nimr (oba Merrikh, Súdán), Muayyad Abdeen (Alamal Atbara, Súdán), Ammar Mohammed Kano (Hay al Wadi, Súdán), Amjad Ismail (Al Ahly Shendy, Súdán), Muhammad Kesri (Hayal Arab, Súdán), Mazen Muhammadin (Tuti, Súdán), Mustafa Ahmed Saeed (Damac, Saúdská Arábie).

Záložníci Juma Abbas, Walieldin Khedr, Abdel Raouf Yaqoub (všichni Al Hilal, Súdán), Mohamad al Hajj Komi, Mojtaba Al-Mardi, Muhammad Nour (všichni Ahly Shendy, Súdán), Suleiman Hamid Ahmed, kapitán Bashir (oba Alamal Atbara, Súdán), Dia Al-Din Mahjoub, Muhammad al Rasheed (oba Merrikh, Súdán), Yasin Hamed (Nyiregyhaza Spartacus, Maďarsko), Al-Sadiq Hassan (Al Shorta Elgdarief, Súdán), Sheikh Muhammad al Hassan (Khartoum Alwatani, Súdán) , Ali Muhammad Hassoun (Hay al Wadi, Súdán), Mohamad al Mundhir Qaddafi (Al Hilal al Obeid, Súdán), Suleiman Zakaria (Hay al Arab, Súdán),

Útočníci: Muhammad al Mustafa, Al Jezoli Nouh (oba Merrikh, Súdán), Mohamed Abdelrahman (Hilal), Musab Ahmed Sharif (Hilal al Obeid, Súdán), Awad Zayed (Al Ahly Chartúm, Súdán).

(Pět jmen je třeba vynechat)

TUNISKO

Brankáři: Farouk Bin Mustapha (Esperance, Tunisko), Bechir Ben Said (US Monastir, Tunisko), Ayman Dahmen (Sfaxien, Tunisko), Ali Jemal (Stade Tunisien, Tunisko).

Obránci: Dylan Bronn (Metz, Francie), Montassar Talbi (Rubin Kazaň, Rusko), Bilel Ifa (Club Africain, Tunisko), Oussama Haddadi (Malatyaspor, Turecko), Omar Rekik (Arsenal, Anglie), Mohamed Drager (Nottingham Forest, Anglie), Mohamed Amine Ben Hamida (Esperance, Tunisko), Hamza Mathlouthi (Zamalek, Egypt), Ali Maaloul (Al-Ahly, Egypt), Ali Abdi (Caen, Francie).

Záložníci Mohamed Ali Ben Romdhane (Esperance, Tunisko), Aissa Laidouni (Ferencvaros, Maďarsko), Ellyes Skhiri (Kolín nad Rýnem, Německo), Ghailene Chaalali (Esperance, Tunisko), Seif-Eddine Khaoui (Clermont, Francie), Anis Ben Slimane ( Brondby, Dánsko). Hannibal Mejbri (Manchester United, Anglie), Firas Ben Larbi (Ajman, Spojené arabské emiráty), Wahbi Khazri (Saint Etienne, Francie), Hamza Rafia (Standard Lutych, Belgie), Naim Sliti (Al-Ittifaq, Saúdská Arábie).

Útočníci: Seifeddine Jaziri (Zamalek, Egypt), Yoann Touzghar (Troyes, Francie), Youssef Msakni (Al Arabi, Katar).

ZIMBABWE

Brankáři: Petros Mhari (FC Platinum, Zimbabwe), Martin Mapisa (FC Zamora, Španělsko), Talbert Shumba (Free State Stars, Jihoafrická republika).

Obránci: Peter Muduwa (Highlanders, Zimbabwe), Alec Mudimu (Torpedo Kutaisi, Gruzie), Takudzwa Chimwemwe (Nkana, Zambie), Jordan Zemura (Bournemouth, Anglie), Godknows Muriwa (Dynamos, Zimbabwe), Gerald Takwara (Venda Football Academy, Jižní Afrika), Teenage Hadebe (Houston Dynamo, USA), Bruce Kangwa (Azam, Tanzanie), Onismor Bhasera (SuperSport United, Jižní Afrika).

Záložníci Kelvin Madzongwe (FC Platinum, Zimbabwe), Thabani Kamusoko (Zesco United, Zambie), Never Tigere (Azam, Tanzanie), Kudakwashe Mahachi (SuperSport United, JAR), Ishmael Wadi (JDR Stars, JAR), Kundai Benyu (Vestri, Island).

Útočníci: Admirál Muskwe (Luton Town, Anglie), Prince Dube (Azam, Tanzanie), David Moyo (Hamilton Academical, Skotsko), Knowledge Musona (Al Tai, Saúdská Arábie), Tinotenda Kadewere (Lyon, Francie).

TotalEnergies Africa Cup of Nations – CAFOnline.com

Led
13
Čt
2022
ME v házené mužů 2022
Led 13 – Led 30 celý den

15. Mistrovství Evropy v házené mužů spolupořádají Maďarsko a Slovensko od 13. do 30. ledna 2022. Oba národy budou poprvé hostit nejlepší házenkáře Evropy

Skupiny mistrovství Evropy 2022

Skupina (místo: Főnix Arena, Debrecen):
Slovinsko, Dánsko, Severní Makedonie, Černá Hora
Skupina B (Místo: budapest handball arena ):
Portugalsko, Maďarsko, Island, Nizozemsko
Skupina C (místo: PICK Arena):
Chorvatsko, Srbsko, Francie, Ukrajina
Skupina D (místo: Aréna Ondreje Nepely, Bratislava):
Německo, Rakousko, Bělorusko, Polsko
Tato skupina (místo: Aréna Ondreje Nepely, Bratislava):
Španělsko, Švédsko, Česká republika, Bosna a Hercegovina
Skupina F (Místo: Steel Arena, Košice):
Norsko, Rusko, Slovensko, Litva

Během 17 hracích dnů  EURO 2022 mohou fanoušci zažít 65 nejlepších zápasů v házené.
24 týmů z Evropy odehraje od 13. ledna zápasy ve skupinách v šesti skupinách v pěti pořadatelských městech turnaje, Budapešti, Szegedu, Debrecínu, Košicích a Bratislavě. Slovenská metropole bude až do 18. ledna hostit boje dvou skupin. Dva nejlépe nasazené týmy z každé skupiny (celkem 12 týmů) postoupí do hlavního kola začínajícího 20. ledna ve dvou skupinách v Budapešti a Bratislavě, odkud šest nejlepších se zúčastní finálového víkendu (28.-30. ledna 2022) v Budapešti.
První dvě místa ve skupině postoupí do semifinále a bojují o medaile, o třetí místo se bude hrát o 5. místo. Finále evropského šampionátu se bude konat 30. ledna v Budapešti.

Házená Euro 2022: rozpis, termíny, čas a skupiny předkola

Info – pravidla: Nejlepší dva týmy ze skupin 6. předkola postupují do hlavního kola.

Skupina a

13.01.2022, 18:00: Slovinsko – Severní Makedonie

13. ledna 2022, 20:30: Dánsko – Černá Hora

15. ledna 2022, 18:00: Severní Makedonie – Černá Hora

15. ledna 2022, 20:30: Slovinsko – Dánsko

17. ledna 2022, 18:00: Černá Hora – Slovinsko

17. ledna 2022, 20:30: Severní Makedonie – Dánsko

Skupina B

13. ledna 2022, 20:30: Maďarsko – Nizozemsko

14.01.2022, 20:30: Portugalsko – Island

16. ledna 2022, 18:00: Portugalsko – Maďarsko

16. ledna 2022, 20:30: Island – Nizozemsko

18. ledna 2022, 18:00: Island – Maďarsko

18. ledna 2022, 20:30: Nizozemsko – Portugalsko

Skupina C

13.01.2022, 18:00: Srbsko – Ukrajina

13. ledna 2022, 20:30: Chorvatsko – Francie

15. ledna 2022, 18:00: Francie – Ukrajina

15. ledna 2022, 20:30: Chorvatsko – Srbsko

17. ledna 2022, 18:00: Ukrajina – Chorvatsko

17. ledna 2022, 20:30: Francie – Srbsko

Skupina D

14.01.2022, 18:00: Německo – Bělorusko

14. ledna 2022, 20:30: Rakousko – Polsko

16. ledna 2022, 18:00: Německo – Rakousko

16. ledna 2022, 20:30: Bělorusko – Polsko

18. ledna 2022, 18:00: Polsko – Německo

18. ledna 2022, 20:30: Bělorusko – Rakousko

Skupina E

13. ledna 2022, 18:00: Španělsko – Česká republika

13. ledna 2022, 20:30: Švédsko – Bosna a Hercegovina

15. ledna 2022, 18:00: Česká republika – Bosna a Hercegovina

15. ledna 2022, 20:30: Španělsko – Švédsko

17. ledna 2022, 18:00: Bosna a Hercegovina – Španělsko

17. ledna 2022, 20:30: Česká republika – Švédsko

Skupina F.

13. ledna 2022, 18:00: Rusko – Litva

13. ledna 2022, 20:30: Norsko – Slovensko

15. ledna 2022, 18:00: Slovensko – Litva

15. ledna 2022, 20:30: Norsko – Rusko

17. ledna 2022, 18:00: Slovensko – Rusko

17. ledna 2022, 20:30: Litva – Norsko

Rozpis Mistrovství Evropy v házené 2022: Rozpis hlavního kola

Informace o časech: Utkání začínají v 15:30, 18:00 a 20:30.

Skupina 1

20. ledna 2022: Vítěz skupiny C – druhá skupina B

20. ledna 2022: Druhá skupina A – Druhá skupina C

20. ledna 2022: Vítěz skupiny A – Vítěz skupiny B

22. ledna 2022: Vítěz skupiny C – Vítěz skupiny B

22.01.2022: Skupina A – Druhá skupina C

22.01.2022: Skupina A – Druhá skupina B

24. ledna 2022: Vítěz skupiny A – druhá skupina B

24. ledna 2022: Druhá skupina A – Vítěz skupiny C

24. ledna 2022: Vítěz skupiny B – druhá skupina C

26.01.2022: Vítěz skupiny A – Vítěz skupiny C

26.01.2022: Druhá skupina A – Vítěz skupiny B

26.01.2022: Druhá skupina B – Druhá skupina C

Skupina 2

20. ledna 2022: Vítěz skupiny F – druhá skupina E

20. ledna 2022: Druhá skupina D – Druhá skupina F

20. ledna 2022: Vítěz skupiny D – vítěz skupiny E

21.01.2022: Vítěz skupiny F – Vítěz skupiny E

21.01.2022: Vítěz skupiny D – Druhá skupina F

21.01.2022: Druhá skupina D – Druhá skupina E

23.01.2022: Vítěz skupiny D – Druhá skupina E

23.01.2022: Druhá skupina D – Vítěz skupiny F

23.01.2022: Vítěz skupiny E – Druhá skupina F

25.01.2022: Vítěz skupiny D – Vítěz skupiny F

25.01.2022: Druhá skupina D – vítěz skupiny E

25.01.2022: Druhá skupina E – Druhá skupina F

Rozpis Mistrovství Evropy v házené 2022: Termíny semifinále, finále, hra o 3. a 5. místo

Hrát o 5. místo

28.01.2022, 15:30: třetí skupina 1 – třetí skupina 2

Mistrovství Evropy v házené 2022: semifinále

28.01.2022, 18:00: Vítěz 1. skupiny – 2. skupina 2

28.01.2022, 20:30: první skupina 2 – druhá skupina 1

Zápas o 3. místo

30.01.2022, 15:30: Semifinále poražených 1 – semifinále poražených 2

EM házené 2022: finále

30. ledna 2022, 18:00: Vítěz semifinále 1 – vítěz semifinále 2

Led
17
Po
2022
Australian Open 2022 Živě
Led 17 – Led 30 celý den

Australian Open 2022  je tenisový turnaj, první ze čtyř grandslamových turnajů, které se budou konat v profesionálním tenisovém kalendáři. Pořádá se na tvrdých kurtech od roku 1988 a je jednou z největších sportovních akcí na jižní polokouli.

 

Novak Djokovic získal rekordních 9 titulů ve dvouhře mužů, Margaret Courtová získala rekordních 11 titulů ve dvouhře žen. 2021 Australian Open šampioni byli:

 

Mistr dvouhry mužů 2021 –  Novak Djokovic (SRB)

 

Šampionka dvouhry žen 2021 – Naomi Osaka (JPN)

 

Mistr čtyřhry mužů 2021 – Ivan Dodig (CRO) / Filip Polášek (SVK)

 

Šampion čtyřhry žen 2021 – Elise Mertens (BEL) / Aryna Sabalenka (BLR)

 

Šampion 2021 smíšené čtyřhry – Barbora Krejčíková (CZE) / Rajeev Ram (USA)

 

Tato událost je prvním grandslamovým turnajem v tenisovém kalendáři, který se koná každý rok po dobu 2 týdnů od poloviny do konce ledna. Další akce se bude konat od pondělí 17. ledna do neděle 30. ledna 2022.

 

Další informace

Kde sledovat Australian Open

Oficiální web Australian Open

 

Program Australian Open 2022

Australian Open 2022 se koná od pondělí 17. ledna do neděle 30. ledna 2022 místního času.

Zápas prvního kola začíná v 11:00 AEDT.

Zde je rozpis turnaje:

  • Pondělí 17. ledna: První kolo mužů a žen
  • Úterý 18. ledna: První kolo mužů a žen
  • Středa 19. ledna: Druhé kolo mužů a žen
  • Čtvrtek 20. ledna: Druhé kolo mužů a žen
  • Pátek 21. ledna: Třetí kolo mužů a žen
  • Sobota 22. ledna: Třetí kolo mužů a žen
  • Neděle 23. ledna: Čtvrté kolo mužů a žen
  • Pondělí 24. ledna: Čtvrté kolo mužů a žen
  • Úterý 25. ledna: Čtvrtfinále mužů a žen
  • Středa 26. ledna: Čtvrtfinále mužů a žen
  • Čtvrtek 27. ledna: Semifinále dvouhry žen
  • Pátek: 28. ledna: Semifinále dvouhry mužů, finále smíšené čtyřhry
  • Sobota 29. ledna: finále dvouhry žen, finále čtyřhry mužů
  • Neděle 30. ledna: finále dvouhry mužů, finále čtyřhry žen

Losování Australian Open 2022

Zde je 8 nejlepších nasazených hráčů na Australian Open 2022 pro mužskou dvouhru:

  1. Novak Djokovič, Srbsko
  2. Daniil Medveděv, Rusko
  3. Alexander Zverev, Německo
  4. Stefanos Tsitsipas, Řecko
  5. Andrej Rublev, Rusko
  6. Rafael Nadal, Španělsko
  7. Matteo Berrettini, Itálie
  8. Casper Ruud, Norsko

A 8 nejlepších nasazených ve dvouhře žen:

  • Ashleigh Barty, Austrálie
  • Aryna Sabalenka, Bulharsko
  • Garbine Muguruzaová, Španělsko
  • Barbora Krejčíková, Česká republika
  • Maria Sakkari, Řecko
  • Anett Kontaveit, Estonsko
  • Iga Swiatek, Polsko
  • Paula Badosa, Španělsko

 

Dvouhra muži – 1. kolo

Kozlov – Veselý 7-5 6-3 6-4

(3) Zverev – Altmaier 7-6(3) 6-3 7-6(1)

(6) Nadal – Giron 6-1 6-4 6-2

(7) Berrettini – Nakashima 4-6 6-2 7-6(5) 6-3

(10) Hurkacz – Gerasimov 6-2 7-6(3) 6-7(5) 6-3

Korda – (12) Norrie 6-3 6-0 6-4

(14) Shapovalov – Djere 7-6(3) 6-4 3-6 7-6(3)

(16) Garín – Bagnis 6-3 6-4 5-7 6-7(4) 6-3

(17) Monfils – Coría 6-1 6-1 6-3

(18) Karacev – Munar 3-6 7-6(1) 6-7(3) 6-4 6-4

(19) Carreño – Etcheverry 6-1 6-2 7-6(2)

(23) Opelka – Anderson 6-3 6-4 7-6(3)

(25) Sonego – Querrey 7-5 6-3 6-3

(28) Chačanov – Kudla 3-6 6-3 6-2 7-6(2)

(31) Alcaraz – Tabilo 6-2 6-2 6-3

Lajovič – Fucsovics 6-3 4-6 6-1 6-7(6) 6-1

Soon Woo Kwon – Rune 3-6 6-4 3-6 6-3 6-2

Vukic – Harris 4-6 6-3 7-5 7-6(3)

Albot – Nišioka 6-3 6-4 4-6 6-2

Bonzi – Gojowczyk 6-3 6-3 6-3

Martínez – Delbonis 7-6(15) 3-6 6-4 6-2

Mannarino – Duckworth 6-4 2-6 3-6 6-2 6-1

Bublik – Escobedo 3-6 7-6(5) 6-3 6-3

Köpfer – Taberner 6-1 3-6 6-4 6-1

Moutet – Pouille 3-6 6-3 6-4 6-3

T. Griekspoor – Fognini 6-1 6-4 6-4

McDonald – Milojevič 5-7 6-4 6-3 6-2

Kecmanovič – Caruso 6-4 6-2 6-1

Hanfmann – Kokkinakis 6-2 6-3 6-2

Millman – F. López 6-1 6-3 4-6 7-5

Otte – Chun-Hsin Tseng 6-4 6-3 6-2

Paul – Kukuškin 6-3 6-4 6-2

Dvouhra ženy – 1. kolo

(4) Krejčíková – Petkovicová 6-2 6-0

Martincová – Davisová 7-5 6-2

(1) Bartyová – Curenková 6-0 6-1

(5) Sakkariová – Mariaová 6-4 7-6(2)

(8) Badosaová – Tomljanovicová 6-4 6-0

Keysová – (11) Keninová 7-6(2) 7-5

(13) Ósakaová – Osoriová 6-3 6-3

(15) Svitolinová – Ferrová 6-1 7-6(4)

Qiang Wang – (18) Gauffová 6-4 6-2

(21) Pegulaová – Kalininová 4-6 7-6(1) 7-5

(22) Bencicová – Mladenovicová 6-4 6-3

(24) Azarenková – Udvardyová 6-3 6-1

(26) Ostapenková – Schmiedlová 6-7(7) 6-4 6-1

(28) Kuděrmetovová – Liuová 6-4 6-4

(30) Giorgiová – Potapovová 6-4 6-0

(32) Sorribesová – Flipkensová 6-4 6-1

Anisimovová – Hartonová 2-6 6-4 6-3

Tanová – Putincevová 6-3 6-3

Qinwen Zheng – Sasnovičová 6-3 1-6 7-6(5)

Peraová – Alexandrovová 7-5 6-3

Brengleová – Jastremská 6-1 0-6 5-0 / skreč

Kosťuková – Parryová 6-1 7-6(2)

Zaněvská – Juvanová 7-6(7) 7-6(4)

Van Uytvancková – Bucsaová 6-3 6-4

Párrizasová – Baraová 6-3 6-1

Bronzettiová – Gračevová 3-6 6-2 6-3

Xiyu Wang – Kužmová 7-5 6-3

Ruseová – Paoliniová 6-1 6-3

Riskeová – Vekičová 6-2 6-2

Trevisanová – Hibinová 6-2 6-3

Teichmannová – Martičová 6-3 6-3

Cristianová – Minnenová 7-5 6-4

Led
20
Čt
2022
Biatlon Antholz 2022 program výsledky
Led 20 @ 2:15 pm – Led 23 @ 5:15 pm

Biatlon Antholz 2022 program výsledky

20. 1. – 14:15 – Vytrvalostní závod mužů

21. 1. – 14:15 – Vytrvalostní závod žen

22. 1. – 12:50 – Hromadný start mužů

22. 1. – 15:00 – Štafeta žen

23. 1. – 12:15 – Štafeta mužů

23. 1. – 15:15 – Hromadný start žen

Úno
4
2022
FORTUNA:LIGA 20. kolo program
Úno 4 @ 7:46 pm – Úno 6 @ 8:46 pm

FORTUNA:LIGA 20. kolo program

Plzeň – Hr. Králové, Č. Budějovice – Sparta, Ml. Boleslav – Ostrava, Jablonec – Olomouc, Teplice – Bohemians, Pardubice – Slovácko, Slavia – Karviná, Zlín – Liberec.

Úno
5
So
2022
Biatlon ZOH Peking 2022 program
Úno 5 @ 8:27 am – Úno 18 @ 9:27 am

Biatlon ZOH Peking 2022 program

5. 2. – 10:00 – Smíšená štafeta

7. 2. – 10:00 – Vytrvalostní závod žen

8. 2. – 9:30 – Vytrvalostní závod mužů

11. 2. – 10:00 – Sprint žen

12. 2. – 10:00 – Sprint mužů

13. 2. – 11:45 – Stíhací závod mužů

13. 2. – 10:00 – Stíhací závod žen

15. 2. – 10:00 – Štafeta mužů

16. 2. – 8:45 – Štafeta žen

19. 2. – 10:00 – Hromadný start žen

18. 2. – 10:00 – Hromadný start mužů

Úno
9
St
2022
Česko – Dánsko Živě (ZOH 2022)
Úno 9 @ 2:00 pm – 5:00 pm

Podrobnosti zápasu

  • Česko – Dánsko
  • ZOH 2022 Hokej
  • Datum – 9.02.2022
  • Čas zahájení – 14:10 UTC
  • Místo konání: Stadion Čína

Jak sledovat přímý přenos Česko – Dánsko

Podle následujících kroků můžete hru sledovat zcela zdarma a bez reklam

  • Krok 1 – Klikněte na pole Live Stream výše a proveďte registraci zcela zdarma
  • Krok 2 – Najděte svou událost v obrovském sportovním pokrytí
  • Krok 3 – Užijte si to

Sledujte Česko – Dánsko Živě na Čt4 sport

Program Českého týmu ZOH v Pekingu 2022
Středa 9. února: 14:10 Česká republika – Dánsko.
Pátek 11.února 09:40 Česká republika – Švýcarsko.
Sobota 12. února 14:10 Rusko – Česká republika ,

Úno
10
Čt
2022
Slovensko – Fínsko Naživo (ZOH 2022)
Úno 10 @ 9:30 am – 12:00 pm

Podrobnosti zápasu

  • Slovensko – Fínsko
  • ZOH 2022 Hokej
  • Datum – 10.02.2022
  • Čas zahájení – 9:40 UTC
  • Místo konání: Stadion Čína

Jak sledovat přímý přenos Slovensko – Fínsko

Podle následujících kroků můžete hru sledovat zcela zdarma a bez reklam

  • Krok 1 – Klikněte na pole Live Stream výše a proveďte registraci zcela zdarma
  • Krok 2 – Najděte svou událost v obrovském sportovním pokrytí
  • Krok 3 – Užijte si to

Sledujte Finsko – Slovensko Živě na Čt4 sport

Program Slovenského  týmu na  ZOH v Pekingu 2022

Čtvrtek 10. února: 09:40 Finsko – Slovensko

Pátek 11. února  : 14:10 Švédsko – Slovensko

Neděle 13. února: Skupina C 05:10 Slovensko – Lotyšsko,

Úno
11
2022
Česko – Švýcarsko Živě (ZOH 2022)
Úno 11 @ 9:30 am – 12:00 pm

Podrobnosti zápasu

  • Česko – Švýcarsko
  • ZOH 2022 Hokej
  • Datum – 11.02.2022
  • Čas zahájení – 9:40 UTC
  • Místo konání: Stadion Čína

Jak sledovat přímý přenos Česko – Švýcarsko

Podle následujících kroků můžete hru sledovat zcela zdarma a bez reklam

  • Krok 1 – Klikněte na pole Live Stream výše a proveďte registraci zcela zdarma
  • Krok 2 – Najděte svou událost v obrovském sportovním pokrytí
  • Krok 3 – Užijte si to

Sledujte Česko – Dánsko Živě na Čt4 sport

Program Českého týmu ZOH v Pekingu 2022
Středa 9. února: 14:10 Česká republika – Dánsko.
Pátek 11.února 09:40 Česká republika – Švýcarsko.
Sobota 12. února 14:10 Rusko – Česká republika ,

Slovensko – Švédsko Naživo (ZOH 2022)
Úno 11 @ 2:00 pm – 4:30 pm

Podrobnosti zápasu

  • Slovensko – Švédsko
  • ZOH 2022 Hokej
  • Datum – 10.02.2022
  • Čas zahájení – 9:40 UTC
  • Místo konání: Stadion Čína

Jak sledovat přímý přenos Slovensko – Švédsko

Podle následujících kroků můžete hru sledovat zcela zdarma a bez reklam

  • Krok 1 – Klikněte na pole Live Stream výše a proveďte registraci zcela zdarma
  • Krok 2 – Najděte svou událost v obrovském sportovním pokrytí
  • Krok 3 – Užijte si to

Sledujte Finsko – Slovensko Živě na Čt4 sport

Program Slovenského  týmu na  ZOH v Pekingu 2022

Čtvrtek 10. února: 09:40 Finsko – Slovensko

Pátek 11. února  : 14:10 Švédsko – Slovensko

Neděle 13. února: Skupina C 05:10 Slovensko – Lotyšsko,

FORTUNA:LIGA 21. kolo program
Úno 11 @ 7:51 pm – Úno 13 @ 8:51 pm

FORTUNA:LIGA 21. kolo program

Sparta – Plzeň, Hr. Králové – Č. Budějovice, Liberec – Pardubice, Bohemians – Zlín, Karviná – Jablonec, Slovácko – Slavia, Olomouc – Ml. Boleslav, Ostrava – Teplice.