Tenis živě přenosy výsledky zápasů dnes program utkání

📺Živé přenosy📺Live výsledky

Chcete sledovat online přenos konkrétního tenisového turnaje online? Posuňte se dolů a přečtěte si, jak můžete sledovat tenisové přenosy online na většině turnajů (s výhradou geografických omezení). Představujeme vám našeho dokonalého průvodce, jak sledovat živé přenosy všech tenisových turnajů po celém světě níže.

Tenisoví fanoušci z celého světa se zde mohou dozvědět, jak sledovat své oblíbené tenisové turnaje online, v televizi nebo pomocí jiných zařízení. K dispozici jsou různé možnosti, jak nyní sledovat živé tenisové turnaje na všech úrovních, spolu se způsoby, jak jej sledovat v televizi v příslušných zemích.

Jak budeme pokračovat, aktualizujeme tento článek o nejnovější informace o tom, jak sledovat živé vysílání těchto tenisových zápasů. Doporučujeme také čtenářům, aby nám poslali e-mail nebo komentovali níže, pokud mají jakýkoli dotaz ohledně toho, kde mohou sledovat tenisové přenosy svých oblíbených tenisových soutěží, ať už na okruzích ATP nebo WTA.

🎾Tenis živě 🎾

Některé z níže uvedených možností mohou být k dispozici zdarma, jiné mohou vyžadovat výběr peněz, zatímco jiné mohou stát pár babek, ale mohou mít záruku vrácení peněz nebo bezplatné zkušební období, během kterého můžete zkontrolovat jak pro vás ve vaší zemi funguje jejich tenisový live stream.

Nejlepší způsob, jak sledovat tenisové přenosy online

Až do nedávné doby měla práva na tenisové přenosy ve Velké Británii Sky Sports, ale nyní je vyhrála společnost Amazon Prime. Pokud stále hledáte sledovat živé přenosy většiny z těchto tenisů po celém světě.

Zatímco různé tenisové turnaje, ať už pro muže nebo ženy, nebo dokonce grandslamové tenisové soutěže, mohou být vysílány na různých webových stránkách, v závislosti na prodeji různých práv, nejlepším způsobem, jak sledovat (a sázet) živé přenosy tenisu pro všechny turnaje, je registrace s jednou z následujících sázkových kanceláří.

Tito dva bookmakeři, kteří naživo streamují většinu tenisových zápasů z celého světa, včetně Grand Slams, Masters, Tour Finals, soutěží ATP a WTA a dokonce Challengerů, Davis Cupu, Fed Cupu, Laver Cupu a ITF Circuit, jsou Tipsport Tv a Fortuna TV .

Financovaný účet u kterékoli z těchto dvou sázkových kanceláří nebo sázení za posledních 24 hodin vám umožní luxus sledovat živé přenosy tenisu spolu s mnoha dalšími online sporty (s výhradou geografických omezení).

 

Sledujte živé přenosy z tenisu na Tipsport Tv

Přejděte na Tipsport Tv
Klikněte na odkaz Připojit se, vyplňte své údaje a vložte na svůj účet minimální částku 100 kč
Klikněte na kartu Živý přenos v horní části a vyberte svůj tenisový zápas
Sledujte (a sázejte) na live parní akci tenisu! (Vezměte prosím na vědomí, že u některých přímých přenosů z tenisu se mohou vztahovat geografická omezení. Rovněž je nutné mít financovaný účet nebo vsadit do 24 hodin před sledováním přímého přenosu).

🎾Tenis živě 🎾

Sledujte živé přenosy z tenisu pomocí Fortuna TV

Přejděte na Fortuna TV
Klikněte na odkaz Připojit se, vyplňte své údaje a vložte na svůj účet minimální částku 100 kč
Klikněte na kartu Živý přenos v horní části a vyberte svůj tenisový zápas
Sledujte (a sázejte) na live parní akci tenisu! (Upozorňujeme, že u některých přímých přenosů z tenisu mohou platit geografická omezení)

 

📺živé přenosy 📺

Pokud již jste uživatelem některého z výše zmíněných webů, musíte se přihlásit ke svému účtu a zajistit, aby v něm byl vložen vklad minimálně  100 kč (nebo ekvivalent měny ve vaší zemi), abyste mohli sledovat živé vysílání téměř každý ATP, WTA, Masters Series ,  Grand Slam a dokonce i tenisový turnaj Challenger.

Nejlepší věcí na sledování přímého přenosu tenisu na těchto webech je to, že pokrývají více než 100 000 událostí živě po celý rok, a to zahrnuje většinu důležitých tenisových zápasů. A se stejným vkladem můžete po celý svůj život sledovat živé vysílání všech těchto událostí – nejen tenisu.

Ať už je to Australian Open, French Open, Wimbledon nebo US Open, nebo jakákoli jiná soutěž ATP nebo WTA nebo dokonce Challenger z celého světa, můžete sledovat živé vysílání těchto turnajů online.

Velkou výhodou přímého přenosu tenisu tímto způsobem je tedy nejlevnější možná volba ze všech ostatních zmíněných na této stránce, ale je tu také malá nevýhoda. Problémem živého přenosu je, že je někdy obtížné jej sledovat kvůli rozměrům obrazovky – jsou menší než váš typický placený přímý přenos.

Pokud však chcete sledovat a sázet na tenisové turnaje z celého světa, pak je vaše nejlepší sázka (bez slovních hříček!) Jít s jedním z výše uvedených.

Jednou z největších výhod výše uvedeného je, že můžete sledovat tyto tenisové živé přenosy na zařízení podle vašeho výběru, včetně živého tenisu na telefonu.

[WPSM_AC id=448]

Pokud výše uvedené metody, abyste mohli sledovat tenis naživo, pro vás nefungují, pak pro vás vždy existuje možnost placeného živého tenisu. U tenisových turnajů ATP je jedním ze způsobů, jak sledovat jeho živé tenisové přenosy, přihlášení k odběru TennisTV.com zde . Tenisové turnaje WTA lze živě streamovat pomocí WTATV.com zde .

Nejlepší na těchto dvou webech, které streamují živý tenis, je, že můžete sledovat více zápasů současně, aniž byste se museli starat o přepínání kanálů. Tyto živé přenosy lze také sledovat na cestách, dávají vám možnost pozastavit a přetočit a kromě všech živých akcí streamování tenisu mají také další funkce, jako jsou zvýraznění a rozhovory a práce.

To vše samozřejmě zní dobře, ale stojí to za cenu.

Chcete-li se přihlásit k odběru TennisTV.com u všech akcí ATP, budete muset vydělat 14,99 $ měsíčně, zatímco vstupenka WTATV.com přijde za 9,99 $ měsíčně nebo 74,99 $ ročně.

Ne každý může jít na živá vystoupení zápasů sledovat své oblíbené hráče, jak na hřišti kouzlí, ale mohou si užít vzrušení a vychutnat si každé vítězství během turnajů. Diváci ve Velké Británii nejsou vynecháni, protože si také mohou užít sledování tenisových her naživo pomocí video aplikace Amazon Prime.

37 z turnajů ATP lze sledovat přístupem na Amazon Prime Video.

Díky svým exkluzivním streamovacím právům bude Amazon živě vysílat zápasy předplatitelům, kteří si předplatí své členství v Prime Instant video. Diváci si mohou předplatit měsíční balíček 7,99 GBP měsíčně nebo jednorázovou platbu 79 GBP ročně.

Přístup na TennisTV.com a WTATV.com vám umožňuje sledovat živé přenosy tenisu také na mobilním telefonu podle vašeho výběru, aniž byste ztratili jakoukoli kvalitu.

Jak sledovat tenisové přenosy naživo pomocí Amazon Prime 

V nedávné době vyhrála Amazon Prime práva na sledování tenisu ATP naživo  pro období mezi lety 2019 a 2023. Informace o tom, jak sledovat tenis naživo pomocí Amazon Prime ve Velké Británii, najdete níže.

Sledovat tenisový zápas naživo je velmi vzrušující snaha, ale stejně vzrušující je i sledování doma nebo na cestách. A pokud jste ve Velké Británii, sledování živého streamování tenisu je s příchodem Amazon Prime Video ještě snazší.

Níže uvádíme základní informace o tom, jak sledovat tenis naživo ve Velké Británii, a tenisové turnaje, které můžete sledovat naživo.

Chcete-li použít tuto streamovací službu, budete si muset stáhnout aplikaci Amazon Prime Video. Po stažení si aplikaci musíte nainstalovat do telefonu nebo na plochu. Pokud máte Smart TV, můžete si také prohlédnout zápasy.

Když je aplikace plně nainstalovaná, aktivujte ji spuštěním. Chcete-li aktivovat své členství, budete si muset předplatit službu přechodem do segmentu stavu objednávky a výběrem preferovaného plánu předplatného.

Chcete-li zkontrolovat aktualizace a načasování nadcházejících zápasů, přejděte do části Knihovna v seznamu nabídek. Nezapomeňte také, že ke streamování živých tenisových zápasů online potřebujete aktivní připojení k internetu.

 

Živé tenisové přenosy v jiných zemích

Jak sledovat tenisové přenosy z následujících turnajů v přímém přenosu

Kliknutím na každý z níže uvedených odkazů pochopíte, jak sledovat živé vysílání těchto tenisových turnajů.

 • Živé streamování z Australian Open

První major roku se obvykle hraje od třetího lednového týdne a některé z největších světových hvězd zahajují svou každoroční tenisovou cestu v Melbourne. Sledujte tenisové přenosy na Australian Open v přímém přenosu z této první velké události roku, když Novak Djokovic a Serena Williams vypadají, že si na tomto turnaji přidají ke svým rekordním sedmi titulům.

 • Živé přenosy z Indian Wells Masters

Hráči mají obvykle zhruba měsíc a půl po Australian Open, aby se zorientovali těsně předtím, než se tenisová sezóna přesune na první turnaj Masters sezóny v Indian Wells. Sledujte živé přenosy tenisu Indian Wells Masters z kalifornských pouští, zatímco 96 nejlepších mužských a ženských tenistek soutěží v soutěži dvouhry o nejvyšší ocenění. The Indian Wells Masters je často označován jako pátý grandslam roku.

 • Živé vysílání Miami Masters

Jakmile Miami Masters skončí, je čas na Miami Masters, druhý americký turnaj Masters roku – a měsíce! Když se tyto dvě soutěže konají společně s Indian Wells Masters, nazývají se Sunshine Masters a vítězství ve dvou turnajích ve stejném roce je považováno za nejtěžší tenisovou dvojku. Sledujte živé přenosy tenisu Miami Masters pomocí možností uvedených v odkazu.

 • Přímé přenosy Masters z Monte Carla

Monte-Carlo Masters je třetím turnajem Masters roku v mužské části losování, ale co je důležitější, signalizuje vážnou věc s antukovým švihem. Rafael Nadal je v této soutěži 11násobným šampiónem a vyhrál ji osmkrát za sebou v letech 2005 až 2012, než zastavil svůj běh Novak Djokovič. Sledujte živé přenosy tenisu Monte Carlo Masters kliknutím na výše uvedený odkaz a vyzkoušením zobrazených možností.

 • Madrid Open Live Streaming

V návaznosti na Monte Carlo Masters je Madrid Open dalším velkým tenisovým turnajem v tenisovém kalendáři a vidí nejlepší hráče z mužského i ženského světa. Je to také první turnaj, kde se poprvé zkoušela modrá hlína, ale ten byl od té doby vyřazen. Co se nezměnilo, je Nadalova dominance, která zde také získala pět titulů, ale dobrou zprávou pro ostatní účastníky je, že v předchozích čtyřech sezónách vyhrál jen jeden titul. Sledujte živé vysílání Madrid Open kliknutím na odkaz výše.

 • Živé přenosy z Říma Masters

Více informací TBA

 • Francouzský otevřený přímý přenos

Druhý Grand Slam roku se bude hrát na Roland-Garros a přinese velkou poptávku od tenisových fanoušků. Díky tomu, že Rafael Nadal mnohokrát vyhrál titul, je to pro fanoušky Nadal hit pro jednoho, ale v poslední době je díky Rogeru Federerovi ještě sledovanější turnaj. Novak Djokovic a Dominic Thiem budou i nadále usilovat o titul v mužské straně, zatímco ženská remíza bude vzhledem k nepředvídatelné povaze turnaje svádět bitvu o trofej.

 • Živý přenos z Wimbledonu

Bez turnaje Masters hraného na trávě je Wimbledon obvykle hostován poslední červnový týden / první červencový týden a je celosvětově nejsledovanějším tenisovým turnajem. Vstupenky na Wimbledon je těžké získat a ti, kteří to nemohou sledovat z arény, hledají možnosti živého vysílání pro turnaj. Mezi největší jména Wimbledonu v poslední době patří Federer, Djokovič, Serena Williamsová, Nadal a Simona Halepová a fanoušci toho mohou v příštích letech očekávat více.

 • Živé přenosy Rogers Cupu

Toto je první turnaj Masters po Wimbledonu a první v sérii US Open, což z něj dělá docela důležitý turnaj v sezóně. Je to vzácný tenisový turnaj, protože se každý rok hraje ve dvou různých městech o losování mužů a žen; Toronto a Montreal hrají střídavě ve dvou částech losování. Rogersův pohár se obvykle hraje v prvním srpnovém týdnu každou sezónu. Sledujte živé vysílání Canadian Masters kliknutím na odkaz výše.

 • Cincinnati Open Live Streaming

Cincinnati Open nebo Western a Southern Open se obvykle hraje v Cincinnati s výjimkou roku 2020, kdy byla soutěž přesunuta do New Yorku kvůli pandemii koronaviru. Hraje se jako turnaj Masters na okruhu mužů a soutěž WTA Premier 5 po stránce žen. Živé přenosy Cincinnati Open najdete kliknutím na odkaz výše.

 • US Open Live Streaming

US Open je obvykle poslední grandslamovou soutěží roku a obvykle začíná poslední srpnový týden. V roce 2020 se však kvůli pandemii přesunul French Open na US Open a zrušením Wimbledonu se stal druhým grandslamovým v sezóně.

 • Živé vysílání Shanghai Masters

Více informací TBA

 • Živé vysílání Paris Masters

Více informací TBA

Závěrečná slova o tom, jak sledovat tenis naživo

Snažíme se vám přinést to nejnovější ze světa živého tenisu. Přestože náš výše uvedený průvodce je jedním z nejúplnějších, které najdete online, uvědomujeme si, že je třeba vylepšovat a neustále aktualizovat výše uvedené informace o tom, jak sledovat tenis živě online, streamovat nebo v televizi. Pokud si všimnete nějaké nesrovnalosti, kontaktujte nás prostřednictvím naší kontaktní stránky.