Začíná se playoff hokejové Tipsport extraligy, zde jsou dvojice a kompletní rozpis předkola. Předkolo playoff hokejové Tipsport extraligy začíná 11. března. Známé jsou dvojice. Hraje se na tři vítězné souboje a čtvrtfinále poznáme nejpozději 17. března.
Předkolo dvoří tyto dvojice: Plzeň – Olomouc, Hradec Králové – Litvínov, Pardubice – Karlovy Vary , Vítkovice – Kometa.
Finále play off si zahrají HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha
Hokej Extraliga Play off 2022 program
Aktuální výsledky hokeje zde !!
TŘINEC – SPARTA
18. 4. 2022 Třinec – Sparta
19. 4. 2022 Třinec – Sparta
22. 4. 2022 Sparta – Třinec
23. 4. 2022 Sparta – Třinec
Úterý 26. dubna – případný 5. zápas:
17:00 HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha
Čtvrtek 28. dubna – případný 6. zápas:
19:00 HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec
Sobota 30. dubna – případný 7. zápas:
18:00 HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha
Program semifinále play off
Neděle 3. dubna – 1. zápasy:
14:30 HC Sparta Praha – HC Motor České Budějovice
17:00 HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
Pondělí 4. dubna – 2. zápasy:
17:00 HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
19:00 HC Sparta Praha – HC Motor České Budějovice
Čtvrtek 7. dubna – 3. zápasy:
17:00 BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
19:00 HC Motor České Budějovice – HC Sparta Praha
Pátek 8. dubna – 4. zápasy:
17:00 BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
19:00 HC Motor České Budějovice – HC Sparta Praha
Pondělí 11. dubna – případné 5. zápasy:
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha – HC Motor České Budějovice
Středa 13. dubna – případné 6. zápasy:
BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
HC Motor České Budějovice – HC Sparta Praha
Pátek 15. dubna – případné 7. zápasy:
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha – HC Motor České Budějovice
Čtvrtfinálové dvojice
Hradec Králové – Mladá Boleslav
Třinec – Vítkovice
Sparta Praha – Liberec
České Budějovice – Pardubice
Předkolo play off 2022
HC Dynamo Pardubice vs. HC Energie Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň vs. BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec vs. HC Kometa Brno
HC VÍTKOVICE RIDERA vs. HC Olomouc
Předkolo play off 2022
HC Dynamo Pardubice vs. HC Energie Karlovy Vary
HC Škoda Plzeň vs. BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec vs. HC Kometa Brno
HC VÍTKOVICE RIDERA vs. HC Olomouc
Čtvrtfinále play off 2022
Mountfield HK vs. nejhůře postavený vítěz předkola
HC Oceláři Třinec vs. druhý nejhůře postavený vítěz předkola
HC Sparta Praha vs. druhý nejlépe postavený vítěz předkola
HC Motor České Budějovice vs. nejlépe postavený vítěz předkola
Termíny:
sobota 19. 3.
neděle 20. 3.
středa 23. 3.
čtvrtek 24. 3.
neděle 27. 3.
úterý 29. 3.
čtvrtek 31. 3.
Finále play off
Termíny: 18., 19., 22., 23., případně 26., 28. a 30. dubna
Neděle 18. dubna – 1. zápas:
18:00 HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
Pondělí 19. dubna – 2. zápas
17:00 HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 22. dubna – 3. zápas
18:30 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec
Pátek 23. dubna – 4. zápas
17:00 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec
Pondělí 26. dubna – případný 5. zápas
17:00 HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
Středa 28. dubna – případný 6. zápas
17:00 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec
Pátek 30. dubna – případný 7. zápas
17:00 HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
Program semifinále play off
Sobota 3. dubna – 1. zápasy
15:00 HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
17:00 HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
Neděle 4. dubna – 2. zápasy
15:00 HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
17:00 HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
Středa 7. dubna – 4. zápasy
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 8. dubna – 4. zápasy
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
Neděle 11. dubna – případné 5. zápasy
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
Úterý 13. dubna – případné 6. zápasy
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 15. dubna – případné 7. zápasy
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
Čtvrtfinále play off
Čtvrtek 18. března – 1. zápasy:
17:00 BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
19:00 Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
Pátek 19. března – 2. zápasy:
17:00 Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
19:00 BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
Sobota 20. března – 1. zápasy:
15:00 HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
17:00 HC Sparta Praha – HC Olomouc
Neděle 21. března – 2. zápasy:
15:00 HC Sparta Praha – HC Olomouc
17:00 HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
Pondělí 22. března – 3. zápasy:
17:00 Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
19:00 HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
Úterý 23. března – 4. zápasy:
17:00 HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
19:00 Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
Středa 24. března – 3. zápasy:
HC Olomouc – HC Sparta Praha
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 25. března – 4. zápasy:
HC Olomouc – HC Sparta Praha
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
Pátek 26. března – případné 5. zápasy:
BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
Sobota 27. března – případné 5. zápasy:
HC Sparta Praha – HC Olomouc
HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
Neděle 28. března – případné 6. zápasy:
HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
Pondělí 29. března – případné 6. zápasy:
HC Olomouc – HC Sparta Praha
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
Úterý 30. března – případné 7. zápasy:
BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
Středa 31. března – případné 7. zápasy:
HC Sparta Praha – HC Olomouc
HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
PŘEDKOLO
Středa 10. března – 1. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield Hradec Králové – HC Verva Litvínov
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
HC Vítkovice Ridera – HC Kometa Brno
Čtvrtek 11. března – 2. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield Hradec Králové – HC Verva Litvínov
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
HC Vítkovice Ridera – HC Kometa Brno
Sobota 13. března – 3. zápasy:
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
HC Verva Litvínov – Mountfield Hradec Králové
HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno – HC Vítkovice Ridera
Neděle 14. března – případné 4. zápasy:
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
HC Verva Litvínov – Mountfield Hradec Králové
HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno – HC Vítkovice Ridera
Úterý 16. března – případné 5. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield Hradec Králové – HC Verva Litvínov
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
HC Vítkovice Ridera – HC Kometa Brno
Vítězové české Extraligy ledního hokeje po jednotlivých ročnících. Nejvíce titulů v historii Extraligy získal Vsetín, který zvítězil celkem šestkrát. Čtyři vítězství pak náleží Spartě a tři Pardubicím.
Samostatná česká Extraliga ledního hokeje se hraje od sezóny 1993/1994, kdy navázala na dřívější Československou hokejovou ligu.
Historie vítězů hokejové extraligy
FINÁLOVÉ SÉRIE ČESKÉ EXTRALIGY
1994 Olomouc – Pardubice 3:1 (2:3N, 2:1N, 5:2, 2:1)
1995 Vsetín – Zlín 3:1 (3:6, 2:1, 4:2, 2:1P)
1996 Vsetín – Litvínov 4:1 (1:2, 8:1, 6:1, 4:1, 2:1)
1997 Vsetín – Vítkovice 3:0 (3:1, 4:2, 2:0)
1998 Vsetín – Třinec 3:0 (5:1, 4:1, 3:1)
1999 Vsetín – Zlín 3:0 (3:1, 4:3, 4:2)
2000 Sparta – Vsetín 3:0 (4:2, 4:0, 1:0)
2001 Vsetín – Sparta 3:1 (3:2P, 3:4, 6:3, 4:1)
2002 Sparta – Vítkovice 3:1 (2:3, 3:2, 7:0, 4:1)
2003 Slavia – Pardubice 4:3 (0:1, 4:2, 5:4P, 2:0, 3:4P, 1:5, 1:0)
2004 Zlín – Slavia 4:1 (2:3P, 3:2P, 2:1, 1:0, 4:1)
2005 Pardubice – Zlín 4:0 (4:2, 4:1, 2:0, 3:2)
2006 Slavia – Sparta 2:4 (3:4N, 2:1, 1:2P, 2:3, 3:2, 0:3)
2007 Sparta – Pardubice 4:2 (5:4P, 5:3, 7:3, 2:5, 1:5, 2:0)
2008 Slavia – Karlovy Vary 4:3 (4:5, 5:2, 4:3, 2:8, 4:0, 1:4, 4:2)
2009 Slavia – Karlovy Vary 2:4 (4:1, 1:5, 1:2N, 4:6, 3:2, 3:4)
2010 Pardubice – Vítkovice 4:0 (5:1, 1:0, 2:5, 2:3P)
2011 Třinec – Vítkovice 4:1 (5:2, 2:0, 1:4, 5:4N, 5:1)
2012 Pardubice – Kometa 4:2 (5:4N, 5:6, 1:2, 2:1N, 6:4, 5:1)
2013 Zlín – Plzeň 3:4 (0:3, 3:2N, 0:3, 5:2, 1:2, 5:2, 3:4P)
2014 Zlín – Kometa 4:1 (3:0 3:0, 4:1, 1:3, 5:3)
2015 Třinec – Litvínov 3:4 (1:3, 2:3, 1:0, 0:3, 2:1N, 6:3, 0:2)
2016 Liberec – Sparta 4:2 (1:3, 4:2, 1:4, 4:1, 4:3, 2:1P)
2017 Liberec – Kometa 0:4 (3:4, 3:4P, 0:3, 2:5)
2018 Třinec – Kometa 1:4 (5:1, 2:3, 3:2, 5:2, 1:4)