Lis 15, 2020
36 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mike Tyson vs Roy Jones Jr

Mike Tyson vs Roy Jones Jr

Written by

Mike Tyson vs Roy Jones Jr : Jak sledovat boxerský boj mezi Tyson vs Jones v exhibičním zápasu.

Předpokládejme, že jste fanouškem boxu, ale zápas Mike Tyson vs Roy Jones Jr by byl velmi očekávaným a pravděpodobně splněným snem, protože oba jsou veteráni boxu, kteří dominovali po celou dobu své skvělé kariéry. Velký boj se bude konat v sobotu 28. listopadu v Staples Center v Los Angeles. BT Sport Box Office vysílá ve Velké Británii přímý přenos Mike Tyson vs Roy Jones Jr.

Mike Tyson je nesporným bývalým mistrem světa v těžké váze a znovu se v ringu objeví po dlouhých 15 letech pauzy. „Železný“ Mike naposledy vstoupil do ringu v roce 2005, aby čelil Kevinovi McBrideovi. Tyson prohrál boj přes RTD a zavěsil boxerské rukavice a držel profesionální rekord 50 vítězství a šest porážek.

„Iron Mike“ je považován za největší těžké váhy všech dob, když vyhrál prvních devatenáct profesionálních zápasů knockoutem a je první těžkou váhou, která v roce 1987 sjednotila tituly WBA, WBC a IBF.

Naštěstí po mnoha spekulacích Tyson dokončil svůj boj proti Roy Jonesovi Jr.; bojovníci budou 28. listopadu bojovat o „Frontline Battle Belt“. Bude to slavnostní událost, ve které budou hrát Snoop Dogg, Lil ‚Wayne a Pitbull.

Tento nadcházející boj je první událostí a součástí série živých sportovních akcí pořádaných v rámci Mike Legys Only League, sportovního podniku nové generace.

 

Oba muži jsou již ve svých 50 letech, dávno za svými vrcholnými dny boje. Díky směsi nostalgie a vzrušení by se ale tato událost mohla stát jednou z nejvýznamnějších boxerských akcí v roce 2020. Duo se setká 28. listopadu v Staples Center v Los Angeles.

Ačkoli mnozí očekávají, že Tyson bude favoritem, Roy Jones Jr. má pokračování, které tvrdí, že kapitán Hook porazí Iron Iron. Roy Jones Jr. naposledy vystoupil z hranatého kruhu před dvěma lety v roce 2018, po vítězství proti Scottovi Sigmonovi.

Roy Jones Jr. se zapsal do historie, když v roce 2003 vyhrál pás těžké váhy WBA a stal se tak prvním bývalým šampiónem střední váhy za 106 let. Roy Jones Jr., přestože si užíval čtyřtaktní vítězství, se rozhodl vzdát se své profesionální boxerské kariéry. Je však zpět v roce 2020, aby znovu vstoupil proti Tysonovi. Roy Jones Jr. má za sebou rekord kariéry 66 vítězství a devět porážek.

Živý přenos Mike Tyson vs Roy Jones Jr.

Tyson vs Jones Jr. Bout se uskuteční v sobotu 28. listopadu; Fanoušci nebudou mít přístup do arény kvůli pandemickým pokynům covid19. Živé přenosy začínají ve 20:00 východního času, což je ve Velké Británii půlnoc.

Undercard boje Tyson vs Jones Jr. mají začít v 18 hodin místního času, což bude ve Velké Británii 2 hodiny ráno. Hlavní událost se pravděpodobně uskuteční mezi 4:00 a 5:00 ve Velké Británii. Zápas se bude konat v Staples Center v centru Los Angeles v USA.

Jak mohu sledovat živý boj Tyson vs Jones?

Fanoušci mohou sledovat Mike Tyson vs. Roy Jones Jr. živě boxování na jakémkoli webu VPN a oficiální kanál ještě nebyl oznámen. Tato událost bude vysílána na sociálních sítích společnosti Triller.

Náklady na akci se odhadovaly na 49,99 $ na tradičních platformách pay-per-view a Triller. Triller je moderní platforma sociálních médií.

Níže jsou uvedeny podrobnosti o vysílacích společnostech pro Tyson vs. Jones Jr. v různých oblastech.

Jak se dívat na Mike Tyson vs Roy Jones Jr ve  Spojených státech?

V USA je Showtime oficiálním hlasatelem aktualizace Mike Tyson vs Roy Jones. Chcete-li sledovat předváděcí a první část zápasů undercard, budete potřebovat přístup k ESPN nebo Fox Sports 1. Pokrytí významných událostí bude k dispozici na ESPN + PPV nebo PPV zakoupených prostřednictvím aplikace Fox Sports Go.

Jak se dívat na Mike Tyson vs Roy Jones Jr online ve Velké Británii?

Říká se, že BT Sport Box Office je oficiálním hlasatelem pro boj Mike Tyson vs Roy Jones Jr ve Velké Británii. Přístup k celému boji stojí jen 24,95 GBP prostřednictvím BT Sport Box Office.

Mike Tyson vs Roy Jones Jr Live Streaming v Austrálii

Australští fanoušci boxu mohou sledovat velmi očekávaný Mike Tyson vs. Roy Jones Jr bojuje online na mainevent.com.au k dispozici jako Pay-per-view za 49,95 AUD.

Jak streamovat Mike vs Roy Jr online v Kanadě ?

Milovníci boxu se mohou obrátit na Showtime; Boj Mike Tyson vs Roy Jones bude k dispozici buď na Showtime, nebo prostřednictvím živé streamovací služby Showtime. Další spolehlivou možností je DAZN. DAZN Canada přichází s bezplatnou zkušební verzí.

Kde sledovat Mike Tyson vs Roy Jones Jr online  zdarma odkudkoli?

Pokud žijete v zemi, která není uvedena výše, nebo cestujete, můžete k odblokování těchto streamů použít VPN. Souboj Mike Tysona s Royem Jonesem bude k dispozici také na  DAZN. DAZN  bude prostřednictvím bezplatné zkušební verze vysílat boje v Rakousku, Německu, Itálii, Španělsku a Švýcarsku.

Země jako Turecko, Thajsko, Polsko a Panama mohou sledovat intenzivní boj na DMAX, PPTV, TVP Sport a RPC-TV v uvedeném pořadí.

Poznámka: Mike Tyson vs Roy Jones Jr bojují s vysílacími společnostmi a sítěmi se mohou změnit kvůli právům na pokrytí. Veškeré výše uvedené změny budeme aktualizovat, jakmile to oznámíme.

Article Tags:
·
Article Categories:
Box

Sport online | Živě sport přenosy | Online stream live | Sport přenosy živě | ČT sport online | ČT Sport živě | Liga mistrů online | Hokej live stream | F1 online sport | Lední hokej online stream | Fotbal živé přenosy zdarma | Tenis online streamy | Biatlon online sport stream | Moto GP online sport stream | NHL online stream - hokej živě | Fortuna liga - fotbal online | Extraliga ledního hokeje online | Tenis živé sport přenosy | Live Fotbal: Živě Liga mistrů online | Online sport živě