Pro 22, 2020
84 Views
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem NBA živě . Kde sledovat zápasy basketbalové ligy online live stream ?

NBA živě . Kde sledovat zápasy basketbalové ligy online live stream ?

Written by

Sportovní fanoušci čekají tento měsíc opravdovou lahůdku, protože nová sezóna NBA začíná 22. prosince, právě včas na svátky. Sezona  ligy 2020/21 bude mírně zkrácená s 72 hrami (ve srovnání s 82 hrami obvykle), ale na rozdíl od posledního období budou týmy hrát na svých domovských stadionech a některá místa přivítají fanoušky zpět. Čtěte dále, když vysvětlíme, jak získat živý přenos NBA, a sledujte online každou basketbalovou hru bez ohledu na to, kde se právě nacházíte na světě.

📺živé přenosy 📺

Předsezónní akce NBA byla zahájena 11. prosince a v březnu bude obvyklá přestávka All-Star, ale tyto technické aspekty kromě skutečné otázky zní: může někdo zastavit LeBrona Jamese a Lakers, aby se opakovali jako šampioni?

Ve finále NBA v minulé sezóně porazili talentované a mimořádně temperamentní Miami Heat celkově 4: 2 a sázkové kanceláře Vegas nechali Lakers instalovat jako pevné favority, aby letos zdvojnásobili. Vzhledem k tomu, že LeBron nikam nevede a jeho kolega superstar Anthony Davis nyní uzavřel 5letou dohodu s maximem 190 mil. $, Která ho v dohledné budoucnosti udrží v barvách Cali Showtime, je těžké argumentovat proti rodokmenu ikonické franšízy v Los Angeles.

📺NBA živé přenosy 📺

V této sezoně však na Západní konferenci budou čelit tvrdé konkurenci kolegy z LA týmu Clippers, který vede Kawhi Leonard, stejně jako Stephena Curryho Golden State Warriors – bezpochyby se zoufale snaží odrazit od loňské nesmírně zklamané sezóny.

Na východě jsou loňští finalisté Miami Heat a Jimmy Butler jedním z favoritů předsezónního postupu zpět do finále – ale Milwaukee Bucks, kteří se mohou pochlubit vládnoucí ligovou MVP a Defenzivním hráčem roku v Giannisově Řecku Freak ‚Antetokounmpo, bezpochyby mají jiné nápady. Mladý a stále se rozvíjející tým Boston Celtics s narůstajícím talentem superstar v Jayson Tatum a Jaylen Brown jsou také pevně v mixu, protože v offseasonu vyměnili služby Gordona Haywarda za Tristana Thompsona.

Zaujalo? Nemůžeme se dočkat tip-off. Přečtěte si, jak vysvětlujeme, jak sledovat živý přenos NBA a zachytit každou hru basketbalové sezóny 2020/21 online odkudkoli.

🏀Západní konference NBA🏀

🏀Východní konference NBA🏀

🏀NBA výsledky🏀

🏀NBA Tabulka🏀

Jak sledovat  NBA live stream  ?

NBA League Pass: nejlepší způsob, jak živě sledovat NBA online?

Jak vidíte, existuje několik možností online streamování NBA. Ale stále se objevuje NBA League Pass , oficiální streamovací služba ligy.

Pokud chcete sledovat svůj oblíbený tým po celou sezónu nebo dokonce chcete držet krok s každým týmem v lize, je to skvělý způsob, jak sledovat NBA z celého světa.

V USA začíná roční předplatné NBA League Pass na 199 USD za pokrytí každé hry mimo trh. Ale to je důležité upozornění. I když to představuje solidní řešení pro fanoušky týmů žijících mimo jejich místní oblast, fanoušci s bydlištěm na trhu najdou většinu her podléhajících omezením black out – a ve výsledku to není skutečná možnost.

Kromě toho musíte získat další bonus pro přístup ke všem hrám zobrazovaným na NBA TV. Výjimka, jak jsme již řekli, je pro fanoušky mimo trh. Pokud jste to vy, NBA League Pass stojí za zvážení – a pomocí kvalitní VPN si můžete vzít pokrytí s sebou, ať jste kdekoli v zemi (nebo ve světě).

Tato služba nabízí různé balíčky pro mezinárodní trhy, ale například ve Velké Británii můžete za živý přenos NBA ze všech her vašeho týmu v této sezóně zaplatit jen 14,99 GBP měsíčně.

Je zřejmé, že místní omezení výpadku neplatí ani na mezinárodní úrovni, takže je to docela dobrá nabídka – a ta, která je mnohem přímočařejší než to, co je nabízeno ve státech.

Stejně jako ve Velké Británii pokrývá NBA League Pass téměř každý hlavní mezinárodní trh s end-to-end obručemi kromě USA a Kanady – ať už jste v Evropě, Jižní Americe, Asii, Oceánii nebo kdekoli jinde, je to stojí za to se podívat.

Pokud jste mimo zemi, do které jste se přihlásili k předplatnému NBA League Pass , je pravděpodobné, že můžete tato omezení obejít pomocí VPN . Postupujte podle výše uvedených pokynů.

Kdo vyhrál finále NBA v roce 2020?

Los Angeles Lakers jsou vaši obhájci titulu v NBA, protože vyhráli sérii finále NBA 2020 proti Miami Heat 4: 2.

LeBron James – kdo jiný? – byl jmenován nejužitečnějším hráčem finále a je jedním z hlavních důvodů, proč je LA letos silně upřednostňováno opakovat na šampionech.

NBA však není vždy tak předvídatelná – což je důkazem sezóny 2019/20, kdy Toronto Raptors sesadilo Golden State Warriors a uzavřelo dohodu ve hře 6 nejlepší ze sedmi sérií výhrou 114-110.

Kawhi Leonard, nyní z LA Clippers, byl MVP tohoto finále NBA – což představovalo poprvé v historii franšízy Raptors, že tým vyhrál mistrovství NBA. Dá se bezpečně říci, že se Toronto té noci tvrdě rozešlo.

 

Seznam týmů NBA je seznam všech týmů NBA, které hrají na východní a západní konferenci. Kromě tohoto seznamu najdete na této webové stránce podrobné informace o obecné historii NBA, logech, play-off, dějištích, vzestupech a pádech týmů v historii, nejúspěšnějších hráčech, ligových MVP v historii. Některé týmy NBA změnily své názvy v průběhu historie, takže jsme zde, abychom vám podrobně vysvětlili vše o jejich minulých jménech, logech a poskytli vám podrobné informace o jejich statistikách. Nejprve ale uvádíme aktuální seznam týmů NBA seřazených podle abecedy:

Východní konference
Atlanta Hawks
Boston Celtics
Charlotte Hornets
Chicago Bulls
Cleveland Cavaliers
Detroit Pistons
Indiana Pacers
Miami Heat
Milwaukee Bucks
Brooklynské sítě
New York Knicks
Orlando Magic
Philadelphia 76ers
Toronto Raptors
Washington Wizards

Západní konference
Dallas Mavericks
Denver Nuggets
Golden State Warriors
Houston Rockets
Los Angeles Clippers
Los Angeles Lakers
Memphis Grizzlies
Minnesota Timberwolves
New Orleans Pelicans
Oklahoma City Thunder
Phoenix Suns
Portland Trail Blazers
Sacramento Kings
San Antonio Spurs
Utah Jazz

Article Tags:
·
Article Categories:
Basketbal · NBA

Sport online | Živě sport přenosy | Online stream live | Sport přenosy živě | ČT sport online | ČT Sport živě | Liga mistrů online | Hokej live stream | F1 online sport | Lední hokej online stream | Fotbal živé přenosy zdarma | Tenis online streamy | Biatlon online sport stream | Moto GP online sport stream | NHL online stream - hokej živě | Fortuna liga - fotbal online | Extraliga ledního hokeje online | Tenis živé sport přenosy | Live Fotbal: Živě Liga mistrů online | Online sport živě